Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je naprosto jedno která strana se bude drát do vedení,jsou to mezipartajní turisti,kteří potáhnou vždy tam,kde ucítí korýtko.Jedině vláda sestavená z opravdových odborníků je k něčemu,Ale to bychom těm současným museli ukázat tvrdou ruku a všem,kteří jsou namočení v rozkrádání a korupčních aférách sebrat vše,bez ohledu na to,jestli je majetek napsán na manželku či to mají ošetřené jinými kličkami.a jít hodně zpětně,například začít křišťálem Grossem,Němcem Katarským,Vondrou Promoperským,Dalíkem Pandurským,Kočkomilným Paroubkem a dalšími podobnými výpečky. *16* *16*
  • A koho volit ? Asi budeme muset probudit a oprášit Che Guevaru !!!
  • Jedině volit socany a Standa Gros ministem financí.Kurna, to by bylo,když tak dovedl rozmnožit miliony sobě,aby nedovedl něco udělat s rozpočtem.Tomu dejme druhou šanci
  • Možná, že máš Petře částečnou pravdu v převlékání kabátu, ale největší korupčníky a podvodníky říkající si podnikatelé nevidím ve svém okolí v komunistech a to ani bývalých. Je to již naprosto nová generace t. zv. podnikatelů. Pravdu má Mortaleth - 23 let od převratu neustále vykřikovat ideologické bláboly a strašit komunismem a všechny nynější zlodějny svádět na bývalý režim, je slušně řečeno "úplně mimo mísu "
  • přečti si jejich program
  • Jedině změna systému nic jiného nám nepomůže.zakázat dovoz zboží toho které si umíme sami vyrobit a rozjet výrobu.Neposlouchat žádná nařízení z venku že nesmíme vyrábět to a tohle.Nerozkrádat stát.Pokud tohle odmítají naše současné strany udělat nezáleží jim na národu.Jestliže jim nezáleží na národu nemají ve vedení státu co dělat a musí tam být někdo jiný.
  • to máš pravdu,budou jen znova dělat co dělali,prostě rozhazovat a dávat co nic nedělají a ještě jim zvednou porodné at je jich vice a My máme hlasy,prostě ne země čeka ale země černá.
  • Nechci tu na tohle téma rozviřovat debatu která stejně nikam nepovede.Jen sem řekl že komunistický strašidlo mi je k smíchu.Nebo si snad někdo myslí,že kdyby komunisti nakrásně vyhráli volby,že zas bude znárodnění?zavírání těch co nesouhlasí?politický vězni?uranový doly?. . .
    Směju se tomu právě proto že vím že je to nesmysl.Proto mi přijde směšný když se tu pořád objevují komenty typu bububu přijde zlej komunista *1*
  • my se taky těšime.Bude 13 duchod,zmizí poplatky v nemocnici, u lékaře,pastelkovné,porodné třeba na 10 dětí-no netěšte se vy bláhoví.A kde na to vezmou-no dluhy se přece neplatí,na dluhy neprší.A ještě třeba šrotovné,církvím nic,at si trhnou a jdou se soudit,jo a ještě jízdné zdarma pro děti a duchodce,no nevolte je ty lidumily.Všichni právo na práci a kdo nechce pracovat tak pěkná podpora.Už se těšme lide český-to bude ráj na zemi-země česká-domov můj
  • CSSD,KSC(M),ODS,VV,KDU-CSL,TOP09=jeden a ten samej zlodejskej dobytek!
    Jedine volit stany,o nichz tato pakaz prohlasuje kdovi jaka svinstva!
    Rada pro nevolice-ten,kdo nechce volit ani jedinou kandidatku,bezte k volbam a naschval vlozte spatnej listek,treba jim tam napiste,ze jsou *12* at zadna ze stan nemuze dostat ani petnik za hlas!
  • Kontrolní otázka:
    Co by dělali komunisti (i ti převlečení) po 3. světové válce?

    Odpověď:
    Rozpadli by se na radioaktivní prach a škodili by dál.
  • No a oni se snad komunisti po Listopadu vypařili? "Rozprivatizovali", správně rozkradli majetek, který vytvořili jiní, rozdělili se na tři skupiny, z nichž jedna navlékla modré a druhá oranžové převleky a škodí dál.
  • Tohle je fakt k smíchu víc jak 20 let po listopadu pořád vytahovat komunistické strašidlo *1*
    Mimochodem komunista nejsem,ani jejich příznivec.
  • Tak to je z bláta do louže,že? ODS,ČSSD,KSČM,TOP09, předtím KDU-ČSL,nebo Zelení.
    Jedna banda.Ti starší ve vedení těchto stran přišly z KSČ a ti mladší z ČSSM.(až na vzácné vyjímky).
    Volit malé strany.
  • Záruka čeho?změny k lepšímu?Tenhle stát už je v situaci kdy žádná strana žádnou záruku nedá.Všichni jen slibují,ale nedodrží nic. . . .Ať se tam dostane Pepa nebo Vašek,stejně se každej bude snažit si nejdřív přihrnout k sobě.Je potřeba totální změna,ale jaká?kurňa já nejsem politik ani ekonom,já nevím no . . .
  • ČSSD stejně jako ODS jsou převlečení komunisti. Je to jedna pakáž a když to nešlo jinak tak si neváhali rozdělit koryta v tzv. "oposmlouvě" (prý "opoziční", ne opičí), iniciátorem byl gauner Klaus a ožrala Zeman. ČSSD a ODS jsou pro normálního slušného a myslícího člověka nevolitelné. Po tom všem co ukázaly je může volit jedině tupec nebo zločinec.
  • jistě, on úúplně zapoměl na prapodivnou privatozaci OKD... buď je tak hloupej a neschopnek nebo to bylo něco za něco... ´ŠPATNÉ JE OBOJÍ.. TAKŽE UŽ NE --ANI ČSSD
  • není
  • Proč ne? Dám jim poslední šanci. Minule jsem udělal velmi velkou chybu. Volil jsem neznamou. Volil jsem Věci veřejně, neboť jsem doufal, že nastanou změny tak, jak VV navrhovali. Hlavně hlasování lidu o tom, o čem budou VV jednat. No a spáli jsem se. Hodně moc!
  • že nás čeká cesta Řecka. Ten jejich užvaněný pomatenec jako ministr financí nás zadlužil a proto se teď musí šetřit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit