Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je na koloušky a to je dobře. Mně je šestnáct, tak to mám u Karolínky velkou šanci. Už dlouho jí oddaně miluju.
    • Ty ale nejsi pravý Prdík, že?
  • ... zkorumpovaný ... prohnilí ... zloději ... ani nejhrůznější šlechta neokrádala lid jako oni a po šlechtě nám zbyly alespoň památky a po nich jen díry obehnané vysokými ploty ... *12* *12* *12*
    • Každý z nás má na tom jistý podíl, mlčky jsme přihlíželi doufajíc, že PRAVDA zvítězí a ono furt nic! Dámy a pánové si zpočátku zvolna přikrádali, a když zjistili, jištěni Velkým GURU trhového mechanismu, že jim procházejí malé podvůdky, proč se nepustit do velkého "biznysu", že? A tak se stalo, že se ještě k ´tomu začali jezdit do USA, jak ty levárny legalizovat, jak nejvíce okrást drobné akcionáře po slavné kruponové privatisaci, potažmo jak co nejúčinněji "vydojit" důchodce, rodiny s malými dětmi. Zrušit ustanovení Zákoníku práce, zrušit část odstupného, dávky v nezaměstnanosti, dát pánům velkopodnikatelům Carte Blanche, ti si počínají jak smyslů zbavení (ti slušní mi jistě prominou)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit