Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohoto rudého potkana z Podkarpatské Rusi -Pružinského by měli zbavit svéprávnosti.. Už neví, jak by republice mohl víc škodit...Kdyby byl v base za amnestii, nemohl by blábolit takovéto nesmysly...Je to prachsprostý agent Kremlu, který se soudružkou Bobošíkovou umí pouze škodit a zase jenom škodit... Hoďte na ně síť a pošlete v balíčku poste restante do Kremlu, tam patří.. Ať leští Putinovi cvičky... *3* *1* Oba dva.. *3*
  • To těžko. Na rozdíl od našeho lokajského tisku EU má z Klause a z naší země
    akorát tak legraci. Už dříve na sebe Klaus upozornil prohlášením že člověk
    přírodu nikdy neničil. Nikdo nemůže brát vážně člověka který bez mrknutí oka
    řekne hloupost a lež v jednom. *1* *1* *1*
  • Jo a Bobo. Zajímavé že ti EU parlament nesmrděl když jsi z něj ty a tvůj manžel
    brala peníze. *1* *1* *1*
  • Bože můj.Co příspěvek,to perla,všeznalý národohospodář,skvělý politik.Zkusili jste někdo z Vás živit se podnikáním,založením a řízením firmy?Víte vůbec,co to znamená?Vystoupit z EU,proč ne.Ale pak by bylo fér vrátit rozdíl mezi obdrženými a vloženými prostředky.To už by se Vám asi nelíbilo.
  • Před volbami je to všude samý populista ( Babiš, Bobo a spol....) a já pořád čekám, kdo něco udělá pro seniory. Mooc díky Kalouskovi, že nám přivýdělky ještě zdanil.. ODS není můj šálek čaje, ale Bendlovi v tomto držím pěsti. Díky za první vlaštovku.
    • Palce mu drží také kamarádi, příbuzní příbuzných a jejich buzny, neboť opět očekávají dotace o kterých daň. poplatníci ani neví. Tzv. dotace z protekce.
    • Mě vynech !!! *3*
  • I když nejsem fanda ODS, tak je mi sympatické, že Bendl ze Středočeského kraje jako snad jediný říká, že bude bojovat za podporu zaměstnání čerstvých absolventů škol a mladých rodin s dětmi .... U nikoho dalšího jsem na to nenarazil...je škoda, že ostatní z ODS už to asi odpískali a u nás v Ostravě o tom nikdo ani nepípne. Stanjura by mohl pro vysokoškoláky taky něco udělat.
    • Sliby se slibují, blázni se radují ...
    • Myslím, že KDU tam má taky něco podobnýho.
    • Moraváci, nechcete Bendla také na Moravu, rádi vám jej tam deportujeme, neboť v u nás jen sliboval.
  • S mnoha názory Santa Klause není třeba hned souhlasit, ale některá témata jsou k zamyšlení - škoda jen, že se veřejně a podrobně neprobírala mnohem dříve. A vystoupit z EU, to bohužel není nejlepší řešení. To by se mohlo do budoucna hodně vymstít. Spíš nejdříve začít s kritikou u sebe, proč jsme tam tedy lezli a souhlasili s podmínkami vstupu (např. přebírání legislativy EU, zmrzačení tuzemské zemědělské výroby apod.). Možná to chtělo PŘED VSTUPEM do EU mnohem více přemýšlet, pečlivěji zvážit všechna pro a proti, prosazovat více svoji vůli a nespěchat - jako např. Island.
  • Já to říkám furt,jenže to je jako chcáát proti větru. *7*
  • Po dlouhé době musím s p.Klausem souhlasit.
    Dřív se o sjednocení pokoušel Hitler a v současné době je to E.U
  • KLAUS = NEPŘÍTEL NAŠÍ ZEMĚ ! ! ! *16*
    • Čechy se hlásí, i naší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit