Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vyhoďte Haška šaška a jeho strejce Tejce!
  • Jen si je hezky nechte, jsou odjakživa vaši a nikdo jinej je nechce.
  • Jak nemám náladu koukat na politické diskuze v televizi, tak se mi stalo, že jen tak mimochodem jsem nechala zapnutou televizi na ČT2, kde se objevil v pořadu Daniely Drtinové – Michal Hašek.
    Teda doteď jsem se ho zastávala a považovala jej za skutečného vůdce sociální demokracie, který by mohl stranu někam dostat. Po tom, co jsem protrpěla jeho nicneříkající odpovědi a mletí jedné a téže věci na jakoukoliv konstruktivní otázku, došla jsem k závěru, že je to opravdový politik (nejradši bych použila mnohem horší výraz, ale jsem dáma), který by v nové vládě neměl co dělat, jinak se nic nezmění. Pak ve zprávách na ČT1 byli dotazování Hašek a zároveň Zaorálek na stav ve straně. A zase Hašek mlel hovadiny a Zaorálek velmi konstruktivně odpovídal na dotazy. Takže ono to jde, jenom mít za partnery opravdové lidi a ne politiky typu Hašek. Och jak krutě jsem se mýlila.
    *13* *13* *10*
    • Ať žije Hašek, Sobotka je uprděný slaboch
  • Je potřeba vyhnat všechny politické dinosaury ze všech stran, *15* a pan štěch k nim také patří.
    • xyz Ke komu patříš Ty, bolševický bonze, Kápt! Už ať jsi pryč, než Ti někdo
      nakope do prdele, notoriku! Víme, odkud vítr vane!
    • xyz Ke komu patříš Ty, bolševický bonze, Kápt! Už ať jsi pryč, než Ti někdo
      nakope do prdele, notoriku! Víme, odkud vítr vane!
      • ty komunistickej prde zaváníš tady a mohl bych tě klidně nakopat i do vajec a to potom bolí....
  • Vážení,můj názor je ten, že za ty průsery s milionovými úplatky býv. člena čssd si tato strana nezasloužila ve volbách ani jeden hlas, pochopitelně se milionové průsery týkají i dalších stran. Je-li někdo z čssd přesvědčen o nízkém počtu volebních hlasů, tak mají krátkou paměť a dělají z voličů fakt blbcccce. Já bych čssd, ods, top 09 nedal hlas ani za nic. Do dnes nechápu, jak mohly ony zkorumpované strany dostat od voličů tolik hlasů.
  • HMm Sobotku podpořil kníže pán a Kalousek a tudíž je jasné co oba výše jmenovaní mají za klouboukem. Hlavně se dostat přes ČSSD k lizu. *10*
    • Hlavně, že je ti to jasné, blbečku!
      • nápodobně k r e t é n e.
  • Pane Štěchu konečně rozumné slovo.pan Hašek by měl vyvodit politickou zodpovědnost a odejít z politiky a ČSSD,stydím se též že jsem dal hlas panu Zemanovi přiznám se že jsem se v něm hodně spletl i on by se měl vrátit na Vysočinu a odejít z politiky,byl jsem dlouholetým voličem ČSSD ale po těchto volbách už můj hlas nedostanou
    • místo tebe mám dalších 10 v rukávě
    • Zeman je z Prahy. Na Vysočinu se jezdí pouze vyprdět.
      • Omyl z Kolína jako ty z Moravy v Praze.
    • No vidíte a podrazáka Tejce zvolili ve druhém kole předsedou poslaneckého klubu. Tak za trest a podrazáctví dostal funkci. No to je možný jenom v našem banánistánu. Opět se do funkcí derou *12*
  • S panem Haškem jsem mluvil jen několikrát ale je mi protivný od začátku svou neskrývanou ambiciózností, nezaloženou na vědomostech nebo zkušenostech (ovšem důležitě žvanit umí o všem, jen nesmíte zajít hlouběji). Podtrh jsem od něj čekal dávno, jen ne v tak hloupou chvíli ! Také tu směšnou lež, že si nechodí pro rozumy na Hrad teď sám shodil ! Těsně před pučem poskytl Miloš Zeman rozhovor, kde použil slovní obrat, že je třeba "dát míč na zem". Dnes pan Hašek prohlásil, že "teď je třeba dát míč na zem". Kdo od koho opisuje je asi jasné. Originálním myšlením pan Hašek zrovna neoplývá, ale v "Našich furiantech" by mohl jednoho z nabubřelých statkářů hrát od minuty. Tak, pane Hašku, ten rozlitý punč platíte Vy ! *16*
  • Když by v ODS byli Hašek, tlusťoch Škromach, Tejc, Onderka, Zimola, Chovanec a Jandák, tak by po takovém podrazu již nebyli členy strany ze dne na den. Jenom jsem tedy zvědav jestli alespoň vykopnou z předsednictví klubu toho nabubřelého Tejce a jestli když svolají kongres, tak tyto lidi vyloučí z ČSSD okamžitě. Mohou pak jít kanálama za SPOZ směrem do perdele. *1* *2*
  • Jak se máte, voliči ČSSD ? *1* *1*
    • na prd a je nám z toho všeho smutno
    • Asi jsou naštvaní, že nevolili raději KSČM. *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit