Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jaksi nechápu, na co sobotka spekuluje. Vytvořit ještě před volbami menšinovou vládu ČSSD, to je pro socdemáky jasná politická sebevražda.
    • On nechce menšinovou vládu, ta by nedostala důvěru také, ale chce sestavit vládu ČSSD s T0P 09 !!! Vždyť je to nejlepší kamarád Kalouska, jenom to nedávají vědět !!!
  • Stojí chlapi frontu v drogerii na primeráky a mezi nimi je Kalousek. Přijde k němu vedoucí a povídá " pane Kalousku Vy taky, taky?" Kalousek odpoví"Ano, taky, taky já si to někdy strčím do huby a žvejkám to".

    *1*
    • Přijde chlap do drogerie a už od dveří křičí "prosím tři šprcky". Prodavač se k němu nakloní a potichu povídá "Pssst, jsou tady přece dámy". A nahlas říká "Mám vám to mýdlo zabalit?"
      Chlap zase nahlas "Já nechci žádný mejdlo, já chci šprcky". Prodavač povídá potichu "Já vím, to na oko". Chlap zase nahlas "Já to nechci na voko, já to chci na č.ráka" *1*
  • Pan Kalousek má nahnáno, že se přijde na jeho levárny, až vypadne z Ministerstva financí. Myslí si, že ČSSD je v tomto ohledu méně nebezpečná, než ti dobráci, kteří za chvíli nastoupí úřad. A má jistě pravdu.
    Hraje o všechno, neb ho čeká pruhovaný outfit.
    *12* *12* *12*
  • Tenhle chemickej alí je schopen i ČSSD lézt do p r d e l e, halvně, aby se udržel u koryta a divím se ČSSD, že s ním vůbec jedná. Je to nepěkná Sobotkova vizitka a za ni při volbách tvrdě+ ze strany lidu zaplatí. *12*
  • Ultragauner Kalousek udělá všechno, aby se udržel u koryta. I s těmi socdemáky klidně půjde do koalice. Je to naprosto bezcharakterní paskřivec. Bohužel vedení ČSSD jsou nešťastnící, kteří pořád melou o předčasných volbách, ale nemají je jak vyvolat. Jediné řešení v současném marasmu je současný premiér Jirka Rusnok a po volbách do Sněmovny (ať budou kdykoliv) budoucí premiér Vojta Filip.
  • No - zdá se, že pokud budou ve sněmovně stále takhle lavírovat, tak dojde na ty klacky a bude další revoluce. Tahle by se ale asi bez krve neobešla. Největší výhodou ovšem je, že nejvyšším velitelem ozbrojených sil je president. Takže Bůh suď a doufejme alespoň v ty předčasné volby.....
  • Dobře naplánovaný Sobotkův pohřeb a plánované posílení páté kolony SPOZákovců v ČSSD. Blahopřání. *1*
  • Pan prezident Miloš Zeman byl zvolen lidmi tohoto státu. Proč si ODS , která volby nevyhrála, myslí že oni mají právo vše řídit a mohou kritizovat všechno, jako "rádoby" politici bez přehledu,včetně prezidenda podobně.jako pan Kalousek, který ve své aroganci rozumí všemu. Mnoho "politiků" by mělo přemýšlet o tom co to je vlastizrada, není to patolízalství.
    • ČR je parlamentní demokracie. Rozhoduje parlament hlasováním a přijímá se zákon, pro který hlasuje většin poslanců bez ohledu politickou příslušnost. President ač zvolený třetinou občanů tohoto státu s volebním právem je podle Ústavy ČR pouhým neodpovědným, tj. nesvéprávným státním sekretářem, kladečem věnců. Za naprosto nevhodné, patolízalské a ponižujícím ne-li za vlastizradu je třeba považovat např. to, když president jde na ruskou ambasádu chlastat a pak vrávorá při inauguraci korunovačních klenotů, před nimiž každý správný Čech stojí v posvátné úctě. Pokud se chtěl Zeman setkat z ruským velvyslancem, bylo by vhodné a důstojné, aby ho pozval na hrad.
      • Cikáne, zalez za kozou !!! Kecáš, není to tak a Zeman, postupuje podle ústavy !!!
  • Ty Kraďousku se starej zabezpečit rodinu než tě zavřou. Ne*er se do socanů.
  • zavřít,svini

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit