Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby Rusko mělo zájem,tak Ukrajinu zašlápne jak červa a může přibrat ještě milion vojáků.Co by sní ovšem dělalo,když je Ukrajina bankrot.Takovýho žebráka nikdo nechce.
  • Milý Soudruhu Pusinko. Nemusíš mít Rusko rád, nemusíš mít rád ani Česko či Slovensko ani ostatní levicově smýšlející občany. Přesto i tak zapšklý člověk jako Ty, se může na svět dívat realisticky jak nalevo, tak napravo. A někde, při dobrém posouzení a odhadu se může najít pravda. Tak se i snaží řada mediálních kanálů, která nejsou pod vlivem mocenských struktur. Zatím nikdo, ani EU, ani USA nepotvrdili možnost, že by se Rusko chtělo chovat agresivně. A věř mi, že na to mají dostatečné informační vybavení. Ještě jsem nikde nenašel důkaz, že se Rusové připravují na válku. Ano jsou ve střehu, ale pokud si přečteš dnešní zprávy, tak USA připravují v Evropě cvičení proti Rusku! Ptám se proč? Jaký je k tomu důvod. Nenapadá mě nic jiného, než provokace ze strany USA. Otázka zase zní proč? Rusové by měli udělat manévry na Kubě. Pak bych to chápal. No a ještě k těm prvním řádkám nahoře. Opakuji nemusíš být příznivcem ani levých ani pravých, buď střed a pokus se pochopit video, které Ti posílám.

    //www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA&app=desktop
    • Proč manévry - tak já ti to povím protože Rusové během dvou posledních olympíjských her napadli dva nezávislé státy za účelem jejich rozkradení. Další olympijské hry se blíží.
      Je třeba těm fašounům z hvězdou na čele ukázat že když sem strčí rypák tak přez něho dostanou klackem a ne buchtou jako v 68 roce.
  • o 68tis. mrtvejch nebo dezertérů víc na tom nesejde...:-D
  • A jejda a proti komu budou bojovat? Asi proti Turkům !! *15* *2* *1* *3*
    • Stanley - říká kdo vojín na dovolené v neoznačené uniformě ??? *1* *1* *1* *1*
      To s tebe má tvůj brart mongol putinič radost jak rychle se učíš *1* *1* *1*
  • Pokud vím tak Ukrajina byla odjakživa Ruská, a asi bude stále.
    • Furt mi tu někdo krade nick, já jsem ta soudruzkaPusinka s malým pindíkem a nikdo jiný !!! *15* *15*
  • Kolik jich asi uteče?
  • Rusové mají dneska zbraně o jakých se US dobrodruhům a generálům ani nesní, ale po skušenostech s Němci se jim vůbec nedivím, když je "civilizovaný" stát jak si Německo říkalo přepadne zbaběle bez vypovězení války tak se tak vyzbrojit muselo, chybama se chytrá hlava učí.
    • Jo jo a záchody s dvouma mísama vedle sebe. Jó rusácí, to jsou čímaní.
      • To má svůj význam. Když se ožralý Rus připotácí na hajzlík, tak do jedné mísy se.e a do druhé současně bli.e. A pak si utře bumážkou hu.u a p.del a hodí bumážku do nerezového odpadkového koše. *1* *1* *1* *1*
      • Na veřejných WC jich máš ještě víc ,ale je tam zástěna,která v Soči nebyla.
    • Ukrajina byla je a bude zase Ruská.!!
  • Jarní ofezíva IS v Afganistánu už je. Naše média spí.
  • Prostě jsi tečko poražen na hlavu, musíš se s tím smířit!!! *3* *3* *3* *3*
    • Utrpěl jsi debakl!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Podle toho kolik mají dezercí a jakou má chuť bojovat většina normálních Ukrajinců za fašouny tak si myslím, že je to málo. Armáda, které stačí někdo rozkrást dodávky zbraní a potravin je opravdu unikátní !
    Jinak Jiříku můžeš nastoupit do zákopů, až tě tam nechají 14 bez jídla a vody tví chlebodárci tak uvidíme co budeš psát. Pokud tam zařveš za ty fašouny tak si buď jist , že tě tady nikdo jako hrdinu oslavovat nebude kromě Kocába a Švancenegra.
    • Těch co mají chuť bojovat na východní Ukrajině za Putlerovy fašouny, těch zas tolik není. Proto tam musí Putler posílat ruské vojáky na dovolenou.
    • voni jim rozkradli dodávky ? :D
      tak to si to ti obyčejní vojáci budou muset od nich kupovat aby vůbec měli čím střílet :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit