Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hlavně se starejte o svou zem čecháčkové, protože po tom co mají v rusku je vám prd *3*
    • Toto je debata a na ní se mají lidé vyjadřovat. To ti nějak uteklo proruský prde.
      Pokud tebe nic nezajímá a o nic se nestaráč je to tvoje věc. Tak sem nelez a neokřikuj ty co si podebatovat chtějí. To je totiž zase jejich právo.

      Bye nulo *5*
      • ahoj nulo s pérem
        • Já jsem holka a holky mají Pussy,
          Doplň si vzdělání a neotravuj ruský buuzerante *5*

          Bye ty pomliuvající ruská sračko. Na víc nemáš potkane a nikdy mít nebudeš *15* *15*
          • ano pussy máš al na mozku
            • propaguješ kde a čím prosím přesně?
            • Komouše Zemana a Putina tu propaguješ ty BZZZZZZZ. Simona kope proti komoušům.
              Takže zase pomluva k ničemu proruský šmejde. *2* *2*
              • Reakce na příspěvek:

                víme sajmon, odchod 14:12
            • zplynovat měli tvého otce komunistu jako řemen
            • Nech se léčit nebo zplynovat ruský teplouši . Bye srágoro *5*
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/418998-nemecti-rodice-stanou-pred-soudem-odmitli-poslat-syna-na-exkurzi-do-mesity.html
  • pláče
  • Tak se tu mějte chudáci bez peněz a bez života. Máte jen drbárnu na Tiscali jinak nic.
    Droga pro vás lemply na dávkách. Tady můžete plivat na schopnější a bohatší lidi jako jsem já. Poslužte si nuly. Tím se váš sračkovej život nikdy nezmění. *15* *15* *15* *15*

    Jinak tohle jsem našla na facebooku. O dost důležitější než vaše žabomyší spory.
    Levicový expert na salafismus a člen německých zelených Kurt Edler tvrdí,že Syřanům by mělo být umožněno žít ve vlastním městě v Německu, spíše než aby byli nuceni k integraci do německé společnosti. Jeho slova přinesl německý list Die Welt.

    Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/172186-novy-napad-jak-na-muslimy-dejte-jim-vlastni-mesta-v-evrope-navrhuje-nemecko/
  • Po dlouhé době jsem nakoukla na tiscála ale je to tu pořád stejná stoka, Ztráta času.
    Jeden proruský blb ničí debatu kradením nicků, podváděním s hlasováním, teploušováním a semjonováním. Adminovi to nevadí. Víte proč? Protože ten proruský troll jest admin sám

    To že jsi napsal zakázané slovo bez vytečkování nebo přidání písmenka ti uteklo hošane.
    Dalšího důkazu už ani není potřeba Ivane Admine *15* *15* *15* *15* *15*

    Předpověděla jsem že budeš hrobařem tiscali. A stalo se hrobníku. Dříve živou debatu jsi vylidnil. 98 procent nicků a bodů jsou tvoje. Tím pádem je ti tvoje proruská propaganda howno platná. Nikdo už jí totiž nečte. *15* *15* *15*
  • Semjon Gayínek je nejvošklivější teplouš z vošklivince!
  • Semjon existuje, Simona ne, vy bambulové!
    • Je to přesně naopak ruský teplouši BTW, zloději nicků a podvodníku s hlasováním.
      Siona existuje a ty jí komolíš jméno na Semjon. Proč? Protože uvedla pro tvé rusko nepříjemná fakta což ty po komunisticku nesneseš chudáku *5*
  • „Komunisté? Co slovo, to lež. Co čin, to zločin.“
    Generálporučík František Fajtl
    (bývalý československý stíhací pilot bojující za 2.světové války v řadách Royal Air Force. Po komunistickém převratu v roce 1948 byl propuštěn z armády, zatčen a bez soudu 1,5 roku vězněn na Mírově)

    František Fajtl
  • František Palacký

    „Zhovadilost všeobecná povstane byť by komunisté jen jedné generaci panovati měli.

    Karel Čapek

    „Nenávist, neznalost, zásadní nedůvěra, to je psychický svět komunismu – lékařská diagnóza by řekla, že je to patologický negativismus…“
  • Nejlepčejší komunista je Semjon Gayínek!
    Cígler (1833 - 2037)
    • Vždycky jsem říkala že vy proruští komunisté umíte jenom lhát, vraždit a krást.

      Díky že jsi moje slova potvrdil ruský teplouši Semjone BTW , zloději nicků a jmen, podvodníku s hlasováním,. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit