Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.protiproud.cz/politika/3629-globalni-stinova-vlada-cim-financnici-ovladaji-svet-brexit-a-trump-chybami-v-matrixu-cina-na-paky-bez-valky-nedosahne-proc-prijel-sef-ruske-rozvedky-necekane-do-washingtonu-chobotnice-o-niz-verejnost-nic-nevi.htm

    http://www.protiproud.cz/politika/3631-rozrezana-divka-sokuje-italii-oddalovane-volby-maji-tema-migranti-terorizuji-mesta-vzbouri-se-volici-zoufaly-cin-mladeho-pistolnika-nasype-berlusconi-pisek-do-bruselskeho-soukoli-jarni-nadeje.htm

    *6*
  • Asi bych pana Okamuru urazila, kdybcyh napsala, že co říká, jak se projevuje , že je podobný Hitlerovi. Ne ono to tak úplně není,.... ale je to hodně zajímavý pořad na ČT 2 o Hitlerovi, jak se dostal k moci, jaké metody užíval, jak posouval hranice "pravdy" Tady je Hitlerovi tento pán opravdu hodně podobný. Navrhovala bych způsob, jakým by měl být politik okamžitě odvolán... Vzbuzování nenávisti a za vědomé lhaní... manipulaci s námi, protože mi mu uvěříme, protože on má přece lepší přístup k informacím... Zvláště, když popisuje situace jako očitý svědek.. zatím to četl na Aeronetu...
    • Alenka z říše divů, až nebude německu stačit rozpočet na přistěhovalce, hádejte kam sáhne do rezerv??? Už jste zapoměli na Mnichov.???Až Řecko a italové položí EU kasu , kdo bude na řadě???
      • jasnovidec RX rád otazníky.
      • Hlupáku, ty zrovna lituješ Němce.. Ty jsi zažil Mnichov ? Kolik ty osobně dáváš do státního rozpočtu ? Demagogu z Moskvy, vzpamatuj se, tady nejsi ve IV cenové. Dostuduj základku, pak se něčím vyuč, udělej si maturitu, popř VŠ a potom zasedni za PC.
        • Američane (to je víc než hlupáku), vy amíci se musíte furt do někoho nasírat, že?
          Už ste to podělali v Libyi a Iráku a teď to zkoušíte rozjebat ještě v Sýrii, že. Máš v Evropě málo uprchlých muslimských řezačů hlav?
          • Vidím, že to máš v chaloupce hodně pomotané, ale já tebe neživím, takže si tady piš co uznáš za vhodné. Pro mne je důležité hledat pravdu a ne diletantské kecy.
            • Ty hlupáku co to tady blábolíš? Ty tady akorát napadáš všechny co s tebou nesouhlasí po vzoru kavárny.
              Jestli tomu co sem napsal nerozumíš, tak pěkně popros a já ti to rád vysvětlím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit