Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jaký bude Trump prezident to zatím neví nikdo a zkorumpované Tiscali už vůbec ne.Jedno vím že alkoholik a lhář Havel byl nejhorší prezident ČR. To byl šašek a komik v jedné osobě která rozkradla a nechala rozkrást co se dalo.
    • No, Havel, ač k němu má člověk vážné výhrady, byl z prezidentů ČR tím nejlepším. Ti, co přišli po něm, jsou daleko daleko horší, zloděj Klaus a zločinec Zeman.
      Jaký bude Trump se ví. Hulvát, neschopný, bude popírat pravdu, bude prosazovat nesmysly, vraždit atd. Takový profil snad neměl ani George Bush mladší.
      • jeho výhoda byla, že nebyl muslim, jako ty muslimská špíno z Vyškova!
  • www.nezakladnam.cz/cs/blogy/144

    snaživý kluk
    • Teď ani moc ne. Nějak ale proti trollům a trpaslíkům je třeba bojovat, a to i na jejich území.
  • Stejně jako "premhel" níže si myslím, že Tiscali je zpravodajský klenot, např. trio Holušová/ Jégl/ Chalupa, to jsou novinářské jedničky, jejich nestranné články jsou vysoce profesionální a vůbec, opakuji vůbec, nejsou jednostranně zaměřený a založený na zvrácených havloidních idejích!!!

    Si dělám kozy, jako "premhel"

    WOW !!!
  • Chorobná ješitnost mocných se projevila i zde. No a navíc, jak vidět, tak mocní mají všude asi stejné poradce a mluvčí, jak máme my zde u nás. Vyčkejme na činy a jejich dopady. Ješitnost Trumpa a jeho poradců není rozhodující.
  • to jsou mi ale "umělci"

    Nejméně dva lidé byli zraněni v důsledku srážky amerického vojenského puckupu s autobusem v západním Polsku, informuje RMF.

    Informuje se, že incident se odehrál poblíž města Zaháň, kde se nachází americká tanková brigáda. Zranění pasažéři autobusu byli odvezeni do nemocnice.

    V roce 2016 v Polsku v důsledku havárie s účastní amerického nákladního vozu zemřel jeden člověk.
    • Nebyl to ten známy fackap Houmr?
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427392-trump-rozhodl-o-vystavbe-obamou-zamitnutych-ropovodu-greenpeace-zuri.html?sznhp=rss
    • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/427385-obama-na-posledni-chvili-a-v-tichosti-poslal-penize-palestincum.html
      • A dobře udělal.
  • ... a já jsem si zase parádně začmuchal k připochcaný Simoně a dnes byla i připosraná, tak jsem jí voblíznul a dělalo mě to moc dobře, moje IQ stouplo k závratným výšinám :)))
  • dodat, neléčená chudinka Rostík:
    https://www.youtube.com/watch?v=D1YU9L3_bOY&list=PLpWrUDRekZvGH4zsyUJU5sSbrPPBvSc-f&index=1
    • video, na kterým dvacet minut není nic vidět ani slyšet, to chce opravdu talent.
      • Koukám, že trolové a trpaslíci se snaží. Je tam slyšet, jen holt mluvím tiše.
        • rosta.adam alias smradlavej Simon, blbec k pohledání..hi..hi.. *2* *2* *2*
  • Všichni lehce zapomínají, že fotografie proti Trumpovi byla pořízena cca 2hod před celkovým shromážděním. Takže také lež o počtu shromážděných ze strany ze strany příspěvku a i ze strany medií !
  • primáři, toho teplýho z šestadvacítky máte tady
    • se znáte ? *8*








      WOW !!
      • dobrá otázka *3*
        • díky








          YEAH !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit