Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já su kokotja palica z redakcie Tiscalia.
  • honzin58
    Cikáni to tu dělaj od roku 1990 a svět je bere jako utiskovaný, *16*
  • Turčíni mají taky rudý prapor se zlatou pěticípou hvězdou. Zajímavé jak se ti nájezdníci shodnou. *15*
    • čím větší vrah, tím víc hvězd a pruhů
  • Jen počkejte jak já si přeji aby jsme přijali co nejvíce migrantů. Myslím, že jsou to velice pracovití lidé a já osobně je mám rád. Děkuji
    • Určitě jsou pracovití jak ty bublavakundo.ua
  • Toto je druhý velký přešlap Receipa Erdogana! Když Kurdské milice zasahovaly proti IS to byli dobří! Nyní se svět obrací zády a nechá recepta konat.
    Dost to mrzí!
  • Turčíni ukazují, že se za staletí nezměnili: zabírat cizí území, drancovat, zotročovat a vraždit civilní obyvatelstvo. A v čem se liší od ruských stepních nájezdníků? V ničem, proto se taky kamarádí s Putlerem.
  • Bylo by zajímavé vědět, jestli je Erdogan také takový záprdek jako Putler.
    • ale není, Erdogan měří celých 161 cm *1*
  • Kurdové si zaslouží úctu a pomoc od mezinárodního společenství. Erdogan propadl svému velikášství a oddává se iracionálnímu běsnění proti Kurdům.
    • Prozatím jakékoliv řešení a pomoc znamenala jen zhoršení situace.
      Raději se mezi ně neplést.
      • Souhlas,toto nesvéprávné prdítko by dostalo na bajno.
  • Tohle., je přímo učebnicová ukázka politické špíny a "něčího" pokrytectví i "korektnosti", kde např.nadpis by měl správně a zcela "nekorektně" znít..místo..Turecko masakruje syrské Kurdy. Svět jen přihlíží..Turecko člen NATO, potažmo tedy s vědomím a tichým souhlasem NATO i EU., provádí drzé anektování a masakry kurdského i civilního obyvatelstva, na území cizího státu !..a svět akorát "korektně" drží hubu !..Kdyby tohle., či něco podobného..,udělali Rusové., tak by se západní "elity" i celé NATO, EU atd..doslova ve zlosti uvztekali i uřvali v obrovské kritice., jak je Rusko , zločinec, agresor, viník všeho, uvalit na ně další debilní sankce..atd..!
    • Divíme se? Vždyť se Erdogan kamarádí s Putlerem !!! *16* *16* *16*
  • Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vtrhl do Sýrie, protože USA tam staví základny
    a vyzbrojují teroristy!!!
    • jasně, ty chytrolíne - Proto je Turecko v NATO, aby bojovalo proti americkým základnám!!! *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit