Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Místní oplzlý žvanile, mluv k tématu, nebo drž pysk.

    Rusové společně s prezidentem Asadem dělají správně. Systematicky postupují vpřed.
  • mladá holka posledních dvašedesát let
  • Simčo, není ti trapné krást nick a pak totéž u jiných kritizovat? já myslím, že není - co myslíš ty?
  • Rusové - velmi správně - bombardují všechny islamisty... i ty, kteří utekli k ISIS poté, co je Američané vycvičili a udělali cestu pozemnímu vojsku.. skvěle, Rusko *3*
  • Máš v tom zmatek, Rusové nepochází z Ameriky.
  • Irák si na průšvih založil okupací Kuvajtu. Předtím neležel nikomu ani u paty. V Avgánistánu se tahaj o koryta Rusáci s Amíkama už od padesátých let a střídavě se pokouší o okupaci. No a v Sýrii je proruská KimČongAssadovic famílie u moci taky už od 62 roku. Tak že v daném případě těžko vinit USA.
    V Sýrii první Assad rozstřílel pár pohřbů až pak se vzbouřili lidi a vybrali munyčáky. Následkem je Islámský stát ... Jen že proti němu Rusáci zasáhnout rozhodně nepřijeli. Ti brání vlastní základny na pobřeží Sýrie.
  • jasně, proto USA zakáže svým firmám obchodovat a žene své lidi do války za zájmy oligarchů... proto nemá tolik Američanů zdravotní pojištění a proto tam tolik dětí vystřílí celou školu... děkuji, nechci
  • a jsi už hospitalizován? nebo teprve pro tebe jedou?
  • Pusinko,pusinko. Uz pro vas mam pripravenou klec NT
  • Tenhle blitek je pouze důsledek uražené ješitnosti.
  • Nejste jeden z tech pasacku krav / cowboy/ kteri osvobodili Ameriku pred indianskymi teroristy?. Bizoni a indiani by mohli vypravet NT
  • Rus se zachoval podle svých východostepních mongolsko-tatarských nájezdnických tradic: zem je vydrancovaná, hroutí se, ale hospodařit a zvelebovat zem, to Rusák neumí. A tak dělá další nájezd v naději, že zase vydrancuje další území.
  • Rozbombardovat špitál i s doktorama je ta západní demokracie. *12* To může USA poučovat takové "pusinky".
  • pusinka
    Soudruzi a soudružky! Co nového v blázinci? podejte hlášení.

    Jsem vášnivá kuřačka. Pokud máte v trenkách něco zajímavého dejte vědět ju. *2*
  • Souhlasim ale nikdo nema pravo vnucovat tomu druhemu,ktery je spokojen svoje pravdy a zvyky. To je take problem stredniho vychodu
  • Souhlasím a dodávám: mentalita občana USA je taková, že primární je občan a stát má tolik pravomoci kolik mu občan udělí. Mentalita Rusa stále odpovídá tzv. "východní despocii" (termín z teorie státu a práva): primární je stát a občan má tolik práv, kolik mu stát (car, chán, vládce, vůdce) (milostivě) udělí.
  • Ale ze vam davam za usi UŠÁCI a jejich slouhove. Vasi zmutovani americti bojovnici a vycviceni teroriste utikaji jako zajici :) No proste jako pravi mali ušačkove NT. To tady mistni Obamaci jen tak nerozdejchaji
  • pusinka
    Jsem mladá a krásná. Tak proč bych to tajila? *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jestli ty jsi holka, to bych se moc divil. Alespoň já jako chlap bych si do nicku nikdy nedal pánský zadek v trenkách. A to nijak nebojuji proti sexismu.
  • Irak ,Syrie,Afganistan a pod. A zdroj CT24 odkaz se mi nechce hledat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit