Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • změň slovník Simono, takhle tě každý pozná.
    "přééééésně" nic jinýho neumí, jednoduchý blb, jednoduchý slovník
    • přééééésně








      PCHE !!!
  • je to za blbečka, co si tady píše sám se sebou? Jo aha, vim!
    • tak co se ptáš sajmone když víš ? máš v hlavě nasr.no ? *7*
      • ta sedla *15* *15* *15*
        • přéééésně








          Hi, Hi, Hi, Hi
    • víme sajmon, bezmoc
      • Bingo *1*
  • ti naflákal držku pan BTW, co Sajmon?
    • souhlas, tak to prostě tady je každý den
    • jserm prostě geroj

      vivat Lavrov






      YEAH !!!
  • http://www.144.wz.cz/
    • Koukám, že snaha dehonestovat oponenta je u trollů a trpaslíků velmi oblíbená.
      Odstrašující případ je ten uživatel, který se bojí podepsat pod tento příspěvek. Moje stránky jsou v pohodě.
      • tady jsi jen stejný kašpar jako je čapisral, takže s tebou nemá smysl vést nějakou vážnou debatu. Tvoje stránky jsou v pohodě asi jako howno v žumpě, měl bys být vděčný za propagaci, jen za dnešek tam máš návštěv jako jindy za celej měsíc *1* *1*
        • Tak pár inteligentních lidí si to díky vám najde, to je fakt. Samozřejmě neinteligentní lidi jako vy, mi nikdy nepřijdou na jméno a budou se mne snažit ponižovat, i když ve skutečnosti jsou malí oni.
          Ostatně to, že blbec o mých stránkách řekne, že je to kravina, je pro mne fakt dobrá reklama, neb ten, kdo vidí, že ten, kdo píše, že je to kravina, je blbec, bude mít dobrý důvod se tam podívat.
          • se léčit muslimskej šmejde z Vyškova, že tě hanba nefackuje troubo
            • Co asi tak napsat někomu, kdo nemá argumenty, nebo lze velmi snadno dokázat, že jsou fake.
      • Ano, pochval se. Nikdo jiný to asi neudělá *4*
        • Kritici společnosti se holt nechválí. A já takový kritik jsem. A ani nečekám pochvalu od někoho, kdo je zaslepen ve své malosti.
          • Jsi jako malé dítě, které čeká na odměnu. Ale jednou si třeba najdeš i ženu a dospěješ. Zatím to na pochvalu opravdu není, stránky jsou jako od žáka prvního stupně základní školy *3*
            Mimochodem, proč jsi nešel do toho Aleppa?
          • špíno muslimská: Only For White
            https://i.ytimg.com/vi/lW5TCOcZVMo/hqdefault.jpg
    • Co to je?
  • pámbuch rozdával blbost tak se Rostíček přežral
  • prohrál sajmon, v emerice prohrál sajmon, jde to s ním z kopce
    • přééééésně, nezaslouží si být Trumpovým příznivcem *10*








      PCHE !!!
  • taková moudrost vypadla z prasečího rypáku? Tak to je fakt už dospělé prase.
  • to třída ten pan BTW, vždy tady z tebe udělá úplnýho trotla Sajmon, na jeho mašinku prostě nemáš, jejda to je nesouhlasů jako máku.
    • www.dearputin.com
  • www.dearputin.com
  • Labutí píseň Sajmona Křenka
    • sklapni ptáku *11*
      • *15* *15* *15*








        WOW !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit