Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... tak nějak se skvěle běžně bavím narozdíl od póvlu: https://youtu.be/RB1ghdfmnds :)))
  • ... jsem vůl, že se vybavuji s krysami, ale neva, nemocní hlodavci se musí likvidovat :)))
  • Teď běží Tajná válka - Tobruk atd...
    Supr Viasat History, kdo si to má ale pamatovat... *15*
  • ... ohromně jsem si zase jednou užil bezkonkurenčního zbabělého ubožáka na tiscali :)))
    • ... nikdy neodejdu, jsem Sajmon :)))
      • ... jsi dokonalý primitiv, tvá tupost je fascinující, ale póvlem se nepotřebuji zabývat :)))
  • Prej Churchill se s Hitlerem v mnohém nelišil.. *15*

    Supr dokument, kontinuálně propojené i s vzestupem Japonska na východě, dobře znázorněné.
  • nemizíš nikam lopato. Hltáš moje kopance. Jsi prd. Nic. Musíš být vděčný i za urážky a pohrdání!
    • ... slaboučké, klasika ubožáka, který píše o sobě, aniž mu to dojde, a smrdí zde denně :)))
      • víme sajmon
        • ... neznám, primitive :)))
        • Že vás to baví...
  • ... spokojen mizím, utrápený krabičákový chudák bude blít dál a dál, o to přesně mi šlo :)))
    • ... už odcházím tři hodiny :)))
      • ... vím, deb*l jako ty nikdy neodchází :)))
  • ... vrcholem mého snažení zde je, když poslední primitiv číhá ve své ubohosti na má slova :)))
    • to jo! Aby si mohl do tebe sprosté chátry kopnout. Aby vyvrhela okopal dle libosti. a neomezeně. A ty s tím nic lůzo neuděláš.
      • ... šikovně střídáš svých známých 20 slov poslední trosky na netu, ty blbý eunuchu :)))
        • jo.Ale na kopání do tebe chátry z chlíva to bohatě stačí.
          • ... v očích ubožáka jako ty to nehraje roli, jsi neskutečný primitiv, mám radost :)))
  • ... nečtu primitiva, který nemá odvahu nechat si ukopnout obličej krysy, je fakt troska :)))
  • Doporučuji Druhá světová válka: Cena říše. (Viasat History)

    Zlo versailleské dohody, americké půjčky Německu po I.SV, reparace. Pravda bez příkras...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší