Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Žádnou rodinu nemám, už roky cvičím a věnuji se boxu a nikdy bych nedovolil aby přede mnou nějaký ubožák ubližoval někomu slabšímu, Ten pocit kdy se nemůže člověk nijak bránit a ikdyž prosí tak ho ta tupá hlava mlátí dál protože má v hlavě jen nablito bych nikomu nepřál. Ti co něco podobného zažily se mnou určitě souhlasí. (Docela vtipný je když tu osobu potkáte po deseti letech a máte o 20kg svalové hmoty víc, tak ten dřívější bouchač začne mít najednou bobky a radši zdrhne)
  • To ta moje žádné násilí neviděla............Po týdnu začala vidět na jedno oko....... *1*
  • ti indiani to maj vymakané, jen tu v evropě nam svazují ruce.
  • Tak akorát, aby se vešla do těch 32%.
  • To je Indické přísloví *1*
  • No čekal která potrefená husa se ozve *3* ,zajdi si vymačkat uhráčky *2* *2* *2*
  • Je přiměřeně opotřebená nebo dokonce po GO?
  • Správnější je v tom, že je s ním větší sranda. Můžeš se třeba někoho zeptat, co se u nás stalo 10.1.1584 a když nebude vědět, tak řekneš, že ho...., jelikož takový den neexistoval *1*
  • Vyměním ženu s bubnem za jiný bicí nástroj.
  • Dnes je každý vystudovaný přes víkend a dělá starostu.Já studoval pořád a byl jsem hromadně propuštěn a rád bych šel k PTP,abych si vydělal a byl jsem poslán k modrým ptákům nebo strakám.Dva pohledy na blahobyt v tzv.demokracii.
  • Víš proč to dělal?Aby bylo co krást,že?
  • Podle tohoto výzkumu by musel být každý třetí nebo dokonce druhý muž brutální agresor, což je nesmysl *8*
  • Vás někdo asi hodně bil do hlavy
  • Do dvou věcí se bije do bubnu a do ženy *1*
  • Říká ten, kdo má desetiletí zkušeností s mnoha ženami. ...
  • Jak už je zde napsáno, tak mnohdy za domácím násilím je alkohol.
    Přitom je zajímavé, že daleko větší kampaň je vedena proti kouření, než proti alkoholu. Mně by přišlo naprosto logické, kdyby tomu bylo právě naopak.
    Právě ten alkohol způsobuje nejvíc problémů (nehody, násilí všeho druhu, rušení nočního klidu, vandalismus atd.
    Proč není alkoholu věnována přinejmenším stejná pozornost jako cigaretám? Proč není alkohol označen odstrašujícími nápisy? Proč v TV (a jinde) vidíme běžně reklamu na alkohol všeho druhu?
    Zkuste se sami zamyslet nad tím, jak byste reagovali na to, že by se va trhu najednou objevila dětská náhražka cigaret a potom se zamyslete nad tím, jestli vám vadí dětské šampaňské.
    Už na tomto porovnání zjistíte, jak jste ovlivněni mediální masáží. Že vás žvýkačkové cigarety (dříve běžně k dostání) pobuřují daleko víc, než ten dětský jakoalkohol?
    Přijde vám to správné a normální?
    Představte si, že dnes přijdete domů a vaše dítě s kamarádem budou mít v puse jen stočená papírek jako cigaretu? Bude vadit? Nebude? Nebo si budou nalévat dětský šampus. Bude vadit nebo nebude?
  • Jen zamindrákovanej ubožák bije ženskou *2* *2* *2*
  • Ano, správně. Tenkrát ještě ženy byly ženami. Vdaly se proto, aby měly zajištění a mohly se starat o děti a o domácnost. Dnes ženské klesly na pouhé samice, které nastrkují zadek ve vypasovaných kalhotách, aby ulovily bohatého samečka, který jim bude financovat jejich rozmařilý život. Už se nechtějí starat o domácnost, mnohé ani nechtějí vychovávat děti a nutí muže, aby šel na mateřskou. Jistě uvažují i o tom jak to udělat, aby rodili muži. Rozdíl od zvířecích samiček je v tom, že ty zvířecí samičky hárají pjouhe v určitou dobu, kdežto lidské samičky hárají po celý rok.
  • Já když to Notovi správně nevyhulím tak mě taky seřeže jako psa, a to nejsem ženská ale gay.,zapoměl jsem že už nejsem tečka ale bb nebo Lumírek či Anna taky Kočičák!!Tak pardon.
  • tomascech
    Zajímavé je, že na posledních místech žebříčku jsou země s velkou islámskou a černošskou menšinou.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit