Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prašivá ukrajinská banderovsko-fašistická armáda a jejich vůdci zkurvená US army a jejich poskoci ubohá česká armáda v čele se šedivákem žoldákem pavlem,banda zrádcůkteří chtějí vyprovokovat válku
    • Táhni do Ruska když se ti tu žije špatně. Tam tě svoboda obtěžovat nebude.
  • Budou si hrát na vojáčky, pro Rusko to nepředstavuje ani minimální nebezpečí, ti by je přešli za týden křížem krážem.
    • USA by tvé Rusko sfoukla za 24 hodin. *15* *15* *15*
    • Teda kdyby museli.
  • Pane jo,jestli jsou američtí lezprdelkové jako soudružkaPusinka,tak bůh opatruj Ameriku.
  • Zloději nicků jsi zloděj a lhář prostě Putinovec. *15* *15* *15*
  • soudruzkaPusinka je starej tečka, je to chromajzl. *15* *2* *1*
    • Ten popis se spíše hodí na soudruha Zemana. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Rusofilové ubožejší chlapy než jste vy jsem nepotkala.

    Odpůrcům Ruska kradete nicky a pomlouváte je. Lžete že berou sociální dávky a z
    holky děláte dědka Tečku který vůbec neexistuje.
    Psala jsem vám ať dokážete opak. Dodnes se nikdo z vás nezmohl na odpověd.

    Najděte si vlastní nick: Prolhaní Proruští kolaboranrti které za vlastizradu čeká šibenice.
    Ten vám bude pasovat. *15* *15*
    • Mluvíš mi ze srdce.
  • No to je jasný, že verbujou....kdo tam dnes odmítá natáhnout uniformu, musí zaplatit 80 tisíc !!! Z čeho je budou platit, když je UK v bankrotu nevím, nemají ani na plyn a naftu z Ruska. A tipuju to, že Ti, co budou nově naverbovaní, tak budou mluvit "americky". Kdyby si EU a USA to strkání pracek do cizích států a jejich zřízení odpustli, byl by svatej klid. Kdyby platily dohody poválečného uspořádání Evropy a světa, které zase revolucemi ve východní Evropě rozpoutali a zničili slavní machři ze Západu s USA (co po válce zůstaly na celém Západě) a jejich naši nohsledi v čele s Havlem, Kocábem a Kárlem von Bánhof a jim podobnými, tak by byl klid. Nezákonný převrat na Ukrajině byl dle všech možných svědectví řízen z EU a USA i jako vyprovokování Ruska, chtěli potlačit práva menšin na sebeurčení obyvatelstva na Východě a tohle celé svinstvo vyvolané EU a USA je toho důsledkem!!!! Je mi z toho všeho a podrazů politiků EU a USA a lhaní na ČT i některých tiskovinách na zvracení, fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!! Snad budou jednou tihle imerialističtí hajzlové sedět v kleci před mezinárodním tribunálem a pak viset na provazech někde na náměstí!!!!
    • Svatá pravda, souhlas.
      • Dík
  • Ten co mi tu krade nick je chudák který nemá stud, nebere ohled že už mám 80 let a na takové vtípky nejsem.
    • Typický Rusák myslí si že když ukrade cizí uniformu a nedá si na ni výložky že ho nikdo nepozná.
      Už jen podle tvého klofáku červeného od chlastu když už ne podle autorizačního téčka *1* *1* *1*
  • Koukám,že tu má starej smradlavej dědek soudruhPusinka mediální úspěch soudě podle výsledků hlasování diskutujících.Dědku Pusinko dej si hlavně pozor ať se zase nezesereš na tom svým vozejku.Víš kolikrát se ti už stalo.
    • Ukrajina není samostatný stát je to Ruské území.
      • Ano, prý Ukrajinu a Bělorusko Rusko vytvořilo po válce uměle kvůli počtu hlasů. Chyba. Věřilo v dodržení poválečného uspořádání Evropy a Západ to zase těžce rozbil!!!!
  • Zloději nicků Ukrajina je samostatný stát.

    Když tě svoboda v EU obtěžuje tak se seber a táhni do svého Ruska.
    Tam svobodu nenajdeš. Ani na vládu si tam nezadáváš jako u nás.
    Mohl bys totiž dosta kulku do zad nebo polonium do čaje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit