Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi drsnou, avšak pravdivou kritiku své země nedávno uveřejnili ruský politik Leonid Gozman a nezávislý novinář Arkadij Babčenko. Sedmdesát procent vražd v Evropě se stane v Rusku, které má jen 19 % obyvatel tohoto kontinentu.

    Leonid Gozman poslal otevřený dopis ruskému prezidentovi Vladimíru Putinovi, který by se dal zhodnotit ve stylu. Král je nahý a naše země nevzkvétá. Mimo jiné v něm píše. „Kvalita života zřetelně upadá, zhoršuje se stav v sociální oblasti, snižují se reálné příjmy. Nezbavil jste zemi závislosti na ropě a nemáte, soudě dle vašich vyjádření, žádný plán na řešení krize....

    Sliboval jste vítězství nad teroristy, ale teroristické útoky pokračují. Za roky Vaší vlády se jejich obětmi stalo více než tři tisíce lidí - organizátoři těchto útoků nebyli ve většině případů ani dopadeni. Na severním Kavkaze vznikla kriminální enkláva na Rusku prakticky nezávislá, ale využívající jeho zdroje....

    Společenská morálka upadla tak hluboko jako nikdy. Pod Vaším vedením rozkvetla lež, nespravedlivé soudy, korupce. Mnozí jsou přesvědčeni o zkorumpovanosti Vašich nejbližších přátel a spolupracovníků a často i o Vaší osobní zkorumpovanosti. Stále více se hovoří o stycích nejvyšších představitelů země s gangstery. Na tomto pozadí se do našich životů vrátila licoměrnost a vrací se strach - lidé se opět bojí říct, co si myslí.“
    • to už je 25.1.?
      • Jo. *14*
  • Le Penová prohlásila, že pokládá opětovné sjednocení Krymu s Ruskem za zákonné

    „V žádném případě si nemyslím, že došlo k nelegální anexi Krymu, konalo se referendum, obyvatelé Krymu si spojení s Ruskem přáli. A nevidím důvod k tomu, abychom zpochybňovali toto referendum," řekla Le Penová.
    • Zase kradeš nick ruský ubožáku,.

      Samozřejmě že Le Penová musí schvalovat ruskou okupaci Krymu - vždyť je to vlastizrádkyně a ruská agentka. Již dávno jest prokázáno že jí sponzoruje Kreml přes ruské banky,
  • Ruský teplouši BTW - nemluv sám ze sebou. Už jsi trapný a nikdo ti to nežere.
    Kradeš jak nick Křenková tak máš i napodobeninu mojí Američanky - Američanku - u s pomlčkou. Teploušování a semjonování tě vždy prozradí.
    Stejně tvůj podvod s hlasováním aneb mínus 7 a plus 7 vždy ve stejné vteřině.

    Ano lidi jsi vyštval ubožáku, Jsi hrobař debaty a tiscali tvůj spoluviník protože ti to toleruje
    • víme sajmon, hrobař
      • Smiř se s tím ruský teplouši a ubožáku že když zkomolíš moje jméno Simona tak mě tím nenaštveš. Jsi duševní zrůda která chce jen provokovat aby se pak sadisticky radoval že způsobil utrpení . a protože to vím tak tebou pouze pohrdám. Za rozčilování nestojíš,
        Štítím se tě odpade a nedotkla bych se tě ani pětisetmetrovou tyčí nulo.
        Naklikej si zase bodíky nulo. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš *5*
        • je ´dadisticky´ primitive :)))
          • Já jsem TA holka takže TA primitivka nevzdělanče. Tsss *5*
  • to sona.krenkova.3, co nepodařilo nikomu z mnoha, tobě jo, vyštvala jsi nebezpečného teplouše Sajmona, děkuji ti za všechny normální lidi na Tiscali.cz
  • Odpočívej v pokoji dříve zajímavá debato na Tiscali.
    Jména tvého vraha známe .- nonstp zde teploušujícího sajmonovacího ruského BTw blba
    kterého tiscali kryje přestože podváděním s hlasováním a napadením všech kdo neprdí za jeho Kreml porušuje všechna pravidla tiscali.
    Krade nicky - Křenkové, bijci, Nicoles - té ukradl i obrázek z facebooku, veselému zvířeti.

    Dříve tu byly desítky lidí, nyní se dají spočítat na prstech jedné ruky - 90 procent nicků a hlasů patří totiž BTWmu. Mění jména ale ne slovník hlupák.
    • víme sajmon, nonstp
      • Neprudíš ale nudíš nulo.
        • víme sajmon, nulo
          • Ano vím že jsi ruský teplouš a proto komolíš moje jméno Simona,
            Klikni zase plus mínus 7 bodů za vteřinu a neotravuj kretééne
  • Prý "anerb", on je teplouš TA Sajmon opravdu otrávený teploniem.
  • Ano já Simona mám názory ale problém je v tom že jsou nekremelské a ty zdejší
    troleček blbeček teplouš BTW neumí přijmout ani respektovat. Však je to také starý komouš a ten zná jenom lezení do ruské totalitní prdeele.

    Na slušný ale neruský příspěvek reaguje - teploušováním, tím že zkomolí moje jméno Simona,
    podvodem s hlasováním anerb mínus plus 7 až 20 bodů vždy ve stejné vteřině .

    Jsi hrobař dříve zajímavé debaty na tiscali a administrátor je spoluhrobník. Za to co tu předvádíš ty prase už by jsi měl doživotně bloknut.
  • TA teplej Semjon Gayínek má názor!!!
    Kde???
    V tý svý teplý vyšoustaný palici???
    Sotva!!!





    CHICHICHÍ !!!
  • Kreml tvrdí, že prý se nevměšuje do vnitřních záležitostí jiných zemí, ale skutky ho usvědčují z opaku. V roce 2007 například vyprovokoval násilí v estonském hlavním městě, když tamní úřady přemístily sochu rudoarmějce.

    Své o chování současného ruského režimu ví také Lotyšsko. To v několika případech postavilo před soud komunistické zločince, kteří za II. světové války v rámci údajného boje proti nacismu vraždili civilní lotyšské obyvatelstvo. Můj názor je jasný, válečný zločin, ať se ho dopustili nacisté nebo komunisté musí být potrestán. V těchto případech lotyšské soudy postupovaly správně. Ovšem Rusku nedal nikdo právo, aby zasahovalo do nezávislosti justice v sousední zemi. To hrubé a neomalené vměšování do vnitřních záležitostí jiných zemí. Představme si, že by USA kritizovaly rozsudek českého soudu. To by bylo řevu.

    V roce 2007 rozhodly estonské úřady o přemístění sochy rudoarmějce z centra metropole Tallinnu na vojenský hřbitov. Stalo se tak na základě zákona přijatého tamním demokraticky zvoleným parlamentem o odstranění památníků, které urážejí city obyvatelstva. A jelikož je Rudá armáda vnímána v Pobaltí jako symbol sovětské okupace z roku 1940, jednalo se o pochopitelný krok. Navíc nešlo odstranění pomníku, ale pouze o jeho přemístění, což se dalo od Estonců ocenit jako vstřícný krok.

    Bohužel radikálové z tamní ruské menšiny pod taktovkou Moskvy vyprovokovali v tallinnských ulicích násilnosti, při kterých byli zranění, a lůza ničila soukromý majetek. Estonsko se také stalo terčem masových kybernetických útoků a ruská policie v rozporu s mezinárodním právem nedokázala ochránit estonské velvyslanectví v Moskvě. My to známe z vlastní zkušenosti, když hitlerovské Německo na podzim roku 1938 vyvolalo násilnosti a teror německé menšiny v Sudetech. A putinovské Rusko kopíruje v Pobaltí nacistické vzory, když popouzí své tamní krajany k útokům na místní legitimní vlády.
    A pokud se tady někdo hodlá ohánět Majdanem, tak pouliční výtržnosti v Estonsku se odehrály daleko dříve. Rusofilové by si tedy měli nejdříve zamést před vlastním prahem.
  • Já jsem TA, řekl teplouš a dělal mámu!
    • Ty jsi hlavně TEN ruský teplouš BTW, Křenkové a jiným lidem tu kradeš jména a nicky takže jsi zloděj a navíc i podvodník s bodováním ty plus mínus hromada bodů vždy ve stejné vteřině hlupáku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit