Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • loni byl úplně stejnej cirkus, prostě nikdy nestráví, že byl Zeman zvolený, hlavně když Havel amnestoval Chramostovou a taky dostala medaj-li tedy řád, tak o tom na novinkách sto let nepsali, milé novinky pište o tom koho vyznamenal Havel, ať si ty kvalitní kandidáty osvěžíme, koho všeho amnestoval, brutální vrahy, kteří si nic tím pádem neodseděly, jak se s tím měly srovnat rodiny obětí, pořád musíte republiku poškozovat i v zahraničí, Herman začal s tím, že řekl že ho na s. sraz vyslal Zeman, když se to nepovedlo, tak Brady
  • Tak co, už se našli ti svědci, co potvrdili Hermanovu pohádku???
    • Jo, dva ministři a nic neslyšeli. A slovenská velvyslankyně to dobře okomentovala, kavárna rudne vzteky.*15*
  • Žil-li někdo "záslužně"
    a dnes se neskromně sápe na medaili za to, že jiný na jeho místě by udělal to samé,
    nepatří do naší společnosti.
    Jak se potom mladá generace má dívat na statečný život svých předků, kteří nezdrhli z republiky, ale tady, v naší slovanské zemi naopak svým nesrovnatelně statečnějším celoživotním postojem podpořili poválečný budovatelský vzmach ČESKOSLOVENSKA ?! Takovým vychytrálkům, jako jen tenhle bradl, bych napálil obvinění z vlastizrady. Zvláště nyní,
    kdy od listopadu 1989 v popřevratovém ČESKOSLOVENSKU živoří desetitisíce bezdomovců,
    další statisíce lidí žijících na hranici chudoby
    a miliony lidí strachujících se o svou existenci a z rozpoutání možného nastávajícího válečného koknfliktu (především zaprodanců a velezrádců z všelijakých teroristických Havloidních a Pravdo-lhářskařských extrémně kriminálních sekt).

    JÁ TAK MÍT VAŠE STAROSTI
    A PRACHY VDOVY PO HAVLOVI, vy zm.......... (však vy sami moc dobře víte co jste !!! )
  • Nechce Brady vyznamenání? Tak ho ani nedostane. Nechápu, proč havloidi, tohoto starého muže, tahají do Česka? Snad jenom k tomu, aby vyvolávali další a další provokace proti panu prezidentovi, kterého si váží celý, český národ? Téměř celý, protože 18 až 20 % občanů Česka je ochotno kolaborovat s nebezpečnou říší zla a za svého skutečného vůdce, považují pana zastupujícího, říšského protektora Schapira. Je to stejná situace, jako před téměř 75 lety, kdy stejný počet českých kolaborantů, vzýval a uctíval za svrchovaného pána, nad naší porobenou zemí, pana zastupujícího říšského protektora, Reinharta Heydricha. Historie se opakuje. Procento kolaborantů mezi českými občany, však zůstává neměnné.
    • Brady nepřijel kvůli vyznamenání prý. Jezdí sem každoročně kvůli rodině, sám řekl.
      Jinak svatá pravda o kolaborantech.

      https://www.youtube.com/watch?v=8wOX36KouK8
      • Ale načasováno to měl Herman relativně dobře. Škoda že mu nevyšli ti svědci, mohl z toho být sólokapr a havloidní žně *3*
        • kdyby byl ten Brady slušný člověk a nijak nefiguroval v této schapirovske akci, už dávno by odletěl zpátky a na nic nečekal.
          • Pan Brady je slušný člověk. To, že byl kýmsi zneužit, neovlivní. Přijde na to časem a pak si vymaže Hermanovo číslo.
          • pan Brady je už starý pán, jezdí sem každý rok. Za to jak ho jeho synovec a kamarád sudeťáků veřejně ztrapnil by ho měl nakopat a profackovat.
    • To jsem se zase nasmála! Koho si to tak váží český národ? Toho opilce Zemana??? Vy jste na drogách?
      • a vy?
  • Pořád nechápu proč má být někdo vyznamenán jen proto, že byl v koncentráku. Ano bylo to jistě těžké, ale ten člověk je několik let v Kanadě a může mi někdo říci, co udělal pro tuto republiku, kromě psaní a přednášení o koncentráku? Já myslel, že vyznamenání má dostat ten kdo byl-je aktivní pro tento stát a má nějaký přínos-efektivitu.
    Kdyby Brady neměl příbuzného ministra tak se ani neví, že existuje a existoval. A já až teď jsem zjistil kdo je ministr kultury.
    • Stejná kauza Peroutka, kdo o něm dřív věděl, že byl kolaborant?
  • Mimochodem včera večer na 24 se Němcová málem rozplakala nad chudákem Bradym až to bylo k smích i komunistovi Kovačíkovi, jak najednou ODS a spol roní slzy nad chudákem s Kanady.
    • Jsou to komici, kavárna se neštítí ničeho, ani pseudolítosti.
  • Je správné, že soudruh prezident ocení jen své bližní, kteří ho podporovali při volbě např.pan Hůlka či paní Bohdalová. A není zdaleka pravda, že mu lezou do ři-i, tak jako prý on Putinovi. Pane prezidente, držte se, příští rok bych tam ráda viděla Lucku Bílou, ta vás taky hlasitě podporovala při volbě. Čest Vaší zbytečné práci!
    • Zato Véna Chrchel sví kámoše neocenil, ehm že... *15*
    • Tady zase jdou pravičáci proti prezidentovi ..jako slepice po flusu. Včera byl pěkný rozhovor na ČT24 s nezávislým politologem o tohle problému...jasně řekl, že už po prohře spícího knížete jeho fanoušci se stáhli do nenávistného klubu Proti-Zemenovců.Že to co oni dělají nikde ve světě neviděl...házet na něj vajíčka, vyvěšovat červené trenýrky, zničit státní standartu...a teď..Předem vymyšlená kampaň pánů Gazdíků a frátera Halíka...že se k tomu propůjčí fráterníci jsem čekal..Je to po obrovské kritice Církevních restitucí Zemanem a ČSSD...a také 80% obyvatel této republiky..také KDU-ČSL po volbách narostl hřebínek......no asi největší důvodem je, že pravičáci mimo Babišovce hlasy strácejí
      • Včera jsem poslouchal večerní zprávy jak Němcová,která je v parlamentu již snad 100 let - a doufám,že příště již nebude,roní krokodýlí slzy ohledně nespravedlnosti udělování st.vyznamenání,jak další představitelé a poslanci vzpomenou 28.říjen na Staroměstském nám...
        Pana J.Bradyho - tak jak nám to všichni prezentují si velmi vážím - jenom se ptám???
        Proč jej již na takové obrovské zásluhy nevyznamenal V.Havel ani V.Klaus ???
        O tom se zatím nikdo nezmínil! A ani to nikdo nezodpověděl!
  • Neměla by samozřejmě smysl,kdyby jediný kdo pana Bradyho navrhl nebyl jeho příbuzný,ministr.Do té doby jen nikdo v republice neznal.Nechci snižovat zásluhy pana Bradyho,ale jediný kdo si myslel že musí být oceněn medajlí je jeho příbuznáý ministr Herman a nikdo s dalších ministrů na místě kde měla být medajle za jejich přítomnosti slíbená o ničem neví.Přesto okamžitě všichni havloidi ( kteří zaručeně pravdu znají z křišťálové koule) spustili nenávistnou,hysterickou kampaň
    • ... mám radost, že opouštím společnost hlupáků zde, mé dobře placené poslání končí :)))
      • uvidíme se v sovětském svazu, ahoj *14*
    • ... svým pravopisem, ubohá kravko, byste nezaujala ani čističe bot řidiče pana Bradyho :)))
      • Urguješ ¨správný pravopis, pitomečku, a sám začínáš větu malým písmenem. Vem si metlu a metej, víš co. *1* *12*
  • Jinak kdo nezná doporučuji zapni.tv.
    Žádná parabola, smlouvy, dokumentární programy za 149,- Kč měsíčně. Jsou tam i komplet sportovní a další balíčky. Přes net a super.
    • my kosomolci jedeme zásadně sputnik a parlamentní listy *10*
  • ... ještě neodcházím, platí mi zde přesčasy :)))
    • Vážený pane demen*e, podívejte se na můj nový příspěvěk ke článku o orgánech, který je o Vás. Děkuji Vám za upřímné odhalení své neexistující duše. Má mise skončila, letím do USA, tak se již prosím nevysilujte psaním svých plků na mou adresu. Nikoho na světě nezajímáte!
      • mě zajímají jen novorosijci a Čuk a Gek
        • chtěl bych vidět čuka nahatého

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit