Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo je pravý Český vlastenec, tak už volí z pricipu ZEMANA. *2*
    • Se tady na vlastence hrají kolaboranti z osmašedesátého!
      • Kdyby jsi mě toto řekl osobně, tak ti ukopnu hlavu chudáku primitivní. Možná by se ti potom v té hlavě rozsvítilo.
        • Jo, vy komouší znáte jenom násilí.
          • Už zde po několikáté opakuji, že komouš ani levičák nejsem, tak už to pochop, a nebo na to nemáš buňky?
            • Však jsi zemanovec, patříš tedy k nám! Jednou přijde den, kdy se tu bude hovořit jedině česky! A vše bude čistě české, žádný cizácký xindl! A majetky všech cizáků vrátíme do rasově čistých českých rukou! Volte Zemana! Volte Čecha! Čecha na hrad! Rasově čistého Čecha! Stejně rasově čistého jako jsou naši souputníci Klaus a Bém!
    • Ano, heil Zeman! A všechny nezemanovce pošleme do koncentráků! Jedině naše čistá česká rasa má právo zde žít! Cizáky vyhladit do jednoho! Heil Zeman!
      • Můžeš jít tak akorát Heilovat někam do Německa," šašku počmáranej", protože sám ani nevíš o čem píšeš, měl si se lépe učit. *1*
        • Já jsem pravý Čech, stejně jako náš národovec Zeman! Heil je také pozdrav všech českých národovců! Čistých českých národovců!!! My národovci jsme stejní, ať v Německu, tak v Česku! Až bude pan Zeman u moci, hezky s těmi Nečechy zatočíme! Lidi, národovci, volte pana čistě rasově čistého Zemana!
  • Z 10 milionů to moc lidí nevidělo. Asi ti 2 nikoho moc nezajímají
    • A co se na to podívat takto. My ostatní máme od začátku jasno a nemusíme poslouchat přihlouplé kecy Miloše Zemana.
      • Zemanovi je alespoň rozumět, je vzdělaný, sečtělý, umí cizí řeči, ale co kníže? Ten umí s Kalouskem akorát tak okrádat lidi a plundrovat republiku a takových u nás máme habaděj. *1*
    • ... úvaha šestiletého zabrždělého dítěte, blahopřeji, bývalo to i horší, troubo
      • Tak nám tu sledovanost zhodnoť lépe. Třeba jako prudce inteligentní prdík, kterého každé ráno vypouštíš s radostí do eteru... *2*
        • Průměrně chytrý člověk ví, že se zdaleka ne všichni lidé dívají na televizi a mnoho z nich se mnohem raději podívá třeba na kulečník. Pár lidí večer pracuje. Ty na to moc nevypadáš.
          Dále víc než 50% voličů nechtělo nikoho z těchto 2 kandidátů. Stačí?
          • ... nemluvě o zoufalcích, co sledují seriály (já ani nevím, jak se jmenují)
            • Jistě poslouchej duchaplné krásně artikulované řeči knížete.
          • Naprosto *1*
            • díky *3*
  • Václava Klause dnes mohou podporovat a brát vážně už jen mentálně nemocní lidé, vrazi a tuneláři, které nedávno propustil z vězení a lidé plní zla a závisti. Dále představitelé českého fašismu a nacionalismu jako je Bobošíková, Hájek, Jakl, dělnická strana a spol. A tento póvl se přesunul ke svými názorově blízkým, příznivcům Zemana. Tento národ se už politicky nedělí na levici a pravici. Ale na slušné a vzdělané lidi na jedné straně a Zemanovy a Klusovy nacionál-fašisty. Zadavte se těmi svými Benešovými dekrety a jinými Benešovými sekrementy. A táhnětě do Ruska, kde vám je místo! Tady je Evropa, Evropská Unie, NATO, civilizace, kultura. Ty kecy venkovských nýmandů, zaprděných důchodců, voličů komunistů, Zemana a Klause jako mor zahlcují internet. Jsou to stejní lidé, kteří zde řádili v roce 1945 a 1948. Obyčejný lidský odpad!
    • Dost jednostranný názor, nepřesvědčil jsi nás, musíš se ještě dost učit. *1*
    • Teda pane....... taky budu volit pana Schwarzenberga, ale tohle vaše blitíčko........ to mi děsí...
      • Klídek, ten bídník oslovil jiné, třeba Ivara nad tebou. S*r na ně.
        • No to mi právě děsí, ten radikalismus.
          • Vážená paní Paroubková, radikalismus zde představují právě klausovci a zemanovci! Druhá strana naopak projevuje rozum a umírněnost. Pokud jde o mne, už za bolševika jsem chtěl komunisty, národovce i fašouny nakopat do zadnice. Možná vám to může připadat radikální, ale já se za svůj názor nestydím a rozhodně ho neměním. A za to, že si vážím Němců a Rakušanů se rovněž nestydím. Jsou to pracovité národy a mají demokracii, kterou jim můžeme jen závidět! A Vám by neuškodilo si trochu zopakovat český jazyk. "To mi děsí" je nesmysl. Leda, že Vám to děsí někoho, třeba děti... To může pronést tak akorát Václav Klaus nebo Milouš Zeman, kteří mají se znalostí českého jazyka problém.
    • Normálně mi bereš slova z pusy *15* , skvěle napsáno takže +.
    • Uvědom si, že píšeš o sobě, trotle, a hned ti bude něco lépe.
      • opr.: o něco lépe ... pište, trotlové, číst to nebudu, a hlasujte
  • Tady je víc rudořitníků, než lidí! Čest!
    • no bodejť, aby se černoprdelník Vlk neozval
      • Kuk na komouše!
  • neřeším to moje volba je jasná od prvopočátku žádný pidálek ani duel rozhodnutí neovlivní a jsem rád,že můj favorit je první a věřím,že to tak i zůstane.
    Jedině ČESKÝ PREZIDENT protože jsme Češi.
    • Ano souhlasím a jako správný vlastenec budu volit ZEMANA *2*
    • řešíš to, přání otcem myšlenky, budeš čumět (jako vždy)
  • Ať jdou do p....... oba !!!
  • LIDIČKY JE CHYBOU,KDYŽ SE VYMEZUJETE NA PRONĚMECKÉ A PROTINĚMECKÉ.

    Nehledejte ve volbě českého prezidenta zase národnostní otázku.
    Před válkou byla ČSR(tedy i s Němci )prosperující,respektovaný stát.Po válce byli Němci odsunuti(chcete-li vyhnáni)s nadějí,že už bude navždy vše OK.Jak to pod vedením komoušů s republikou dopadlo jsme se dožili.
    Po r.1989 jsme se zbavili státostrany a kam jsme to dopracovali cítíme na své kůži(už 65 let a bez Němců).Takže náš problém nejsou Němci,ale naše schopnost,nebo neschopnost.

    PROTO NEDĚLEJME ZE VŠEHO NÁRODNOSTNÍ OTÁZKU.VINA NEBO ÚSPĚCH JE V NAŠICH RUKOU./Pro úplnost Schwarzbergera jsem nevolil, ani volit nebudu./
  • Schwarzenberg chce vrátit majetek sudetským Němcům, Německo je pro něj nejdůležitější zemí, sám to mnohokrát přiznal. Řekl, že jeho prvním úkolem jako prezidenta by bylo vycházet vstříc Němcům...
    • No aby se zabýval kravkama jako ty.
  • Radši Zemana z podzámčí než knížete ze zámku

    Miloš je obyčejný člověk. Jí tlačenku s cibulí, pije slivovici… Nechci knížete ze zámku, ale Zemana
    • tak to jsou hodnoty hodné maličkého čecháčka....... Navíc, věříš jenom tomu, co vidíš. Já si dám taky třeba ráda tlačenku s cibulí, pivo, slivovici. Ale zrovna tak ráda si dám jelení steaky, kvalitní víno a nebo whisky. Myslím, že Miloš by též nepohrdl
    • Takže jde zase jen o závist... vadí ti, že kníže je něco víc než ty, že má zámky, půdu, moc, vliv a velký obdiv nejen tady, tak volíš smradlavýho neslušnýho vidláka, v tom se totiž vidíš.. *15* Čecháčku blbej...
    • ...a smrdí jak povaleč ze IV. cenové skupiny!
  • To patřilo pro Jan anonym.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit