Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je třeba změnit systém. současné přepinkávání modrá oranžová modrá oranžová modrá oranžová až do blba dvacet let má smysl asi jako přetírání autovraku na šrotišti a předstírání že prý s novou barvou snad konečně pojede. NEPOJEDE...........AUTOVRAK JE STÁLE AUTOVRAK přetření barvou nic neřeší... a kdo tvrdí opak, je buď mentálně retardován nebo úmyslně vědomě lže lidem za účelem osobního obohacení
  • pro Ferda: nebud s toho smutny! co ja vim jsou mi koministe bližší než ti zlodeji z ODS v cele s tim zlodejickem per. predpokaldej ze nejsem milionar jako trebas ty. nemusim se tak rozcilovat zda komuniste budou u moci. ja bych je privital s velkou radosti. a nestras uz komunistami, jaci to byli zločinci. vlady po roku 89 toho maji vice na svedomi (myslim tim znicenych zivotu) nez nez komunisti od roku 21.
  • Klaune hele co dělají pro lidi ČSSD? To by mě teda zajímalo, chodíš vůbec do práce?
    Vím jen že důchodci jsou nejméně z 90% v řiti, opravdu někteří se v životě nadřeli, každý s těch odváděl daně a pojištění. Dnes někteří dřou bídu z nouzí. Naopak dopře se tady mají občané kterým se nechce pracovat a musím říct že se stalo módou už u starších ročníků v práci se jednoduše flákat, vidím tohodně často, vlastně denně. Další skupinou jsou cikáni a ostatní přistěhovalecké menšiny. Kdyby ČSSD nepřeorala sociální systém nastavený po KSČ před rokem 89, stačilo upravit koeficien vypočtu důchodu atd.
    Mám tři děti, dvě malé a musím říct že mateřská 4000,-Kč je prd, protože se snažíme, nemáme nárok, nejsme prostě cikáni! Pamatuju si dobu před 89, vydělával jsem si slušně.
    ČSSD jen rozdává a nemá z čeho, jen kecají a kradou,proč nefunguje státní zpráva, soudy a podobně? Proč nefungují pracovníci na pracovních úřadech, kdyby jich nebylo vůbec nic by se nestalo, jen tam sedí na prdelích a hrají hry. Proč nefungují veřejně prospěšné páce, proč a proč dostávají někteří jedinci asi tak 75% peníze zadarmo?
    Proč nefunguje rovnoprávnost pro všechny, proč jsem jako pracující a moje rodina diskriminováni? Taktéž další pracující? Tak teď mi odpověz.
  • Tato trojkoaliční vláda se svými poslanci opravdu dělá všechno pro to, aby moc brzy převazali komunisté, proto tyto trojkoaliční zločince je třeba zničit za cenu předčasných voleb. *12* *12* *16* *16*
  • Tak já když to tady čtu ty vaše názory tak som z teho volajaký zmetený jak by řekl major terazky. nechcete komunisty nechcete odesáky,socany ani jiné strany,tak koho vlastně chcete? Já totiž na obzoru nevidím žádné osobnosti ani na politickém neby žádnou novou stranu která by byla schopna náš národ vyvézt z tohoto morálního a ekonomického marastu. Nové volby a co dál kde vezmeme ty schopné lidi, nebo to budou zase ty všehoschopný, ale to už tady bylo.Nové volby a co dál?????
  • zase se tu mlátí prázdná sláma. důležité je to, že aspoň ti oranžoví to myslí trochu pro lidi. Že jim nejsou lhostejní, narozdíl od těch modrej ftáků co dělaj zákony jen pro bohaté a ještě se ti smějou do ksichtu. Se jim nedivím! Mají na to nárok. Byli slušně zvoleni--tak teď vládnou. Tak to má bejt!
  • a ty tu nekaď mezi lidi. jenom provokuješ a děláš rozbroje. tys měl už dávno sedět.
  • zase kecáš jak ti to pasuje! nedávno tu jeden magor říkal, že komouši jsou všichni v ODS. a ted ty s takovou blbostí. normalni komunista by nesel mezi hajzly. kapišto?
  • Neštítíme se ničeho v zájmu našich koryt-bohužel to platí pro všechny,co tam jsou,nejen pro socany.
  • Ať chceš nebo nechceš nástup komunistů je neodvratný.A,že nežijeme v právním státě máš pravdu,v opačném připadě by již dávno seděla většina představitelů tzv. pravice za rozvrat a rozkradení naší vlasti.
  • Peppone, tak přeji dobrou zábavu a nepřežeň to. *4*
  • Abys dřív před tím soudem nestanul ty za propagaci rudého fašismu alias komunismu. 'Ten pseudokomunistický svinčík tady věčně nebude.
  • Teď jdu do místní nálevny mezi obyčejný lid. Těším se, až se vrátím co se tu dočtu.
  • Vyhození komunisté jsou ti,kterým padesátá léta nevadila.To je základ ČSSD.Tehdy do KSČ vstupovali.Ale když byli vyhozeni z KSČ tak jim to,že přišli o výhody ,"rudé knížky". to jim vadí dodnes.Jeto ten nejhorší politický dobytek.
  • Jsem proto, až zvítězí proletářská revoluce byly ustanoveny Výbory obecného blaha o buržousti tu stanou před lidovými soudy.
  • Právě svým chováním ukazují,jací jsou politický dobytek.Nyní se nechají vynášet jako levicová strana,aby po volbách společně s pravicí vládli.Po těch lumpárnách ,co už mají "na triku" ještě další lumpáctví,z nich udělá to ,co bude třeba vymlátit do posledního.
  • Je příznačné jak tady komouši běsní když se napíše pravda. nemají jediný věcný protiargument a tak jenom dští oheň píší invektivy. Kdybychom žili v právním státě tak by za propagaci komunismu stáli před soudem. Zákony na to máme!!!
  • zkušenost je hloupost,kterou nehodlám znovu opakovat.Jak vidno,tak 20procent lidí u nás je dementní tn. nepoučitelní a mělo by jim být odnato volební právo
  • zkušenost je hloupost,kterou nehodlám znovu opakovat.Jak vidno,tak 20procent lidí u nás je dementní tn. nepoučitelní a mělo by jim být odnato volební právo
  • ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit