Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soudruzkaPusinka je starej tečka, je to chromajzl. *15* *2* *1*
    • Ten popis se spíše hodí na soudruha Zemana. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Znovuzrozená historická země Novorossia bude už konečně mít vlastní vládu a vymaní se z fašistické nadvlády Kyjeva. Urrra!!!
  • Převzato z PL...Dobrý den, jsem ruský okupant. Mám už takové povolání. Tak se to seběhlo. Okupoval jsem Sibiř. Teď se tam dobývá ropa, plyn, hliník a ještě mnoho dalšího potřebného. Teď tam jsou města a v nich výškové budovy, dětské školky a nemocnice. Teď tam nelze prodávat ženy za sobolí kůže, jak to bylo před Rusy. Okupoval jsem pobaltské státy. Postavil tam továrny a elektrárny. Místo jejich legračních farem. Pobaltské státy vyráběly kvalitní radiotechniku a automobily, známou parfumerii. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Nyní tady loví šproty a část pracující populace čistí toalety v Evropě.
    Okupoval jsem střední Asii. V pustých stepích jsem postavil kanály, továrny a kosmodromy, nemocnice a stadiony. Tam stavěli kosmické rakety a letadla. Rozvíjeli průmysl, pěstovali pšenici a bavlnu pro celou zem. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam rozvíjejí americké kredity a pěstují marihuanu. A část obyvatel ujela pracovat na stavby bývalých okupantů.
    Obsadil jsem Ukrajinu. Spolu s Ukrajinci jsem taky postavil továrny a elektrárny, vyráběl letecké motory, lodě, tanky a auta. Byl jsem požádán, abych odtamtud odešel. Teď tam ničí vše, co zůstalo od okupanta. Neprodukují nic nového, krom nekonečných Majdanů a diktatury.
    Víte co? Už mě nebaví se pořád omlouvat, že jsem okupant. Ano, jsem okupant. Od narození. Samopal Kalašnikov znám lépe než bradavky na mléko. Jsem agresor a krvežíznivý netvor. Bojte se.
    I já jsem trpěl zvěrstvy polských útočníků v časech "velké smuty", ale čím se skončila jejich intervence? To já žil 300 let pod Mongolo-tatary, ale kde jsou oni teď? To já jsem spálil Moskvu, aby ji nedostal Napoleon Bonaparte, ale jak skončil Bonaparte? To já jsem seděl v zákopu u Volokolamska, protože jsem chápal, že Němce se udržet nepodaří - a kde jsou dnes ti Němci, kde je ten jejich prokletý Hitler? Ke mně domů přicházeli všichni, komu nebylo líno. Turci, Britové, Poláci, Němci, Francouzi. Země bylo dost pro všechny - 2,5 metru pro každého.

    Pochopte, já nepotřebuji vaši licoměrnou svobodu, nepotřebuji vaši prohnilou "demokracii", je mi cizí vše, co nazýváte "Západními hodnotami". Mám jiné zájmy. Vážně vám říkám naposledy: nehrajte si se mnou! Já buduji mír, miluji mír, ale bojovat umím nejlépe ze všech.

    V úctě, ruský okupant.
    • No jenže ze šprotů dodávaných k nám a na západ se maj líp než když dodávali lampy do televizí a parfémy do Ruska *1* *1* *1* *1*
    • ..a vše sloužilo komu, zase okupantovi....a k čemu, k rozšíření studené války. k čemu jsme vyráběli tolik oceli, textilu, nábytku a vše směr východ..a uzavřeni v drátěné kleci a stříleni zelenými výložkami. Srabe odstěhuj se na Siberii a doluj. Budeš určitě šťastný. Když se jednou rád vrátíš napiš do facebooku, jak si se měl. Rád si to přečtu. Když se nevrátíš, moc plakat nebudu. Dobrou noc:-)
    • Namyšlený, sebevědomý, hloupý a s touhou po světovládě. Inu ruský okupant.
  • prašivá ukrajinská banderovsko-fašistická armáda a jejich vůdci zkurvená US army a jejich poskoci ubohá česká armáda v čele se šedivákem žoldákem pavlem,banda zrádcůkteří chtějí vyprovokovat válku
    • Táhni do Ruska když se ti tu žije špatně. Tam tě svoboda obtěžovat nebude.
  • naverbovat? aspoň bych se podíval do světa. Baví se dva důchodci "kdes byl v životě nejdál? Já v Egyptě s Čedokem" "NO A JÁ NA KRYMU S WEHRMACHTEM"
    • Ukrajina byla vždy Ruskou a Ruskou zůstane, s tím nikdo nic neudělá, prostě je to tak.
      • s Čedokem?
      • Jsi zloděj nicků rusofil a šílenec ale snad s tím psychiatr něco udělá. *2* *2*
        • Nevím, jestli je to u toho zloděje nicku senilní demence čili stařecká zblbělost, nebo paranoia nebo oligofrenie čili nemoc Pepka Vyskoče. Ale zjevně je ve stresu z toho jak fašista Putin ztrácí půdu pod nohama. *1* *1*
  • To je sice pěkné, ale v době, kdy je Ukrajina před ekonomickým kolapsem, by měla její slavná vláda spíše pomýšlet na to, jak zajistí lidem jídlo, teplo a základní potřeby. Nebo snad počítá s tím, že všechno uhradí EU? A zvyšovat takto stav armády v době, kdy současná armáda nemá kvalitní velení, nemá moderní zbraně, nemá výstroj, nemá pomalu ani na jídlo pro vojáky, kteří se ostatně do armády moc nehrnou, to je skutečně "moudré" rozhodnutí. Obávám se, že Ukrajině již není pomoci, že se do propasti řítí sama a dobrovolně.
  • s bidou doplni mozna ty dezertery co uz vzali roha z tehle slavne armady. Na jak dlouho je vec druha.
  • Byl jsi už tečko úplně vyřízen, máš to už marný marný. *15* *2* *1*
    • Ruská ekonomika už je také vyřízená a s ní i tvůj Putin.

      Straší tě Tečka? honem se schovej mámě pod sukni. *15* *15* *15*
    • Vyřízen totálně. *3* *3* *3*
  • největší zlo na světě je USA,poporují teroristy,fašisty,banderovce a jiné zmrdy,vyvolávají války a lžou,lžou tak dokonale,že jim věří různí šediví pavlové,stropničtí,zaorálkové,kalouskové a podobní chudáci
    • A na hradě je soudruh Zeman který se paktuje s StBáky a jinou zločineckou spodinou.
  • Ukrajinští vojáci se v rozhovoru pro The Independent vysmáli slovům Petra Porošenka o tom, že "žádný kotel v Debalcevu nebyl, a že operace stažení vojáků z města byla úspěšná".
    "Vyjadřujeme mu své díky", řekl vojín ukrajinské armády, který se představil jako Saňa. "Děkujeme mu za odmítání obléhání, děkujeme mu za toto vynikající osobní vojenské vybavení. Děkujeme mu za jeho přerušení palby a děkujeme mu za to, že nás poslal přes tenhle mlýnek na maso."
    Zároveň vojáci vyvracejí oficiální údaje Kyjeva o počtu padlých při "ústupu", podle jejich slov jde o stovky mužů.
    • Debalcevo vejde do dějin jako demokratická hráz která zadržela Ruský
      totalitní příval. Ukrajinská armáda tím získala čas na dozbrojení.

      Tam se lámal chleba a Rus v podstatě válku prohrál.
      • *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit