Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je směšné. Neumějí se zbavit SS Grose,který jim nadělal pytel ostudy. Nehledě na tandem Kalousek-Sobotka v závěsu. Nic nového. Jen Bělodrábek přibyl do party..... *16*
  • Ano pryč se všemi politickými dinosaury zue všech stran. *12* *12* *12*
  • Stav kdy část strany otevřeně nadřazuje Zemana nad stranu je dlouhodobě neudržitelný.
    Už v prezidentské volbě tato Haškova část podpořila Zemana na úkor vlastního kandidáta
    Dientsbiera kterému tak 2 kolo uteklo jen o pár procent.
    To že k této zradě došlo hned po návštěvě hradu je ukázkou jejich drzosti i hlouposti
    v jednom. Před volbama Kuba Sobotku varoval že i pro vládu ČSSD bude po moci bažící
    Zeman velkým problémem. Sobotka se tomu smál a říkal že se v zájmu levice dohodnou.
    ODS nesnáším ale v tomto případě se Kuba ukázal jako dobrý prorok. *1* *15*
    • Dienstbír je ubožák, zatím je tuším jen senátor a na prezidenta by se nijak nehodil. Pokud by ale se dostal do 2.kola, prohrál by se Schwarzenbergem, pravice to měla spolu s Kalouskem docela perfektně zmáknuté. Tu kampaň mohl vyhrát proti Schwarzenbergovi pouze Zeman, a i ten dostal spoustu hlasů jen proto, že lidé volili proti Schwarzenbergovi, ne Zemana. Takže by mu to bylo prdlajs platné...
      • S tím nesouhlasím,. protože levice měla jasně navrch a tak všichni, tak jako volili Zemana by volili ve finále Dienstbiera, protože kníže je pro většinu národa nepřijatelným. Dopadlo by to úplně stejně. Praha není celý stát.
        • Tím si tedy nejsem vůbec jist, byť tvrdit to nemohu. Ale kv§li Schwarzenbergovi jsem šel volit Zemana, jinak by mi ani Ueman, ani Dienstbeer nestáli ani za vstávání ze židle. A co jsem mluvil s řadou lidí, tak o Dienstbeera zájem už nebyl, Zemana přece jenom i ostatní brali, že to bude lepší, než tam pustit uslintaného ochrápance. Tvrdit to po volbách už je blbost, ale stejně je blbost tvrdit, že Diensbeer by dostal tolik hlasů, jako Zeman. Prohrál by nejspíš. A slinta na hradě, co se jako první při diplomatické schůzce musí napřed hromově uprdnout, tak to by tedy byl prezident, jen co je pravda...noblesa jako nebesa....
        • President je podle Ústavy je především SYMBOLEM země a REPRESENTATEM státu vůči zahraničí. A jako takový je ve světě uznávaný kníže Schwarzenberg jakožto potomek šlechtického rodu, který dokáže vystupovat s noblesou. Ješitný, mocichtivý a oýralý intrikán a žvanil z hospody může být obdivován jedině jeho rovnými.
      • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses vypatlaným komoušem!
        • Kdybys nebyl debyl a smahnutá dylina,držel bys hubu.
  • Já osobně bych je poslal do divadla nebo do kina na představení "Naši furianti". A ten kdo by dal Zemanovy facku, tak by se stal předsedou strany.
    • Na to fackování by se našlo víc potentátů ale je to dobrá metoda.
  • Jen si je hezky nechte, jsou odjakživa vaši a nikdo jinej je nechce.
  • Štěchova slova jsou logická. Ale i Hašek a spol. chtějí obdobně - zbavení se Sobotky a jeho vlezdoprdelků. Otázkou je, kolika lidí by se měl kdo zbavovat, resp. znát a tedy zjistit rozložení sil každé ze stran. Volební neúspěch je jenom záminkou, důvodem k rekonstrukci ČSSD: No, já v ČSSD nejsem a nemohu to posuzovat, ale mám za to, že je ČSSD rozdvojená přibližně "halb und halb".. Zbavovat se poloviny členské základny dost dobře nepůjde a pokud se to omezí na několik poslanců, tak stejně jak Sobotkovci, tak Haškovci budou mít v parlamentu za zády zradu... To je nejhorší, s čím mohou do vlády vůbec vstoupit. Poslanci z obou táborů už jsou zvoleni a nelze je odvolat, pouze zbavit členství v ČSSD, čímž si zajistí protivníky z bývalých vlastních řad. Výsledkem nemůže pak být nic jiného, než nefunkční parlament, jelikož Babiš by pak musil kontaktovat nejen KDU a Okamuru, ale i TOP 09. A byli bychom přesně tam, kde jsme byli, když zabásli Nagyovou a Nečas se poroučel. Mám pocit, že tyto volby byly jen zbytečnou buzerací občanů a vyhozenými miliardami...
    • Mrzí mně,že zatím jen ukázali svou nedůvěryhodnost a zrovna v nejméně vhodném období,to je diletantský přístup,tah p.Haška a spol a diletantů už jsme tady měli habaděj.Lidé šli k volbám s nadějí a opět se najde partička nezodpovědných,mocichtivých jedinců.A navíc pod křídly Zemana.To je opravdu politický marasmus s přispěním prezidenta.
  • Vážení, Hašek si "píská" proto, že jste ho volili do sněmovny a má nějaké ty hlasy *9* Sněmovnou ale natolik pohrdá, že se zúčastnil za poslední volební období jen třetiny jednání. Jinak je všude možně než jen tam kde má být - a najednou chce vládnout. Já bych ho nakopal do pedele. Víme však, že vítr fouká odjinud. Takže přesto, že socany nemám rád a pana Sobotku už vůbec ne, je potřeba se ho v tomto případě zastat a od Hašků a jiných individuí socany očistit. Podporuji ANO a lidovce pokud budou chtít jednat se Sobotkou.
    *16* *16*
  • Ambice Haška požírají důvěrhodnost Čssd. Už by chtěl být premiérem.
    • Hm, uvědom si , KDO PODPORUJE SOBOTKU - TOPKA A PRAVDOLÁSKAŘI. Je předčasné se radovat.....
      • Hm, uvědom si, KDO PODPORUJE HAŠKA ŠAŠKA A JEHO BOYS - no přece ten pomstychtivý ješitný ožrala z hradu. Je předčasné se radovat.....
  • Jak se máte, voliči ČSSD ? *1* *1*
    • na prd a je nám z toho všeho smutno
    • Asi jsou naštvaní, že nevolili raději KSČM. *1* *1* *1* *1* *1*
  • Sobotka je stejne slabej jako byl Necas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit