Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mladýho kozlíka se staré koze zachtělo tvrdý roh má stále tak je vo zábavu postaráno. nebo inspirace Toljou udělala své .
    • ... dáváš své omezenosti volný průchod, tupče :)))
      • Jsem v plusu na rozdíl od tebe!
  • Tedy ten Kotrba je ale uchylnej!
    A to si dovolil ''antiparoubkovi'' nasadit parohy! *12*
  • Stará rašple uhnala mladíka.
    • ... ty na to nemáš, tak drž hubu, dě*ko :)))
  • Peake je fakt dobrá. Proti korupci toho udělala hodně. Koko kotrbo, ty se máš.
  • Kotrba dře jako kůň.
  • Mladým LIDEM, BUNDU s klidem!
    • A jsi si jist, že sis ve slově "BUNDU" nespletl písmenko ???
      • Původní znění hesla pro stranu K.Peake bylo: "LIDEM n a s e r e m s klidem!". Při této příležitosti (Kotrba), jsem heslo trochu přepsal, a to písmeno je tam kvůli dětem. Autor
    • ... vzadu zavázat prodloužený rukáv ... *1* *1* *1*
  • Raději se měla holka poohlédnout po nějakém novodobém MATĚJI KOTRBOVI, který by ten svinčík s naší pomocí vyčistil!
    • Matěj Kotrba byl "Císařův pekař a Pekařův císař", a ten by na ten svinčík měl Golema. Ale myslím, že ani Golem by tohle nezvládl, ani kdyby ho přifukovali ohněm a párou....Ten svinčík už není ukliditelný...Inu, jak říkal Werich, že když se narodí blb, tak jím zůstane až do smrti...
  • Tak jak je vidět, mladej má charakter kur.y, která se sápe nahoru i přes vlivné postele. Jestliže jde o extrémně zlého člověka, divím se, že to madam neprohlédla, o co mu jde. Z toho postu by měl být odejit s cedulkou do politiky vstup zakázán, dokud nepředvede v životě něco jiného, než bezohledný start hlupáčka s mlékem na bradě do horních pater politiky. Stejně tak slaďoučký Benda (ODS) by měl být nakopán dopr a dokázat nejdřív své schopnosti jinde, než jen memorovat po jiných. S velkými prasaty se holt vezou i malá prasátka, ale vypráskat holí by zasloužili všichni.
    • No, tady to spíše pasuje na Guy de Maupassantova "Miláčka"....
  • Gratuluji autorovi za titulek. Mohl by pracovat v Blesku. *3*
  • Kde se vzal tu se vzal? Nejde mi to do kotrby. Nejdříve si zašukal. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit