Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdepak jsi Zoro? Nebo spíše moje malá uplakaná Zorinka.
    Pojď k pusince. Já ti utřu slzičky a obléknu šatičky. Budeš moje živá panenka Barbie ju.
    Já už tě ochráním před tou zlou vládou. Uděláme na ni ty ty jedeš darebo *2* *2* *2*
    • děláš Bárbí, Kene?
      • Já jsem holka a mám ráda panenky Barbie,.
        Pokud ti to vadí tak se jdi konečně léčit ruský buuzerante *5*
  • Přesně kvůly takovým plátkům se zakládá CTHH?
    https://www.novinky.cz/domaci/425331-v-cesku-po-utoku-v-berline-jeste-stoupla-hysterie-pise-nemecky-list-die-welt.html
    Nikdo vás nenutí se ozbrojovat? My co zbraně máme jsme v pohodě.Vy si dělejte co chcete.Tomu se říká demokracie
  • Semjon Gayínek je nejen teplej, ale i infantilní!
  • Zorro má strach. Zlá vláda mu vezme dětskou pistolku a tančík. Bůů bůů. To je slziček.
    Neboj zoríčku. Babka pusinka ti půjčí sukýnku a utře ti slzičky ju. princezničko moje uplakaná. *2* *2* *2* *2*
    • Zkus mě sebrat zbraň b l b e a čtyři tě ponesou *3*
      • Já jsem holka a mám ráda panenky Barbie hurvínku,
        Pistolky a tanky co dělají pif paf a jiné nesmysly si klidně nech klučíku srandovní *2* *2* *2* *2* *2* *2*
        • Tak se vrať do léčebny s tímhle slovníkem ty jedno kakýnko.
          • Budeme si hrát Zorinko? *14* *14* *14* *14*
            Já budu pacientka a ty paní doktorka ju. Poprosila bych o dlouhou a hlubokou prohlídku Pussy. Je to krásná jeskyňka. Nádherně hebká a vlhká. *14* *14* *14* *14*
            • Já jsem holka.
              Pokud ti to vadí nech se léčit teplouši *3*
            • tvoje chlapecké hry jsou úchylné
  • Sajmonovi hrabe, či co?
    • nehrabe, to je diagnóza
  • Zajímavé. Zoro býval statečný muž ale jeho karikatura na tiscali se třepe strachem jako
    osika. Neboj se bobku. Babka pusinka tě schová pod sukni ty klučíku z cukru *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    • Karikatura jsi ty jedna pussy *1*
      • Ano mám pussy a do ní vede vlhká dloouhááááá cesta.
        Ale smí v ní létat tam a zase ven jen pořádní ptáci víš a ne nicotné žížalky jako máš ty klučíku *15* *15* *15*
        • te blbóne nekecé, máš šulína
          • Já jsem holka a holky mají Pussy,
            Doplˇsi vzdělání ruský teplouši a blbe BTW *2* *2* *2* *2* *2* *2*

            S tím hlasováním podvádíš moc okatě trubko. Plus mínus 5 vždy ve stejné vteřině
            nenápadné jak lejno na polštáři *2* *2* *2*
            • Ano vím že podvádíš s bodováním a komolíš moje jméno Simona.
              Tím se moc nechlub ruský blbe *2* *2*
            • víme sajmon, doplˇsi
  • Jen je volte nejdříve vás odzbrojí pak vás budou šmírovat.Komunisti byly proti nim břídilové.
    A to vše ve jménu demokracie. *1*
    • Já jsem stará babka takže šmíráky ve sprše čeká trest v podobě oslepnutí.
      A vy si poraďte jak chcete *15* *15* *15* *15* *15*
      • teplóš nemože byt roba, tróbo hlópé
        • Já jsem holka a tobě to vadí.
          Takže mezi teplouše se tu řadíš jen ty sám ruský teplý BTW Semjone Blbe *2* *2* *2*
  • politici tlačí, tlačí, nu vytlačit nemohou
  • Obyvatelé poloostrova v Černém moři jsou zklamáni. Prosperita slíbená Moskvou po připojení k Rusku se nedostavila, turisté nejezdí, ceny vzrostly, ale platy ani důchody se nezvýšily. Lidé se začínají bouřit.

    A tak museli nastoupit „Gliwice“. Tehdy v srpnu 1939 Němci zinscenovali přepadení radiostanice v tenkrát německém Gleiwitzu (nyní polské Gliwice) a obvinili z něj Poláky. A nyní pro změnu Rusové zadrželi na Krymu údajně ukrajinské záškodníky. Koneckonců s tím mají zkušenosti, protože v listopadu 1939 začalo dělostřelectvo Rudé armády ostřelovat vlastní pozice, což se stalo záminkou k tzv. Zimní válce a ruskému útoku na Finsko.

    Nejpravděpodobnější však je typická putinovská taktika odvedení pozornosti od skutečných problémů k těm uměle vyvolaným, varování před domnělým nepřítelem a případné zdůvodnění agrese proti sousedovi. Není ovšem v zájmu Ukrajinců podnikat takové akce. Navíc jsou ruské stížnosti směšné, protože z hlediska mezinárodního práva je Krym stále součástí Ukrajiny. Pravdou také je že teroristy vysílá na území Ukrajiny Rusko.

    Situace na Krymu není ideální a tamní obyvatelé čekali od připojení k Rusku více. Ostatně v krizi je celé Rusko, jeho ekonomika upadá už druhý rok po sobě a například v lednu prodej aut meziročně klesl o 17%. Obyvatelé Krymu si stěžují, že z platů se dají tak akorát koupit potraviny, na oblečení peníze nezbývají, a vyjít s důchody, které v průměru činí tři tisíce korun měsíčně při cenách srovnatelnými s našimi, zkrátka nelze. Stížnosti Rusů na nízké platy učitelů (cca 5000 Kč měsíčně) nebo mizerné penze premiér Dmitrij Medveděv odbývá jednoduše, peníze nemáme, musíte vydržet.
    Ukazuje se, že Putin nepřevedl žádný zázrak, akorát v jeho éře strmě stoupla cena ropy a on mohl více utrácet. Nyní však, když se její cena potácí kolem padesáti dolarů za barel, zázrak skončil a zjišťuje se, že král je nahý. Rusko je v podstatě rozvojovou zemí
  • Dva ukrajinští vojáci zahynuli kvůli neopatrnému zacházení se zbraní

    Dva ukrajinští vojáci zahynuli v Donbasu kvůli neopatrnému zacházení se zbraní, dva další utrpěli zranění, praví se v zprávě na webu tiskového střediska vojenské operace ukrajinské armády na Facebooku. „Druhého ledna 2017 zahynuli v jedné z vojenských jednotek v zóně protiteroristické operace v důsledku narušení pravidel zacházení se zbraní dva vojáci a dva další utrpěli zranění. Bylo zahájeno vyšetřování incidentu, okolnosti případu se zjišťují," praví se v zprávě. Ukrajinská vláda zahájila v dubnu 2014 vojenskou operaci proti samovolně vyhlášeným LLR a DLR, které vyhlásily nezávislost po státním převratu na Ukrajině v únoru 2014.
    • Najdi si konečně vlastní nick ruský teplouši, zloději a podvodbíku s bodováním BTW *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit