Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud vím tak Ukrajina byla odjakživa Ruská, a asi bude stále.
    • Furt mi tu někdo krade nick, já jsem ta soudruzkaPusinka s malým pindíkem a nikdo jiný !!! *15* *15*
  • Zloději nicků jsi ubožák!

    Kdo nemá protiargument ten napadne autorku. To že máš v kalhotech žížalu
    kterou bych i s lupou přehlédla je tvůj problém. *15* *15* *15*
  • Lery já jsem holčina ale malého pindíka přece jen mám. *3* *3* *15* ale jen 3 cm. *15* *3*
  • A jejda a proti komu budou bojovat? Asi proti Turkům !! *15* *2* *1* *3*
    • Stanley - říká kdo vojín na dovolené v neoznačené uniformě ??? *1* *1* *1* *1*
      To s tebe má tvůj brart mongol putinič radost jak rychle se učíš *1* *1* *1*
  • Lery já jsem holka.

    Rusko se nechová agresivně? Ukradlo Ukrajině území to ti je málo. *16* *16*
  • o 68tis. mrtvejch nebo dezertérů víc na tom nesejde...:-D
  • Jéééé to bude v Moskvě průšvih. Nekdo bude musům prozradit informaci že jejich udatná armáda napadla v neoznačených uniformách neutrální stát.
    To bude naříkání..... proti jiné armádě už si udatní Putinovci netroufnou. Jeéé jej to bude řečí o zvyšování napětí *1* *1* *1* *1*
  • Milý Soudruhu Pusinko. Nemusíš mít Rusko rád, nemusíš mít rád ani Česko či Slovensko ani ostatní levicově smýšlející občany. Přesto i tak zapšklý člověk jako Ty, se může na svět dívat realisticky jak nalevo, tak napravo. A někde, při dobrém posouzení a odhadu se může najít pravda. Tak se i snaží řada mediálních kanálů, která nejsou pod vlivem mocenských struktur. Zatím nikdo, ani EU, ani USA nepotvrdili možnost, že by se Rusko chtělo chovat agresivně. A věř mi, že na to mají dostatečné informační vybavení. Ještě jsem nikde nenašel důkaz, že se Rusové připravují na válku. Ano jsou ve střehu, ale pokud si přečteš dnešní zprávy, tak USA připravují v Evropě cvičení proti Rusku! Ptám se proč? Jaký je k tomu důvod. Nenapadá mě nic jiného, než provokace ze strany USA. Otázka zase zní proč? Rusové by měli udělat manévry na Kubě. Pak bych to chápal. No a ještě k těm prvním řádkám nahoře. Opakuji nemusíš být příznivcem ani levých ani pravých, buď střed a pokus se pochopit video, které Ti posílám.

    //www.youtube.com/watch?v=jnZKtRejmSA&app=desktop
    • Proč manévry - tak já ti to povím protože Rusové během dvou posledních olympíjských her napadli dva nezávislé státy za účelem jejich rozkradení. Další olympijské hry se blíží.
      Je třeba těm fašounům z hvězdou na čele ukázat že když sem strčí rypák tak přez něho dostanou klackem a ne buchtou jako v 68 roce.
  • Rusofilní propaganda naTiscali - Rusko Ukrajinu nechce křičí zdejší agenti KGB.

    Proč jí tedy již měsíce krade území? Proč jí Ukradlo Krym přestože se zavázalo
    respektovat její územní celistvost když se vzdala jaderných zbraní.

    Putin totiž nemůže poslat Ruskou armádu do otevřené války. To by byl začátek
    3. světové a tu by Rusko prohrálo. Proto krade po kouskách a vojska maskuje
    jako dovolenkáře či zbloudilé výsadkáře. *15* *15*
  • Kdyby Rusko mělo zájem,tak Ukrajinu zašlápne jak červa a může přibrat ještě milion vojáků.Co by sní ovšem dělalo,když je Ukrajina bankrot.Takovýho žebráka nikdo nechce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit