Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě osobně je exprezident Klaus osobností, která by dokázala opět ODS pozvednout na výsluní. ODS bohužel v současné době nemá žádnou vůdčí, charismatickou osobnost jako on, respektovanou nejen členy ODS, ale především pravicově smýšlejícími voliči.,.
    • Ani po 20 pivech nedokážu říct natož napsat takovou hloupost jako ty. *1* *1*
  • Mnoho z toho, co se v ODS odehrávalo za doby Mirka Topolánka a Petra Nečase, nebylo za doby Václava Klause vůbec myslitelné. On prostě silou své osobnosti, svou noblesou, svými nenápadnými ale razantními reakcemi na nějaké náznaky negativního stavu, prostě neponechal prostor oněm špatným lidem, kteří ODS ovládli po jeho odchodu,,
  • Nezapomenout kroužkovat (pro ženy blondýny: nejedná se o kroužky rtěnkou).
    • Ty máš na ptákovi kroužek od fotrova lejna, že?
      • Blonďáku, já nejsem ty.
        • Kdo ti to prozradil, blbečku?
          • Ty sám, ty hovádko v příspěvku o tvých praktikách, felace je normální mezi ženou a mužem, ale ty píšeš o homosexuálních zvrácenostech buzerante.
  • Babiš je náš spasitel! Volíme Babiše!!!
    • Neber nadarmo do úst funkci Boží (spasitele), pomlouvat však můžeš zlodějskou církev, která se Bohu vymkla z rukou a také to v několika desetiletích pocítí ubytkem oveček a jejich návratem k přírodě.
    • Jakou dávku hašiše si si vzal, když chceš volit Babiše, ten ať kandiduje na Slovensku.
  • Pro blonďáka gaye Huse, tady to máš Hnuse, Už vím koho volit, ale stoupenci kapitalismu to nebudou. http://www.novinky.cz/ekonomika/316032-humanitarni-krize-primo-v-evrope-pres-40-milionu-lidi-nema-na-jidlo.html
    • Pochopte, že i Babiš je článkem jídelního potravinového židovského řetězce. Židi nevěrní, jako psi černí Ježíše vzali a ukřižovali. Místo brambor budeme žrát řepku a hledět na fotovoltaiku s prázdným žaludkem.
  • Věřím že Klaus opět vdechne ODS ten správný odér který tato strana potřebuje, a dostane se opět na výsluní, jedině jeho noblesa toho může dosáhnout.
    • Jidáš Klaus byl součástí posametového zla, na kterém se za 30 stříbrných podílel. Jsem pro, ať naposled vydechne, zase budeme mít krásný smuteční průvod s naklepaným biftekem na lafetě.
    • Vzal jsi mi to z úst, naprostý souhlas!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit