Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Johna uz je peknej kousek prasatka, uz mam xicht a lalok vetsi nez hlavu. Jeste par tydnu a muze byt zabijacka... *12*
  • Petře, Petře, kolikrát jsem Tě již musel "pokárat" za Tvé neskutečně hloupé názory, bez jediné špetky historických znalostí a obyčejného, řekněme selského rozumu. Tvá hloupost je "nebetyčná".
    Bible: "Blahoslaveni chudí duchem, neboť jim je určeno království nebeské". Předpokládám, že Tobě je to království nebeské určeno jak napsala Jana. Souhlasím s Janou, nediskutujme tímto hlup.....
  • Vážená paní (slečno) Jano.Přímo jste mi to vzala z huby,tedy z klávesnice.Máte moje sympatie.
    Pro pána pod přezdívkou jkfkjlff se jmenovaným v příspěvku Jany se mužete vzít za ruku a
    tiše odkráčet.Víte kam:......... *1* *16* *16* *16*
  • Soudruhu Filipe máš na svědomí spoustu zavražděných nevinných lidí z let 50-90 ty a tvoje KSČ

    neseš plnou zodpovědnost za svoji stranu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Kdo si v tomto státě stěžuje,pouze neschopní jedinci a nebo komunističtí důchodci!

    Divné že?

    Podnikatelé a schopní pracující jsou spokojeni!!
    • Už se těším až se ti schopní podnikatelé začnou likvidovat.
    • Myslíte????
      Já to tak nevidím. Nikdo z mé rodiny nikdy nebyl v KSČ !!!!
      Vyrůstal jsem v době, kdy KSČ vládla a tím, že jsem se k nim nikdy nedal jsem pocítil v možnostech ve výběru škol apod. Zažil jsem dobu, když nám zničili Junáka!!!
      Ale vrátím se k tématu. Nepočítám se k neschopným pracujícím, ale mohu z celého srdce prohlásit, že jsem žil . ................Nyní živořím !!!! *16* Je mi 55 let a sociální jistoty žádné *16* *16* *16*
      Doposud patřím ke skupině lidí, kteří makají v práci a to né jen předepsanou pracovní dobu a řádně platím daně i zdr. pojištění. Vzpomínám si na mé rodiče v mém věku. Těšili se ze života, užívali si (v rámci možností) a starali se o vnoučata. Já makám jak blb a nejsem schopen ušetřit na tyden dovolené třeba na Lipně *16* *16* *16* Z tohot vyplývá, že k tomu, abych byl spokojený mám kapánek daleko.
  • Panu Petrovi, tomu původnímu, z 24.2. - k výroku o dělení lidské společnosti "komunismus na nižší a vyšší třídy" a že hlásali "nadřazenost dělnické třídy". Pane Petře, nesprávná znalost nebo nesprávné pochopení významu pravých slov. Nejednalo se a nejedná se o nadřazenost dělnické třídy, ale o "vedoucí
    úlohu dělnické třídy, což vycházelo z demokratických základů toho, že dělnická třída byla ve společnosti nejpočetnější a tím na základě demokratických zásad práva většiny měli získat vedoucí postavení. A o žádné
    vyšší nebo nižší třídě také nebyla a není řeč. Pouze třídy vykořisťovatelů a vykořisťovcaných, mezi kterými
    zákonitě vyplývají protichůdné vlastnické vztahy, které podléhaly zájmům té demokratické většiny.
  • Ač komunisty nemusím, tak Johnovo chování, arogance v jeho projevů hodnotím do silného minusu. Představil se celému národu jako obyčejný vidlák, ubožák a Filipovi nesahal v diskuzi ani po kotníky. *10* *10* *10*
    • tvuj problem--jsi zblbnuty TV--ani se ti nedivim--labilnejsi povahy jsou nachylne a vlastni rozum malo pouzivaji. divas se jen jak kdo vypada, jak mluvi ale strasne moc zapominas o jedne veci.mame demokracii, ale neni to vubec videt!! komunistum vubec nedavaji prostor k vyjadreni, opomijeji je schvalne aby mladi vubec k jejim nazorum necichli.jak jeden mudrlant pravil: bude to trvat nez lidi odvyknou ...nez zapomenou... par generaci to bude trvat, ale pri te smrsti to bude drive. jen se keca kdo, kolik, proc to kradl.o komousech se jen pise v souvislosti s nacismem jako bÿ chtela vladnouci garnitura hodit do 1 pytle fasismus a komunismus..
  • Tedy oba byli Češi, ale přesto se lišili.Zatím co komouš Filip svoji slušnou diskuzi opíral o solidní argumenty, tak pan John svými výkřiky devalvoval své vystupování na úroveň hospodského křiklouna, plného na jedné straně falešné pýchy a přehnaného sebevědomí a na druhé straně určitou bezmocnosti.Figuru si určitě nevylepšil a navíc dostal od komunisty Filipa pořádně na frak!
  • petře co tady furt kvákáš za nesmysly. Jestli tomu bordelu co tade 22 vládne říkáš demokracie tak jsi demagog prvního řádu. Jakoupak máš svobodu ? pokud nepatříš k těm lépe placeným nebo přímo zlodějům kterým se v současném bordelu dobře daří tak jsi ve svých tzv. svobodách cestování, lékařská péče na úrovni a jiné omezován.
    Ano nemáme frontu na banány zato nám přibývá front na úřadu práce a front v žebříčku lidé kteří mají problém vůbec vyžít od výplaty k výplaty.
    A lidé co tady melou o komunistech 70 a 80 let - podívejte se jak to v té době vypadalo v té vaší slavní Americe tomu falešnému symbolu svobody - příval drog které zničily miliony lidí, bezdomovci, mafie která ovládala města, zkorumpovaný svaz dělníků, střílení takové slavné vymoženosti té vaší slavné západní země tady lidé vůbec neznali.
    Připočítejte si rasovou segregaci černochů až do 60 let, mlácení a pronásledování tzv levičáků kteří spáchali jediný zločin ! že protestovali proti válce ve Větnamu.
    Jestli vám tohle chybělo tak můžete mít radost bezdomovci, bída, korupce a zločin bílých límečků, mafie toho všeho si nyní i tady můžete užívat do sytosti.
  • Tak kometa ukáza třím králům cestu do Betléma, tak nám současným ukazuje cestu rudá hvězda cestu ke svobodě a ke spasení. Budoucnost patří svobodnému pracujícímu lidu vedené předvojem - komunistům. Nechť zvítězí pravda, laska a komunismus nad lží a nenávistí. To předpověděl jeden největší z filozofů světa - K Marx.
    • ..Tak jak ukázala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit