Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To s tím prasknutím nebylo myšleno na Vás-STK.
    To bylo na ty *12* *12* *12* , které si, ač neradi, vykrmujeme. Jinak, myslím, že si dokážu ze všech protichůdných informací analyzovat, o co kráčí.
    Lhal Nečas? Lhal! Platil si konkubínu? Platil! A královsky-je to výsměch všem, kterým se navýší daně atd. Mnozí z nich dřou opravdu jak koně a za pár šupů.
    Tak takhle jsem se ztrapnil.
  • Takto se chová otec 4 dětí a křesťan. Nečasi církev nepovoluje rozvod, budeš žádat papeže?
  • Nečas si vydržoval nilenku za státní peníze. Pan Čistý byl a je ve skutečnosti podrazák. Ta tlustá ku,,r......va jde přes mrtvoly.
  • tys asi spadl z višně a nebo děláš to samé a proto jsi odpad téhle společnosti
  • Tak tuhle bachyni jsme všichni krmili ze svých daní. Hnus.
  • Musíte vzít jako polehčující okolnost jak krásně kouří.
  • s podobným chováním se setkal na vojně,doslova nuly si jako mazáci dokazovali moc,skutečně podobným způsobem,a to prohlašovali ,že armáda je vzor!!!!
    sprostota ,nelidskost,moc ega.... *7* smutek

    petrovi opolzerovi z Plzně se pokouším odpustit..jde to těžko *11*
  • Jsou to hodně smutné věci to jsme to dopracovali samá ostuda ale vždyt každy je strujcem svého štěstí věřím že se dočkají spravedlnosti a my take!!
  • Když se ocas postaví tak rozum je v prd-eli že je to tak Nečasi.A teď jsi v té díře ity ty hlupáku namyšlenej.
  • Jsem si myslela, že RESPEKT je seriozní tisk, ale jak tak koukám, tak nic bulvárního ani jemu není cizí. Tím nechci říct, že to není pravda. Ale vemte si, jak se všichni mocní chovají, akorát dokud u té moci jsou, tak se o tom nemůže mluvit ani psát, tak holt do nich. Aspoň vidíte, co dělají dnešní mocní - myslíte, že jsou jiní? možná ale jenom trochu, budou vyvádět jinak, ale vyvádět budou. Moc je silné afrodisakum - už o tom psal Mňačko. To bylo, je a bude.
  • Mám známou a ta šlape,má skvělou kvalifikaci na premiérku,umí v tom chodit.Když může prodavačka proč ne obšťastňovatelka mužských důší,Nečasi stav se,morálka ti jako katolikovi stejně nic neříká.. *1* *1* *1* *1* *1*
  • At už odstraní ten její ksicht z internetu,čůza jedna nehezká.Nečasi ty osle kde jsi dal rozum.
  • A co na to Nečasovy děti?
    Nemely by se zřeknout otce?
    To jsou ti pánbíčkári
  • Trochu se mýlíš, nebylo to při přistávání, ale ještě někde na Moravě - jestli se nepletu já.
  • Kapitáne, přednášet Vergília v originále je ve vepříně činnost zcela kontraproduktivní.
    Až půjdou prasátka na jatka, maso nebude o nic lepší . *5*
  • Vy, Jardo
    o tom všem ovšem víte jen to, co o tom napíší páni žurnalisté. Nic ověřeného, nic ověřitelného. A když si spočítáte, kolik jste Vy osobně "přispěl na výboje", zjistíte, že by Vám to stěží vyšlo na dva kopečky zmrzliny. Možná ani na jeden.
    Problém není ve faktech. Ty neznáte ani Vy, ani já. Problém je ve vaší nenávisti - ke komukoliv, na koho Vám ukážou. A já (též jsem přispěl "na výboje") nemám potřebu se takto ztrapňovat. To, že tu s Vámi diskutuji ale nemá smysl. Takže sbohem. Nechám Vás tu s Vaší nenávisti samotného. Ulevujte si dál, když Vám to dělá dobře. Hádejte, z koho tady děláte hlupáka?

    Jo - a prasknout se v žádném případě nechystám. *1*
  • Tak se dovedou chovat jen "nuly" (rozumějte vyložený hovna), když se dostanou k moci! A vo tom to je, Češi.
  • Přesně podle plánu.
  • Opravdu si myslíte, že to jsou výkřiky závisti? Vy asi dostáváte plat za nic? Tady si s mnohými vytírají podlahy za pár šušňů a Vy je odsuzujete rétorikou různých Vondrů, Němcových, Topolánků...(To je ze školení ODSS?)
    Vláda a úřady by měly být na to, aby byl chod státu spravován co nejúčelněji! Ovšem tady se děje vše úplně opačně!
    Vážený/á/é Stk , vůbec mne nebaví financovat Nečasovy sexuální "výboje" a choutky pí. Nagyové.(To platí i o ostatních darmojedech).
    Kdy prasknete? *12* *12* *12*
  • Tohle je nádherná přehlídka závisti a nenávisti.
    Jestlipak by se někdo ze zdejších "diskutérů" dokázal podepsat pravým jménem pod tyhle výlevy?
    Asi ne, že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit