Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to neuvěřitelné co si tento bravčí gsicht dovoloval.Zavřet by je měli oba dva.
  • Vy u vás nemáte kameny, příp. staré cihly?
  • Nic neobhajuji, neb nic o tom totiž nevím. Jen to, co je psáno v článku. A co běží bulvárem. Článek (podepsaný "Redakce") neobsahuje žádnou relevantní, ověřityelnou informaci.
    Ale už stovky zdejších ovčanů tady poštěkávají, jako by o tom něco skutečně věděli. Ví p*d. Ale ulevuj si, puberťáčci.

    Sebeukájení (samohana) je to, ne diskuze. *7*
  • By jí to měli jako škodu dát dodatečně zaplatit, aspoň 200 Kč/km. *2* *2*
  • Kdž jse si to nechali líbit, dobře vám tak.
    *2* *2* *2*
    To já jsem svého bývalého řiditel poslat klidně někam /však víte kam....../. *1* *1* *1*
  • tečka je černá opice ze s Plzně. *12* *12*
  • Couru zavřít a bude klid!
  • Jděte už s tou maďarskou cuchtou někam!!!!
  • Taky doufám, že dojde i na Nečase a Kalouska. Panu Ištvánovi držím palce tak, jako většina národa.
  • Nauč se gramatiku slepice a nekvokej tady.
  • Tak vidím že jsem se trefil. Nejenom že nemáš na to, abys psal pod svým nickem, ale ubohost tvých kontrapříspěvků je tak evidentní, že tě pozná i necvičená opice.
  • Ty jsi tady největší zloděj nicků, už jsi jich ukrad nejmíň 30, to je známo, gaunere!!
  • To si objevil ameriku.Čecháček je brán jako nespolehlivý partner již od r.1918 a to jak na Západě tak i Východě.Zajeď si do Rakouska,Německa a pokud znáš jazyk tak místo nakupování poslouchej.To samé bývalá Jugoslávie a názory na humanitární bombardování.To nemluvím o Rusku,proto ta úcta k nám.
  • Gauner a zloděj si sám dává i plusový bod. Vrchol ubohosti. A nezapomeň na další bláboly pod ostatními nicky které kradeš, soudruhu.
  • ja mam vazne obavy, ze opet vsechno vysumi do neznama. Ona max. dostane podminku, proti ktere se odvola a zacne dalsi nekonecny pribeh...je to na nastvani a ja doufam, ze tet nemam pravdu...
  • Nekraď mi nick gaunere! *1*
  • Této štětce už odzvonilo, nyní musí být po zásluze potrestána!!
  • Za minulého režimu si nepamatuji,že by mě některý nadřízený šikanoval nebo ponižoval.Spíše naopak se mi snažil pomoci,ale to byl totalitní demokratický režim ne demokratická totalita.A než se někdo stal vedoucím tak byl nějaký čas kádrován zda vůbec na tu funkci má tzn.i charakterové vlastnosti.Když selhal tak musel jít od válu.S dnešním režimem bude účtovat řada lidí,ale bohužel český ovčan je vždy hrdinou po boji.Takový Bulhaři to řeší okamžitě.Tady k tomu také dospějeme,ale bude to ještě trvat.Než by se někdo stal poslancem tak musel postupně získávat praxi a dnes blb s roztaženou hubou bez životních zkušeností jde pouze za osobním cílem ,podle hesla účel světí prostředky.Politický vězeň Ráth ve vazbě,Smetana apod.Ještě popravovat a 50léta jsou bohatě překonána.A co pančovaní hoši?
  • Tak slabý příspěvek bych nikdy nenapsal. Musíš se víc snažit zloději.
  • Doufám že tu ludru zavřou na několik let a Nečase taky, pan Ištvan ještě musí zapracovat!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit