Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • schwanzenberg a spol mi ukradli čtyři roky důchodu,proto budu volit Zemana .
    • ... a tvé děti nedostanou důchod vůbec žádný
    • Tobě bych ten důchod taky ukradl, dobytku! Voliče komunistů bych vystěhoval do smrdutého a špinavého Ruska, ať si důchod řeší tam. V této zemi chybí pracovití Němci, kteří tuto zemi zakládali a budovali. Zločinec Beneš je vyhnal a z velké části zde zbyl jen póvl IV cenové skupiny:-) který umí jen krást a žvanit.
      • Nejsem komunista ani levičák, ale tebe je třeba nakopat do kulí, až se ti z nich zahulí a tuhle propagandu si strč do prd..e. *2*
        • Co jsem říkal, v této zemi zbyl jen póvl IV cenové kategorie. :-) To tak běžně veřejně hovoříte? I s úřady? Tuze pěkné a vzdělané má ten Zeman voliče:-)
      • Hloupý český Honza *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • Nic proti, jen nevím, jak se to dělá. (Ukrást důchod.) Napíšeš mi to?
  • Žádná debata, či hloupé výkřiky zamindrákovaných opilců, neodradí slušné a inteligentní lidi volit Karla.
  • Nemohu si pomoci, ale při sledování včerejší debaty obou prezidentských kandidátů, jsem měl dojem, že Kadel by se již skutečně lépe hodil do nějakého toho domova klidného stáří než na prezidentský stolec. Kromě toho asi mnoho lidí zapomnělo, že je ministrem této asociální vlády , vícepremiérem a předsedou koaliční strany (byť jen loutkovým) a jako takový se aktivně podílel na schvalování všch těch protilidových zákonů. A že v jeho pozadí stojí Kalousek a trpělivě číhá, jak se situace vyvine a potom se opět vynoří, aby Kadla vedl dál, to je všem jasné. Tedy mělo by být. Těm zfanatizovaným s plackou Kadla na klopě je asi marné to vysvětlovat.
  • Schwanzenberg se konečně odkopal. Je to prosudeťácký element, myslící si, že češi spáchali odsunem němců zločin a měli by jim vrátit majetky a pozvat je zpět. A ČT po těchto jeho slovech v "Duelu" nám ještě pouští na playback obdivný řev a potlesk publika - je to k blití. TOP 09 a starostové by se měli od těchto výroků knížátka distancovat pokud nechtějí být za kolaboranty. Žádné "Ručičku líbám Jasnosti" ani "Heil Schwanzenberg" nesmí být - tenhle "proněmec" se nesmí dostat na pražský hrad jako prezident - nesmí. A naši kolaboranti - eurohujeři, havlisti, zelení idioti, - těm se to nesmí povézt a vy ostatní kam jste dali rozum. Je nutno si dát pozor na zfalšování voleb a to ve všech volebních komisích - pravdoláska je schopna všeho, jen aby dostalo knížete na hrad.
  • Schwanzenberg se konečně odkopal. Je to prosudeťácký element, myslící si, že češi spáchali odsunem němců zločin a měli by jim vrátit majetky a pozvat je zpět. A ČT po těchto jeho slovech v "Duelu" nám ještě pouští na playback obdivný řev a potlesk publika - je to k blití. TOP 09 a starostové by se měli od těchto výroků knížátka distancovat pokud nechtějí být za kolaboranty. Žádné "Ručičku líbám Jasnosti" ani "Heil Schwanzenberg" nesmí být - tenhle "proněmec" se nesmí dostat na pražský hrad jako prezident - nesmí. A naši kolaboranti - eurohujeři, havlisti, zelení idioti, - těm se to nesmí povézt a vy ostatní kam jste dali rozum. Je nutno si dát pozor na zfalšování voleb a to ve všech volebních komisích - pravdoláska je schopna všeho, jen aby dostalo knížete na hrad.
  • rakouský zbabělec nemůže být českým prezidentem...
    • Naštěstí tady nikdo takový nekandiduje.
      • No já jednoho znám a ty ho asi budeš volit.
  • tak třeba http://cs.wikipedia.org/wiki/Af%C3%A9ra_Olovo ... atd,atd,atd... tento obratný manipulátor je větší zlo než Kalousek či Schwarzenberg.. probuďte se!! máte strach z Němců a Rusáci, Vietnamci, Arabi atd. nás zaplavili už dávno.. kdo by nechtěl zpátky komunisty v "zájmu lidu" zabavený majetek? na co si hrajete, vy, kdo si hrajete na soudce? *12*
  • Kdo je Čech a vlastenec a má jen malé znalosti historie volí Zemana.Palacký,Havlíček,Němocová,Masaryk,Beneš a všichni,kteří padli v první i druhé světové válce se musejí otáčet v hrobě.Co tu máme za vysokoškolskou mládež,která nectí své předky.Je mi zle co za 23 let vyprodukovala tato společnost.Studenti tleskají za zrušení prezidentských dekretů,které doporučili výtězné mocnosti.Je jasně vidět,že pan Kníže je utáhne na několik frází,nebudu spekulovat o ničem jiném.Vysokoškolstí studenti nemají,žádné znalosti historie a jen papouškují,že komunisté jsou to největší zlo.Kdyby nebylo těch komunistů,tak se ani nenarodili v této zemi,jelikož jejich rodiče by díky nacistům se ocitli na Sibiři.Co to jsme za národ,který ničí to co naši předci tak těžko vybojovali.
    • Souhlasím. Kdo má jen malé znalosti historie volí Zemana. Lidé vzdělaní a znalí historie Zemana volit nebudou!
    • Nemohu jinak než souhlasit, i když u Zemana se neshodneme, myslím, že volba Zemana je menší zlo než Karel S. S dovolením připojuji příspěvek, který jsem napsal již včera k jiné debatě:Je to opravdu zvláštní, jakou podporu má Karel S.. Je součástí vlády, která prokázala absolutní neschopnost, dostala tuto republiku ještě do většího marasmu než předchozí vlády, zdražování, církevní restituce a v neposlední řadě korupční aféry (ty byly samozřejmě i v předešlých vládách) jsou její vizitkou a nikdy jsem neslyšel, že by Karel S. s těmito kroky nesouhlasil. Jaký morální kredit může mít člověk, který se podílí na degradaci ekonomické, hospodářské a morální tohoto státu, načež prohlásí, že by jako budoucí prezident usiloval o zlepšení sociální sféry lidí postižených a sociálně slabých? Nechce se mi věřit, že občané tohoto státu chtějí za prezidenta člověka, věčně podřimujícího, s velmi špatnou výslovností a nakonec i neznajícího pořádně státní hymnu, který se podílí na zhoršení jejich životní úrovně, podepíše se pod církevní restituce, jejichž důsledky budou nést i jejich děti a vnoučata, navíc i vysloví souhlas s nesmyslnou amnestií, která pomůže lumpům a doplatí na ní opět prostý občan. Nemohu si odpustit ještě poznámku, že prezident, když pominu vzdělanost, charakter a určité charisma - tyto vlastnosti považuji za samozřejmé, by měl být především člověk, který je reprezentant své země, ať mluvou či vystupováním a který bude vždy hájit zájmy své země, vždy v tom dobrém. Což v případě Karla S. je nemožné, neboť už prohlášení, že se bude jako případný prezident snažit o co nejrychlejší zavedení eura, dává jasnou odpověď na svojí proevropskou orientaci, což by znamenalo prakticky konec českého státu. Lidé by měli otevřít konečně pořádně oči, přestat naslouchat mediím, která se snaží manipulovat s vědomím a začít opravdu používat mozek a přemýšlet. Zažil jsem minulý režim, bylo mnoho špatného ale taky hodně pozitivního a to se nevyužilo v novém systému ku prospěchu této země. Nikdy jsem neuvažoval o emigraci, protože tuto zemi jsem měl vždy rád a je mi smutno, když vidím jak za posledních 23 let se tato země změnila k horšímu, díky i všem těm rádoby politikům od Havla počínaje až po Nečase, Karla S. či Klause. I proto je pro mne Karel S. nepřijatený jako prezident, není hoden této poctě. A stejně tak Zeman, politik, který v 1989 na náměstích kritizoval, jak minulý režim byl prakticky ve všech oblastech špatný a zaostalý. Přitom republika byla hodně soběstačná, ať v hospodářské či průmyslové oblasti, a hlavně nebyla tak zadlužena jako nyní, pokud čísla odpovídají skutečnosti, v roce 1989 byla v plusu. Znovu podotýkám, mnoho věcí se v minulém režimu nepovedlo či nedařilo, ale to co dokázaly vlády po roce 1989 se jen tak nevidí.Zeman, posléze jako politik, vynikal spíše jako lidový vypravěč, než jako člověk, který pro tento stát vykonal mnoho dobrého. Doufal jsem, že se konečně národ probudí a dá najevo, co si myslí o současné politické sebrance, a využije i volbu prezidenta jako poslední šance na změnu systému, který vede naši zem do beznaděje. Asi jsem se hodně zmýlil!!!!!
  • ... neochota knížete odpovědět ma to, zda by vracel suděťákům majetky a naopak jednoznačné označení prezidenta Beneše jako zločince, který odsun sudeťáků zavinil dává tušit směr naší zahraniční politiky, pokud by se s Kalouskem v zádech dostal k moci ...
  • volbu prezidenta je třeba brát sportovně, každý z obou kandidátů má své pro a proti,
    Karel má jistě větší prestiž v zahraničí, doma však těžko ukočíruje Kalouskovy "rejdy",
    Miloš by zase naopak mohl Kalouskovi "zatnout tipec", v zahraničí však může působit kontroverzněji. Pro Miloše navíc hovoří jeho přehled a aktivita, proti Karlovi jeho ospalost,
    benevolentnost a mírná senilita, byť někdy to může být plus, považované za nadhled.
    Každopádně si nemíním "rvát žíly" pokud vyhraje mnou nevolený kandidát , úcta k vítězi a hlavě státu by měla být samozřejmostí, případné výhrady a kritika pak vyjádřená slušně, bez plivanců, kopanců a nenávistných urážek. Jinak se v naší zemičce nikdy nikam nedohrabem.
    • souhlasim .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit