Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ruská armáda by zničila USA během měsíce, zůstaly by jen kouřící trosky, pokud jsou Amíci sebevrazi tak se do toho dají.!!
    • O Ruských zbraních se US generálům sní ve spaní, pak se brobudí zpocení a vyčerpaní, vědí že na ně nemají ani ve snu. *15* *3* *3*
      • Jedna Americká hlavice by zničila Moskvu na věčný čas a nikdy jinak.
        A těch hlavic mají dost pro celé Rusko.
    • Tvůj mozek už byl zničen dávno rusofile.
  • Pusinko, ty opravdu nemáš co napráci než na Tiscali celý den agitovat proti rusku? Buď to máš placený, nebo seš totál ujetá. Co ti Půťa udělal že seš tak naježená? *1* *1* *1* Všichni víme jak se věci mají jen ty tu stále meleš a meleš jedno a to samé - za vše můžou rusáci a Putin a všichni ostatní jsou jak koblížci. Už toho nech. To je ten ukrajinský mír i s tím, že do čs se chystá 300 amerických ochránců ze sapíky? *11*
  • Soudruhu Pusinko, "Amíci" mají z Ruska strach a chtějí nastrčit Evropu do konfliktu s Ruskem. Američané si uvědomují, že Rusové jsou v bojové technice tak vpředu, že je USA nemohou dostihnout. nevím, proč si to nechceš připustit. Posílám Ti dokument, který Ti může ukázat, jak na tom Rusko je. Pošli mi dokument, který máš k dispozici z pozice USA, že jsou lepší než Rusové. A to nehovořím o atomových zbraních.

    //www.youtube.com/watch?v=QWcSFCmgx_g
    • Já jsem pěkná mladá holka. Závidíš a proto pomlouváš. Smutné. *15* *15* *15*
  • Myslím,že soudružkaPusinka je placený provokater od Tiscali,aby bylo co nejvíce kliku na tento server,protože to se platí.Přece není možné aby existoval člověk s inteligencí orangutána,který by prudil na tomto serveru každý den od rána do noci.
    • Pytel prosím neurážet "lesního muže alias orangutána". Ta inteligence je stěží na úrovni některých nálevníků..
    • V noci jsem tu rozhodně nebyla zlato. Pracovala jsem.

      Ty ses flákal s vodkou a proto žádné peníze nemáš. *15* *15* *15* *15*
      • A vydělala sis těch 1001 Kč? Toť korunu od každého?
        • Vydělala jsem si 10 000 zlato.

          Kdyby ses choval slušně dala bych ti slevu. *15* *15* *15*
          • fuj, to přece nemyslíš vážně *1* *1* *1*
            • Proč ne mládě? Vlhká jeskyňka má turisty ráda. *3*
  • Koukám,že tu má starej smradlavej dědek soudruhPusinka mediální úspěch soudě podle výsledků hlasování diskutujících.Dědku Pusinko dej si hlavně pozor ať se zase nezesereš na tom svým vozejku.Víš kolikrát se ti už stalo.
    • Ukrajina není samostatný stát je to Ruské území.
      • Ano, prý Ukrajinu a Bělorusko Rusko vytvořilo po válce uměle kvůli počtu hlasů. Chyba. Věřilo v dodržení poválečného uspořádání Evropy a Západ to zase těžce rozbil!!!!
  • Soudružko pusinko jsi kr.va, jsi velká kr.va, jsi obrovská kr.va!!!
  • Už jsi měl hňupe 80 nebo teprve budeš mít??
  • až ti naši šediví zmrdi pod velením amerických zmrdů vyprovokují válku s ruskem a budu muset jít do války tak první co udělám tak postřílím všechny velitele kolem sebe,hlavně ty šedivé vysoké
    • Jó máme tě poznamenanýho - jura z ivančic - vlastizrádce, v případě války ihned ke zdi. *16*
    • Chromé ruce neudrží zbraň, nelze věřit tomu co píšeš.

      Podívej se zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/363208-kaddafiho-bratranec-varuje-evropu-pred-druhym-11-zarim.html
    • Zm.d jsi akorát ty, rudej magore. Zajímavý, tomu ksichtovi jurovi to zmr.. prošlo. Mně v jednotnym čísle ne, prej je to zakázaný slovo????? *12* *12* *12*
      • zmrde s takovýma jak si ty to vyřídíme demokraticky po mašínovsku
        • Jen škoda, že Mašíni netrefili tvýho fotra.
    • uděláme to jak za posledních sto let.
      dezertuje se k Rusovi a vytvoří se české legie
  • rusko by mělo okamžitě obsadit celou ukrajinu,dosadit do vlády svoje lidi,vypořádat se s fašistama a byl by zase klid a mír
    • Jo ty pochody v Kyjevě s loučema, bubínkama, svastikou na rameni a pacičkou nahoru, to od někud znám. To asi okoukali od toho borce, co ho poslední dobou pořád opěvují v TV dokumentech.
    • A jura by měl okamžitě navštívit psychiatra. Už by ho z ordinace nepustil. *12* *12* *12*
    • Ty kolaborante půjdeš rovnou na šibenici!

      Každý kdo je proti Rusku je fašista? S tou pohádkou se vrať na ústředí KGB.
      V EU ti ji nikdo nezbaští.
    • proč by to dělali? ukrajina je zadlužená rozpadlá hnijící stoka.
      tam by rusáci jenom utopili miliardy rublů a ještě by dali vodu na mlýn všem těm rusobijcům
  • No nebude to žádná sláva mít skoro za hranicema tak velkou armádu hladových, zoufalých a špatně vycvičených vojáků se zastaralou technikou a neschopným velením, navíc naočkovanými ideologií o velké a rasově čisté Ukrajině. Ty se mohou se svojí rezivějící technikou vrhnout kamkoli.
    • ahoj Zlej Trolle,mě neunikneš *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší