Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to možná bylo s převratem…


    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15719-hodne-horka-pilulka-pro-americany-ctete-o-velmi-zajimavem-pozadi-puce-v-turecko-a-kdo-vsechno-v-tom-ma-prsty-a-putin-.aspx
  • A ky už EU přijme směrnici, která povolí muslimům v Evropě více manželek a sex s osobami bez omezení věku? Musíme jim přeci vycházet vstříc v jejich zvyklostech.
    No a pak tu šaríju pomalu polehoučku sopát do zákonů, co? Jne nenápadně, aby si lidé jen zanadávali, ale aby nešli do ulic. Oni si zvyknou.....
  • Stalingrad
    Jak to bude s tím osmanem v téj eu ?? Hlavně ,že všichni si přáli urychlené přijetí osmanů do unije s volným pohybem.....aby se rychleji a volněji dostali IS do evropy a předváděli tu Nice nejen ve francii,ale všude,to bylo poviku a výhodné smlouvě s turkem,že orálku,sr..botko....to bylo-odzrojit občany A MÁ BÝT OZBROJIT OBČANY-kdyby ti frantíci měli u sebe aspoň některý nějakou 9mm ČZ a byly zákony o obraně-ne jako v zlodějczechiastánu-tak ho mohli zastavit dřív než napáchal tolik zvěrstvev. A hlavně mají štěstí,že tam nebyli ti po zuby ozbrojení .neochvějní chrániči -ti by asi dodnes čekali než dorazí zásahovka z Brna !!!!! Nebo by mu došla nafta a sám se odstřelil !!!! *1* *1*
    • Turčíni byli před stovkami let až u Vídně... *8*

      A sovětíni alias Rus se před půl stoletím při invazi do Evropy dostali až do Berlína a vraždili a znásilňovali a deportovali na Sibiř a loupili... *12* *16* *12* *16* *12* *16*
    • zlej trolle, ty ruská, kolaborantská špíno, pokud se ti v čechách nelíbí táhni do toho tvého stepního ráje a nacvakat si můžeš na cestu třeba dalších sto plusek *11*
  • Aneb konec demokracie v Turecku!
    • V Turecku demokracie nikdy nebyla.
  • https://www.novinky.cz/komentare/409420-komentar-na-turecko-se-v-nicem-spolehat-nemuzeme-alex-svamberk.html
  • ? *15*
  • ... je zde parádní slezlost ze stromů slezených opic s primitivním nahrazováním intelektu tupým hlasováním bezmocného nepoužitelného zdegenerovaného póvlu, čau, tupani :)))
    • ... omlouvám se, že nebudu čekat, až možná poslednímu tupci dojde, co jsem napsal :)))
  • ... omlouvám se troskám na diskuzi, že jsem zneužil jejich neschopnost vymáčknout se :)))
    • co se denně trapně realizuje na Tiscali. *15*
      • ... čím primitivněji píšeš, tím víc píšeš o své vlastní omezenosti, dobře jsem to zařídil :)))
        • papa trosko. Už jsem s tebou ztratil času dost, pucfleku. *5*
          • ... jsem dobrák a teší mě, že jsem podstatně rozšířil tvou rómskou slovní zásobu :)))
            • především jsi hnůj všech hnojů.Odpad a vyvrhel který tady zbaběle prasí stránky.Venku neklapneš hubou.Okolí by tě ukopalo.Pro to jak páchneš a jaké vedeš fekální řeči.Ale to vy u vás ve chlívě jinak neumíte, co?
          • ... pořád totéž, jsi o mnoho pater pod mým intelektem, napiš, čím se živíš, chudáku :)))
      • ... tvé hlasy není potřeba komentovat, jsi omylem porozené retardované děťátko :)))
      • ... opět v pohodě zklamu primitiva, který ví, co to je denně se zde ztrapňovat, hlupáku :)))
        • ty nezklameš nikdy, debgene. *1*
          • ... i dnes pěna u tupé vychlastané huby?
            • domácnost tady toho zdegenerovaného výblitku si neví s ním rady a tak jej posílá na net.A tady špínavec mluví jak u nich doma v chlívě.Marné král prasat a fekálií.
  • Tak jak vy dva asociální degeni, furt tu blijete nonstop? *15*
    • ... ignoruji tě, nulo, ale díky za kompliment, na mě nemáš ani ve fernetovém snu :)))
      • *1*
        • ... ano, jsi primitiv, který se jde zesrat, že na to nemá a nikdy na nic mít nebude :)))
          • ).( *1* *1* *1*

            nudíš degene
            • ... ty ani to, tupče, primitiv jako ty si bez smajlíku neškrtne, prostě úplný degen :)))
  • je to jen takový hloupý strejda co příležitostně píchá kozy.A protože to prosáklo na veřejnost tak z toho v NDR vzniklo malé dílko.Jenže tady strejdovi se to moc nelíbilo.A tak to požaloval stařeně Angele.A je z toho soud.Starý píchač je všem v EU pro srandu.A bude hůř.Nebude dlouho trvat a stejně jej armáda sejme.Ale tentokrát jako prvního jak se to má dělat.Takže kluci turečtí příště: poctivý převrat se dělá tak že nejdříve zhasnu toho hlavního a pak už to fičí jak na drátkách!
    • co tu cosi mele o Turecku? Erdogan je amrdolské dítě kašpare... *15*
    • ... stačí se podívat na nick a už není důvod číst zdegenerovanou hromádku průjmu :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit