Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady soudružkaPussynka má utkvělou představu, že nejpozději v dubnu se ruské tanky povalí evropou nebo co?
  • Jo jo na Rusko nemaj ani náhodou to by jim dalo pokouřit to jo.
    • Tobě bych nedala. *15* *15* *15* *15*
  • No jestli to není náhodou tím,že Porošenkovi tam separatisti znárodnili jeho fabriky a chce je zpátky.A proto tam nechá umřít těch 68000 nadšených vojáků a sám se bude koukat na telku a cpát se šunkou - taková je politika ... víme soudružko?
  • Ukrajina zvětší armádu a korporativní zbrojovky se mohou blahem po.ůrat.
  • Tak tak je potřeba kanonenfuter.!!
    • Najdi si konečně vlastní nic - proruský český vlastizrádce. Ten ti bude pasovat. *2* *2*
    • Velmi mně bolí že milované USA už jsou před totálním krachem, kdo pak bude tam ty miliony chudáků živit když už nemají ani na polévku, a takový to byl prima stát.
      • Prý budou pak někteří jezdit za prací do Číny, ta se nad nimi smiluje a dovolí jim část dluhu si odpracovat.
        • Neblázni, fakt ?A co tam budou dělat ?
          • Prý budou bohatším Číňanům uklízet domácnost a tak, někteří můžou rubat uhlí.
            • No a čím je budou platit ??? Rublema ???
  • Lery já jsem holčina ale malého pindíka přece jen mám. *3* *3* *15* ale jen 3 cm. *15* *3*
  • Imigrační vlna míří do USA, tak to jsem ještě neslyšel je tam 60 milionů žebráků a ještě tam někdo míří ? Ty takového znáš ??
    • Nějaký zloděj nicků tady fakt řádí jako tyfus, dokonce si dal obrázek aby bylo hned vidět které nicky ukrad, je to nějaký pacholek.!! *15* *2* *1*
  • No mi to někdo říkal, asi to bude lež, taky tomu nevěřím.
  • Jsi směšný hňup kradeš mi nick a chudákům v USA nijak nepomáháš, kdo za to může že tam lidé trpí.
    • Už ve škole nás učili že kapitalismus požírá své děti a je to pravda.!!!
  • Ta soudruzkaPusinka bude nějaká rozpolcená osobnost, jednou nadává podruhé zas chválí.
    • Rozdvojený kolaborant a lhář jsi ty.

      Kradeš nick a mluvíš sám se sebou. Jdi se léčit. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší