Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak vy, co nadáváte skrze řády na Zemana, jako popletové senilní simon a kolobrnda, tak si uvědomte, že Havel dával významenánííí taky svým lidem a to zarytě, Zeman je v tomhle docela objektivní, i vrahy Mašíny chtěl vyznamenat třebás... *12* *12* *12* *12*
    • Co raději gramatiku ?
      • kde vidíš pravopisné chyby? jinak tonoucí se stébla chytá, že..
        • Ano, chytas se tenkeho stebelka :-) = poradne si precti, kdo a co napsal...
          • jsi mimo, ale to nevadí, odpouštím ti.. *1*
            • Ach, jak jsi mily ;-)
          • karel snad odpovídal na můj komentář, podle šipek teda usuzuji..z čeho usuzuješ ty, že odpovídal tobě, kolofrndo? pověz mi, drahá.. *1*
            • Podle ceho usuzujes, ze te upozornuji na hrubky? :-)
              Draha???
      • Ty jsi se nikdy neprepsal? Ooo jak jsi dokonaly...:-) Nic ve zlem...

        Ratkin ma za vzor Miloska, ktery se take snazi byt lidovy ...
        • a jak jsi na to přišla kolofrndo? kde něco takového píšu? *12* *12*
    • Jo, zcela objektivne svym vlezdoprdelkum = Bohdalova, Renc, Bila...atd. a ted Hulka...
      • ti nikoho nezabili, kolofrndo...
        • Ano, ale Miloskovi podkuruji, jak jen to jde.
          O Masinech jsem nenapsala ani Ň, pouze jsem zminila jejich sestru, drahousku :-)
          ,
          • Jsi neuvěřitelně až marginálně hloupá. Je mi tě líto. Herman s tebou. *10*
            • Pozor - o Hermanovi jsem se nezminila...
              Pokud jsem, dle tebe, marginalne hloupa, jsem na tom lepe nez-li ty. protoze ty jsi totalne...
              Vse prekrucujes, jako nasi politici :-)
  • Mám čtyři brady.
  • Miloš je féérovej chlap. Předloni dal medajli Lucce Bílý, loni Frantovi Ringo Čechovi a letos to slíbil mě...akorát na to zapoměl a napsal tam toho dědu. Stálo mě to tři flašky becherovky, než se mu vrátila paměť a dědka vyškrtnul *5*
    • To je Daniel Simon, místní idioot a kretéén v jedné osobě, netřeba řešit.
      • Nejsem Simon, jsem Dan...ten Drákula přece (velkej, tlustej...) *8*
    • tak doufám Hůlko, že se dáš trochu do pucu, než vlezeš na Hrad, nedá se na tebe koukat, *12*
  • Dejte už Zemanovi konečně pokoj, vy tlučhuby z Tiscali.
    Je mi samozřejmě jasné, že dneska může psát jen člověk, který má ty "správné" názory, ale i tak, to co tu roztáčíte poslední dobou, už zavání vlastizradou.
  • Další světová ostuda, kterou ten paranoidní ožrala udělal naší zemi. To má naše zem "představitele" a "symboly", které si ovce zvolily !!! A pak chceme, aby nás někdo v cizině bral vážně.

    A co je tady komunistické spodiny, která tomu ožralovi přikyvuje. Je otázkou, jestli je to důsledek tuposti nebo úmyslné poškozování naší země, v druhém případě by to byla vlastizrada.

    Chyba byla to "nejsme jako oni". Je vidět, že ty rudé bestie si neváží generálního pardonu, kterého se jim za ty vlastizrádné činy dostalo. "Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění."
    • Ty pračůráku s generálním pardonem a kolaborantská teplá svííně Simone bukvičáku, běž poučovat havloidy, ty teplej blbče. Ostudu máš všude akorát ty, ty teplý prase.
  • Trapně vykonstruovaná aféra a neštítí se k ní zneužít i státní svátek. Nakopat do zádele *12*
  • Pokud Brady na predavani pujde, byl by fraja, kdyby tam natah rafy, dedek
  • Brady dostane tak akorát sekanou na prdell a tlačenku se dveří.
  • Pokud Brady na predavani pujde, byl by fraja, kdyby medajli odmitl (jako pani Masinova), uz kvuli hradnim lzim a zvastum...
    • tak je to správné, sestra vrahů udělala gesto, hodné sestry vrahů...komu čest tomu čest *12* *12* *12*
    • Super by bylo, kdybys tam šel ty Simone a řekl, že žádnou medajli nechceš, to by bylo gesto, to bychom tady všichni čubrněli.
  • Pan Chalupa býval asi dobrý fotbalista, zřejmě na útoku, nyní dost tvrdě kope do Zemana, někdy až tak zuřivě, až za hranicí slušnosti !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit