Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To foto nějak nesedí? Tam je poskok USA který jim za flašku vodky odkýval Američanům cokoliv.
    Teď když tam je člověk co chce dát rusům zase sebe úctu svět se zlobí.
  • příspěvek svého právníka Michaela Cohena, který na sociální síti zveřejnil fotografii amerického pasu a text: „Nikdy v životě jsem nebyl v Praze.“ Cohen tak reagoval na obvinění, že se v srpnu loňského roku tajně sešel v české metropoli se zástupci Kremlu, aby s nimi navázal kontakt a „ke vzájemnému prospěchu“ pak vyměňoval informace.
    • *15* *15* *15* *15*








      YEAH !!!
  • http://zpravy.idnes.cz/trump-kompromitujici-materialy-das-/zahranicni.aspx?c=A170113_134507_zahranicni_aba
    • Všichni kradnú, znám to podle sebe, Váš milující ministr
    • ustříkl jsi si do trenek soudruhu BTW ?? *15* *15* *15*
  • http://zpravy.idnes.cz/donald-trump-usa-sankce-rusko-politika-jedne-ciny-f7w-/zahranicni.aspx?c=A170114_070856_zahranicni_jkk
    • jedním slovem v americkém překladu - "sereme na vás" *15*
  • Svet sa točí okolo p*či a kokotom je podopretý. *1*
    • ale gayové se kolem ní netočí, chce si o tom někdo pokecat ?








      WOW !!!
  • takže kremelský skřet se dostal k moci taky přes uundu.
    K dosažení vytčeného cíle jsou vhodné jakékoliv prostředky, skazal ten co trouchniví v myším oleji.
    • a pak jsi se probral.
      • přéééééééésně, probral, také jsi čtverák








        YEAH !!!
  • Konečně bude mít USA samce a ne jen teplouše.
  • Chybí mi tady vyhrožování USA vůči Čechohavlostánu.Šapito neinformoval ,že u nás již veškrna není?Velká chyba musí odejít.
    • to víš že jo soudruhu BTW, Šapito a Veškrna, měl by jsi změnit slovník ty multinickovej kašpare, stejný hlášky u deseti nicků, to ti může sežrat jen vožralej stepní rus, tady jsi v čechách ty bolševická kumdo *15*
      • Jdi do prdelle ty vymrdance Simonuv. *2*
  • Bože proč redaktor Tiscali je 100 let za opicema. CNN byla diskerditovana protože člověk co měl tohle zařídit měl bát v Praze.Přitom on nikdy v Čechách nebyl.
    Kde je úřad HOAX když ho člověk potřebuje že?
    • víme soudruhu BTW, naučil jsi se nové cízí slovo HOAX, blahopřejeme *15*
      • nevím kdo je BTW ale rozhodně vím že nejsem soudruh ! to je tvůj fotr *3*
        • Já také nic *13*
        • Ani já jsem o něm níkdy neslyšela, ale prý je to novorosijec.
        • také to nevím, ale slyšel jsem o něm *3*
  • takovéto špinavé praktiky dělají prašiví američani a jejich poskoci včetně české vlády, "podle sebe soudím tebe", nechte už Rusko a Vladimíra Putina na pokoji vy zrůdy
    • juro ty smradlavá komoušská píííí.o táhni do toho ruskýho chudobince a neopruzuj v čechách *11*
      • Nádherně jsi se zase vyblil, skutečně *15*
    • Putilín je Američan? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit