Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona tady po ulici chodit nebude. Ma dost penez aby se odstehovala do Svycarska a tam jeji rypak nikdo nezna...
  • Ženy se bít nemají,ale v tomto provedení bych si s radostí kopnul do jejího trapnýho rypáku!
  • Jestli je Karolínka skvělá politička, ta ty jsi velký a slepý Hujer
  • Mám lepší nápad: Narvat jí tam nadrženýho,nakaženýho a zfetovanýho dikobraza vožralou tlamou dopředu!!! *6*
  • Ale četlo se to příjemně! *3*
  • Ještě mi tady chybí" Když nám dá, půjdeme za ní i do pekla. To, že je Karolína nejlepší, je to nejhorší co jsem tady četl.
  • Honzíku ty to máíš v té makovici nějak rozházený.Pravděpodobě malý mozek velmi malý a velký žádný jsi prosě dege -_ degene - prostě blbej
  • Ty pablbe co to píšeš za nesmysly ,kdyby poslali Karolínu k čertu možná že by se strana vzoamatovala.Karolína není polityčka ale kr-va která patří do kravína nebo do kriminálu.
  • Chceš věšet vlastní rodiče? Za to, že byli ve straně? Máš pořádně vymeteno. Blboune,
  • Prostituce je tvrdá makačka.
  • Pošli je ke mně!
  • Text Vašeho příspěvku *1* *1* *1*
  • To jste ještě nepochopili,že nám tady předhazuji kreatury,které by se v normálním životě ztrapnily.Nejhorší vláda od roku 1948 a na rozdíl od odboráře si za tím stojím.Jenom těch mrtvých co má na svědomí.Na to nemá cenu reagovat.Podívejte se raději kolik naplaveného bahna tady máme a neschopný nás vedou.Po této ženě neštěkne za rok ani pes na Kampě při venčení.
  • Karolínka je ta nejlepší, nejchytřejší a nejskvělejší politička a měla by se stát budoucí premiérkou a potom i presidentkou a povede nás k světlé budoucnosti a proto ji prosím všichni volte ať ty volby vyhraje.
  • už jsi pověsil fotra i s matkou?
  • No právě. Vláda díky LIDEM se stala nesvéprávná, protože v ní a za ni hlasovali členové, kteří nebyli řádně zvoleni. Podle ústavy by veškerá rozhodnutí, která učinila jak ona, tak i nesvéprávný parlament měla být prohlášena za neplatná, stejně jako smlouvy a rozhodnutí nesvéprávného parlamentu by měla být Ústavním soudem zrušena, včetně restitucí, sKaret a vůbec všeho. Navíc by vláda měla být postavena před soud a odsouzena za poškozování republiky nesvéprávnými rozhodnutími !!! Takhle by se mohlo sejít třeba 15 náhodných kolemjsoucích po ulici, prohlásit se za vládu a začít vydávat usnesení....co je to tu ta bordel ??? Podle Pišty máme nesvéprávného, ale řádně zvoleného prezidenta, zatímco parlament, v kterém se díky podvodu ocitli členové, kteří nebyli vůbec zvoleni je podle Pišty svéprávný ??? Koukám, že i Pišta je nesvéprávný, protože řádně zvoleného prezidenta nazývá nesvéprávným, zatímcco nevolení člwenové parlamentu, kteří se dokonce dostali do vlády jsou svéprávní ???
  • Vidím ubožáčku Pišto že tvůj zakrnělý mozeček se už nikdy nezregeneruje!!Jsi chudáček a je mi tě líto!Občas si zakopej svýma zchromlýma nožičkama, třeba se ti uleví! *3*
  • Do voleb to jistě stihnem. A kdyby měl ještě nějaké kamarády, tak to můžeme vzít jedním vrzem. Vše pro stranu.
  • Píková- to je baba, ta ví jak na to. Co v té protikorupční nadstandardně placené funkci udělala.
  • To je vidět dneska, jaký máme klidný a šťastný život. Je načese začít věšet takové jako jsi ty. Neboj bry se dočkáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit