Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doporučuji přečíst knihu: Světlana Alexijevičová: Doba z druhé ruky /konec rudého člověka.
    / znají jen všestranného sovětského člověka / Moc poučné k pochopení ruské duše.
    • drž kušnu mamomrde sajmone *11*








      PCHE !!!
  • sleduji tvou teplou kapitalistickou pr..el. Jsi rád? Užiješ si....
  • jsou tak primitivní, poněvadž dle svého hesla "dohnat a předehnat" se snaží držet krok s Amerikanofily a kapitalisty. Ovšem jak realita ukazuje, jedná se o cíl zhola nemožný poněvadž d..menci Amerikanofilů a kapitalistů nelze překonat a tak Rusofilové a komunisté pouze s bídou sledují záda svých soupeřů.
    • A ty buzerante sledujes jen prdelee kapitalistu jdoucich pred tebou, bukvice Simonovic..hi..hi
      • my jsme jedna rodina. Že Kobliháři....konečně si užiješ dle svého gusta jak to máš rád
  • Proč jsou ti komunisti a rusofilové a tak primitivní? Kdyby nebyli primitivní tak by nebyli komunisti ani rusofilové.
  • A co střední třída v USA? Pod mostem a zadlužená na dvě generace? Jo Čechostán poučuje a sám má do kapsy hluboko, aneb 300 tisíc pod hranicí chudoby. To je o 7% víc než v Rusku a o 4% víc než v USA. *15*
    • mluv za sebe ty chudá trosko *11*
  • Ještě chvilku mě tu budete štvát a ve 14:12 odejdu navždy!
    • už val
  • Jeden z vítězných států 2.světové války a po 70 letech na huntě, jak se říká. Poražené Německo vyrábí 20 x více než Rusko.To jsou paradoxy.Opravdu nikdy jsme se neměli v Rusku tak dobře, jako za Putina. Polovina obyvatel hladoví, platíme za Krym, Sýrii, za špatný odhad na trhu s ropou a plynem, za rozkradení nerostného bohatství oligarchy z Kremlu atd.A lepší to nebude.
    • Tak buď rád Sajmone, my máme úplně jiné informace než ty a vzhledem k tomu, že jsi idioot, tak tvým příspěvkům nevěnujeme pozornost.
    • Nezoufej, nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Nejlepší by bylo chodit pravidelně se modlit do myšího oleje k Leninovi, není možná, že by to nepomohlo.
  • Už mě vážně štvete, když si vymyslím nick tak mi ho ukradnete, když nick ukradnu já tak mě zmínusujete! Dnes jsem tady naposled toto je můj poslední příspěvek na žumpě jménem Tiscali. Nyní jsem vytížená jako reklamní návrhářka a jako novinářka. Takže sbohem.
    • tak nekraď?
  • Teď Comback serial už i tam si dělají z putinofobu legraci
  • nebyl, bo jsem měl jinou zábavu a vidím že chudák r...tard Sajmon tady opruzuje pořád. Musí mít nudný život...omílat ty svoje trapné odrhovačky a vidět všude Putina a jeho agenty.....zoufalá existence....no ale je to jeho volba i když je mi ho líto, že nic víc nedokáže a nic lepšího nepozná
    • Ano Ruský teplouš Semjon BTW zlej troll má fakt prázdnej nudnej život když tu smrdí každý den od rána do noci. Krade tu lidem nicky a fixluje s hlasováním.
    • máš vidiny Sajmona? To by mohla být alkoholová paranoia nebo schizofrenie.
      • ty tu jako nejsi Sajmone...i když tě tu vidíme...aha..tak to je ta schizofrenie....
      • Sajmon je místní idioot a slouží k obveselení slušných diskutujících.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit