Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan prezident Zeman vítězí a jégl s obouchanou hlavičkou z nízkých stropů prohrává
  • Ten lidský odpad a politickou žumpu ze stran TOP09, ODS, STAN a černoprdelníky vůbec neměl na inauguraci zvát.
  • demokratická žumpa opustila sál
  • Antizemanovci všech zemí, spojte se a táhněte do prrdelle! *1* *1* *1* *1*
  • Ať žije náš pán prezident Zeman a Kalouskovic sluníčka se třeba pose*****
  • Poslouchat Zemanovu sebechvalu se vazne neda...
    Take nemam tak silny zaludek...
  • Sám jsi viróza společnosti.
  • Ty se řadíš mezi tu spodinu společnosti k TOP09, STAN, ODS a černoprdelníky. Nemám více slov k tomu tvému výblitku.
  • Nepřekvapí ničím a osobně doufám, že bude pokračovat v tom co začal minulé volební období. Stejně tak nepřekvapila spodina společnosti z TOP09, která odešla předčasně ze sálu.
  • My musíme psát slušně a Zeman mluví jako kanál a uráží kdekoho. Bylo by pro všechny nejlepší (krom jeho hradních i ostatních olizovačů), kdyby táhnul zpátky na rybník a v tichosti se tam utopil. Je jasné, že i přes veškerou práci lékařů za naše peníze, kdy se ho snaží jako alkoholika a chcípající karikaturu udržet při životě, zaklepe bačkorami i s vojenskými poctami během svého vytouženého dalšího mandátu. Bylo by také užitečné si navždy pamatovat nejenom jeho poskoky a lezprdelky ze širokého spektra politického hnoje, ale i takzvané "umělce" a ostatní lidský odpad, až se budou s nevinnou tváří chtít ztratit v davu nebo lízat zase něčí zadek. Vulgarizmy Zemana jako k...a, atd. jsem nepoužil.
    S pozdravem Bude líp, až tento všechen směšný, ale velmi škodící jedovatý hmyz vychcípá.
  • pohroma jak se ti od strojů dorvou ke klávesám. Vsadím se že jsi ještě nevypnul chladící kapalinu ani řezný olej. A už bystře jen tak v umouněných montérkách sedáš k umaštěným klávesám.Pokud pan Babiš žene profláknuté darebáky od letitých korýtek - klidně ať staví další čapí hnízda. TY si můžeš tak maximálně vylézt na komín a dřepnout do pravého hnízda. Do jara, než tě ptactvo vyžene. Tak šup šup na komín.
  • zubr
    Demente,jsi kandidátem na zoufalce týdne! *1*
  • Bububudu bblebblejt z tetebe a kkkdo tutu paak uuuklidí tto Maauuzoleum.
  • Ale co jsem to tu napsal, já jsem tak hloupej, od doby co jsem nabalzámovanej, avšak věčně živej a sjetej zombí. Rád bych vám vše řekl ústně, ale mám strach, že by se mi natrhla tlama po tom balzamovacím make-upu. V hlavě toho však moc nemám, neboť mně vše z palice vytrhali za pomoci háčků rypákem, tak žádám laskavé o omluvu mých dementních příspěvků. S pozdravem Ulejvák Vůljanov V:.I. L.
  • Vypadá to, že má pořádnou virózu, musejí ho držet, aby nepadl, ani hůl sám neudrží a nejspíš nechápe co se kolem něho děje. A Putinovi agenti jásají: to bude výborný president, který je "dezorientovaný", to se to bude za něho vládnout. Cesta do východních stepní je otevřená. a Bureš bude mít "symbol" jaký potřebuje, aby mohl řídit stát jako svoji firmu.
    Tak ovečky, a hurá vydělávat Burešovi další miliardy na další ptačí hnízda. Možná po tom čapím hnízdě si nechá postavit také orlí hnízdo jako Hitler.
  • Tady nejde o to, jak mu to chodí, ale jak mu to myslí...

    A dle různých tzv. bonmotů a lží a nepravd je Zeman se svým myšlením už za zenitem...
  • prý panu profesoru, ten se ukázal jako neschopný normálního života, ten vůbec nic neví o obyčejných lidech, lidé z ústavů patří do ústavu
  • Jako Zemana nemusím ale je v současné době to nejlepší co může politická scéna nabídnout!
    Jinak, že je na křesle to Franklin Delano Roosevelt byl taky na křesle a byl presidentem USA !
    Jinak příštího presidenta typuji Okamuru protože třeba Drahoš je jen loutka a zápěstí má otlačené od provázků jak ho vodí kavárna ale vlastně Stephen King .
  • Krásné foto...

    Tak takto vypadá muž, který je zcela zdráv, odešla mu cukrovka a prostatu má jako mladík...

    Komu to chtějí "hradní pánové" nakecat...?!

    Jo - a není to pouze touto fotkou, na jiných vypadá také tak zdravě...
  • a muj fotr byl soudruh hééč

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit