Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kalousek je sv*ně nebeská
  • Tak to abychom se té ČSSD začali bát.
  • Ožrala Kalousek po demisi té jeho loutky Nečase prohlásil že jmenování premiéra je plně v rukou prezidenta republiky. Po jmenování pana Rusnoka první řval co si to pan prezident vůbec dovolil ho jmenovat když jsme mu hodinu před jmenováním nařídili že má jmenovat mou novou loutku Němcovou. Proto ty tupé hlavy z TOP 09 včele tentokrát s Gazdíkem (Kalousek byl pro jistotu uklizen) preferovali prezidentem Karla Schwarzenberga který by poslouchal jak hodinky co mu Kalousek řekne. Některé tiskovky Karla Schwarzenberga to ukazují jak mu Kalousek říká do ouška co má odpovědět. Jinak i když sdělovací prostředky se snaží špinit pana prezidenta, jsem rád že prezidentem naší země není žádná loutka a má svůj vlastní názor.
  • Kalousku, pod tvoje řeči se klidně podepíšu!
    • To máš marný, fakt, nepostaví se ti a nepostaví !!!
      • Ty Tomáš Vykradený? Dlouho jsem tě neviděl.
  • Míro, šetři síly. Brzo budeš přednášet svoje blívajzy kriminálníkům na Mírově.
  • Kalusek, nechtěj do ČSAD ?
  • Kalousku my lidé jako národ chceme novou vládu a podporujeme pana Rusnoka ve výběru nezkorumpovatelné, morální, odpovědné vlády bez napojení na kmotry. *15*
    • A taky novou vládu skutečných odborníků.
  • ať nabídne jeden post jisté paní a ta pak nebude hlasovat o nedůvěře. Jistě to ráda pro peníze udělá. *2*
  • Kalousek je zlodějská sv*ně
    • S tím souhlasí tak 80 procent národa.
  • Jak může získat současná garnitura důvěru, když už žádnou nemá..
    • Rusnokova vláda také nemá žádné právo vládnout! Důvěru PS nemá a pokud je
      mě známo tak u voleb také důvěru nedostala! *2* *2* *2* *2*
      • Je vidět, že tobě je známo z buržoazní demokracie úplně ho.no.
      • Národ je víc, než 101 poslaneckých zlodějů !!! Komunisté poslancovali zadarmo 40 let a dobře, tihle podlancují cca za půldruhého milionu ročně a ještě nejblběji, jak to je jenom možné. Samá krádež Patří do basy ane do parlamentu !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit