Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta akce na staromáku jde za jakých peněz?
    • A z jakých peněz se bude chlastat na Hradě? Ten rozpočet na chlast bych zkrátila na desetinu.Zeman ať chlastá za své.
      • on nesmí to snad víte že?
        • Nesmi, ale pije statecne...No - cim vic, tim lip...
  • Tu v tej pivnici, něpozvoli še kurici,
    kto še prichyci, temu še tá cigaretla
    hen tým horiacim koncom vopchá do rici.

    To budze ric až to zrobija hen temu Ovarovi *1* *1* *1*
    • ... si debbbbbbbbil :)))
      • vidíš lopato? Mačkání klávesnice neohrabaným prasečím kopytem dělá potíže, co? Zkus rypákem!
      • ... doopravdy, BIJEC s dalšími 100 nicky ubožáka blije, blije a blije, záhy se už uchlastá :)))
    • Tož strýcu, pěkně ste to povedali o tém ožralém Ovarovi.
  • Zeman je největší pravdoláskař. Kudy chodí, tudy trousí pravdu a o jeho lásce k člověku není vůbec pochyb
    • To je svatá pravda, je to ten nejlepší polistopadový prezident a budu ho volit, tak jako všichni tady na Tiscali, včetně redakce. Pane prezidente Zemane, držíme vám palce.
      • Mne vynech já ho vola nevolím. Občanko
      • Zvratek jeden z Kolína
      • děkuji za podporu, jsme asi na stejné vlně .-)
  • To, co předvedl ten hradní opilec Zeman, neudělit vyznamenání Bradymu ale svému parťáku ze 4.cenové na Vysočině Hůlkovi, to nemá v ČR.ČSSR. ČSFR a ČR obdoby. Zvratek jeden.
    • Je a spíš bylo více lidí, kteří přežili holokaust . Vy všichni chytráci co je jedno vyznamenání pro člověka, který učí na univerzitě ??? A co lidé, kteří se vrátil z koncentráku a neměli kam???? nemohli ani ke své rodině, aby náhodou nenesla následky???? Znal jsem spoustu lidí, kteří makali jak černý, Omlouvám se, ale tento výraz byl za totality netrestný a používali jsme ho denně. Nerozumím jen jedné věci. Páni ministři se rozhodnou, že nepůjdou na hrad. Myslím si, že je to jejich práce a placená z našich daní. Nedokáži si představit, když by můj zaměstnavatel řekl dne toho a toho se bude dělat to a to a já bych třeba na dílně řekl jo to je sice hezké, ale já budu dělat tam a tam a to a to. Asi bych nestačil otevřít dveře. No nic stačilo. Jen jeden dodatek.!!! Pro toto co se zde děje jsem klíčema nezvonil.
    • Zrzavej Veškrna, ten dával medajle jen svejm ožralejm kamarádům. To nemělo obdoby, takový dobytky vyznamenal.
  • To jura:
    Napsal jsem vyjádření k příspěvku "jura", který mi server odmítl kvůli "zakázanému" slovu id*ot. Zajímavé, že pro soudruha Juru to není zakázané slovo.

    Copak Brady, ale celá ta velká šaškárna kolem udělování vyznamenání, pokuta sto tisíc za neomluvení se za Peroutkův článek a další, to je zadel a to jejich autor poslouží jako užitečný id*ot při opileckých "diskusích" ve IV.cenové na Vysočině *2*
    • Simon je zase na Tiscali užitečný idioot, převlečen pořád a pořád za nové nicky, blbec teplej.
  • chudák brady,posloužil pražské kavárně jako užitečný idiot, to si nezasloužil
    • něbudze to žiadna ric
  • Pane soudruhu Zemane, držte se, držím vám palce, aspoň ať doklepete ten mandát, pak si dáte bene u stromů na vysočině, můžete si připnout i nějaký metál, no ne?
    • Paní Simonová, dejte si pokoj.
      • taky patřím mezi fanoušky vény veškrny,chtěli jsme po něm u nás pojmenovat veřejné záchodky,ale neprošlo to
        • ... nauč se psát, hajzlbábo :)))
        • U nás v Brně to prošlo, hajzly na hlavním nádraží se jmenují U poblitých klenotů zvratky Milouše Zemana!
  • A teď sborově kavárno
    Pec nám spadla, pec nám spadla... *15*

    http://video.aktualne.cz/dvtv/forejt-nenecham-se-zaplest-do-politickych-her-vyznamenani-ma/r~246dea7e99f611e6b5600025900fea04/
  • Na vašom Hradě sedí sviňa.
    • ... a ty si rovnaký primitív, ty ubohý zdegenerovaný chudáčik, sviňa k svini si sadá :)))
    • šedzi tam volačo takého, no ale něbudze to na všetkých časou a nikdy ináč, ako vravil hen ten krajčír čo mohol šic len nohavice.
      • ... jsi dokonalá lidská troska, blahopřeji, z toho se nikdy nedostaneš, super, blbečku :)))
    • Starej se o svoji vítací Kišku, čobole. *15*
  • Soudruhu prezidente Zemane, když se tak podíváte s Ovčáčkem do zrcadla, nemáte oba vomitus? (nutkání na zvracení)
    • Simone, když se podíváte do zrcadla vidíte idioota, tato mentální retardace se označuje za idiocii. IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou. A jak čtu vaše přispěvky jedná se o IQ nižší než 20. Pozor potřebujete nutnou hospitalizaci v našem léčebném zařízení Praha - Bohnice.
      • to je furt ten stejný hňup? a kolofrnda k němu patří též? *1*
        • Ne :-)
          • Tak fajn. Aspoň se přiznáš. To je od tebe hezké. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší