Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda ale kde se berou výsledky voleb.Pak je chyba někde jinde.
  • Se budu muset zeptat Slováků pracující v ČR (mimo zasra.ce Babiše)(ten ale moc nemaká)kolik účtenek už doma poslali a proč přes tak tučné výhry hledaj práci v cizí zemi,dokonce jsem zaznamenal že už sem za prací migrujou i děti těch co sem přišli po roce 1993.Hezká země zničená experty typu Bureš a socany alá jednobarevná vláda typu Fica.Kdyby se vrátili dom z ČR tak mají 50 % nezaměstnanost a málo kaček na složenkový losy *1* *1* *1*
  • ... jenom totální primitiv se nazývá Hrochem :)))
  • jak si se nažrala z kontejneru Simono?
  • ted si mi to nandal lopato :) nevim co je teska a u popelnic taky nejsem. mečíš tu jen ty páč si zbytečný nahraditelny liny delnik co se citi ukrivden ale neboj časem si zvykneš že jsi a budeš nula *12*
  • děkuji nápodobně *1* *1* *1* a v ještě větším *2* *2* *2*
  • popelnice u Teska jsou pro tebe luxus. A vidím že ses i podepsal. Akorát neumíš psát tak jsi namaloval svoji fotku. No tak nám žebroto ještě jednou zameč ať máš pro dnešek splněnou normu a upaluj k popelnicím ať tě nějaký jiný bezďák nebo potkan nepředběhne....
  • misto psani komentu v pul pate radeji koukej na pás a pěkně montuj ty moulo klidně si u toho skač a meč či cokoliv mne se tvuj nudny zivot netyka ja ho travím pekne v luxusu *12*
  • klid diky nemu se maš tak jak se máš- a jeslti to je špatně je to tvuj problem ne nás podnikatelu ty nulo česká nic nemíte ani pracovni moralku nemate ale otirat si huby to vam jde nejlip naštěstí jste levní jinak by se tu ani neoplatilo tahat fabriky a pak zisky tahat zase ven *12*
  • proč použivaš mou přezdívku ty moulo českej upatlanej- s pracakem se tu nechlub raději běž pracovat at se mužeš mit lip tak jako my podnikatelé *12*
  • A kdyby účtenku zadal do slosování jediný Slovák, měl by shrábnout vše, to by bylo žrádlo...

    A proč ne, kdo nehraje, nevyhraje.
  • Kolik blbostí vymyslíš, tolikrát jsi politikem...
  • To zloději tu budou do té doby, dokud tady bude kapitalismus.
  • příklon k bolševickým metodám zvládá soudruh Bureš a jeho věrný mopslík MAN fenomenálně *15*







    YEAH !!!
  • ahoj Simčo copak úspěšné návrhy na ulici v zimě nefungují? *1* *1* *1*
  • Jsem podnikatel. Ale dnes nemám čas, musím na pracák, nebo mě vyřadí.
  • Účtenku z EET + paragon pro případ reklamace... *4* *4*
  • mě by zajíámalo kdo čekal výsledky hned? počkejte až bude součet za rok to se teprve pobavíme
  • konečně jdeš jednou v pravý čas. A zameč....
  • píšeš tlachy.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit