Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no, Simčo, ale to je docela zbytečná práce, my tě poznáme i bez nicku, takový hlupáček je tady jen jeden....
  • Každý bumerang se vrací StBáku - zloději nicků.

    Právě jsem si registrovala nick a zatímco ty se tu plácáš po ramenou že jsi
    ukradl nick američanka který jsem si jako první udělala já tak už se registrují
    varianty jednoho nicku aby už jsi ho nikdy ukrást nemohl.

    chi chi chudáku- Zítra spatříš nick který už ukrást nedokážeš. Ani mezery ti nepomohou.
    Ani přidávání písmenek. Prohral jsi Ivane. chi chi *1* *1* *1* *1* *2* *2* *15* *15* *15*
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:

    Amík sedí už dvě hodiny nad jednou otázkou v křížovce: „Velmoc na pět? Co je to sakra za kravinu, tam mělo bejt na tři!”
  • Amnesty International jednoznačně za vrahy Politkovské označila Putina a Kadyrova, a její mluvčí uvedl, že „ organizace je šokována naprostým nezájmem Putina se k její vraždě, provedené v den Putinových narozenin, bytˇjen slůvkem vyjádřit „ ...

    Třebaže nikdo v RF ani v zahraničí nepochyboval, že je to politická vražda, Putin zachoval hrobové mlčení, takže kolegové Politkovské z redakce čtrnáctideníku Novaja gazeta prohlásili :“ Bush nám poslal kondolenční dopis, Putin jen pokrčil rameny „ …
    • Amnesty international teď vede vyšetřování? polici a Interpol rozpustili?
      • Ivane Pusine máš to marný. Nikdo jiný než Putin s Kadyrem na smrti
        Plitkovské neměl zájem. Ona totiž odhalovala hlavně jejich zločiny
        • jasně že jo, to víš že jo, Putin řídí celý svět, Putin je bůh *15* *15* *15* *15* *15* *15*
          • Putin je pouze zločinec. Nic víc.
            • jasně, obránce vlasti, který ji vyvedl z nesnází je docela určitě zločinec, to mne tedy uklidňuje, protože ti, kteří svou vlast přivedli k úpadku a ke znevolnění tedy zločinci nejsou, tak to se mi ulevilo, myslela jsem, že nás řídí parta zločinců a ono ne. *15* *15* *15*
    • Nikolas Sarkozy v den zastřelení Politkovské prohlásil, že „ současné Rusko je agresívní nepřátelskou zemí „ , zatímco Dominique de Villepin vyjádřil „znepokojení“ nad porušováním svobody tisku v Putinově Rusku.

      V článku Politkovská píše, že „ Putin hovoří o své válce v Čečensku jako o protiteroristické operaci na severním Kavkaze „ - proto podstatná část práce příslušníků jednotek OMON spočívá ve vynucení mučením přiznání o „ teroristické “ činnosti zajatých či unesených Čečenců, aby na základě těchto vynucených přiznání mohla být prokurátory vykonstruována falešná obvinění, a odsuzování „ teroristů“ jelo jako po másle - na základě politické zakázky od Putina, důstojníci, prokurátoři a soudci vyrábějí jako housky protiteroristické zprávy, kdo jich vyrobí víc, ten je lépe u Putina zapsán ", napsala Politkovská.
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz píšu:

    Přijde Semjon do restaurace a objedná si šneky v ulitách.
    Vezme prvního, vysrkne ho. Vezme druhýho, vysrkne ho. U třetího srká a srká a nic. Tak koukne dovnitř tou škvírkou a tam stojí šnek celej nahej, zapřenej nohama i rukama o stěny ulity, má vystrčený péro a řve na něho: "Jooo!! Ty vole KUŘ! KUŘ!!"
  • Vyšetřovatel ministerstva vnitra podpluk. Andrej Zykov ( od roku 00 nezaměstnaný) ve spisu v kauze TT uvedl, že „ Putin zastrašoval malé vlastníky chat u Komsomolského jezera, aby mu pozemky prodali, a když odmítli, nemovitosti jim vypálil „ ( důležitá informace , protože jeho chamtivá bezohlednost, arogance a výhružky psychicky deptaly i Marinu Saljevovou, známou geoložku, členku Dumy, kolegyni petrohradských demokratů, která iniciovala první vyšetřování korupce Putina, a poté se před ním 10 let skrývala ).

    Podle vyšetřovatele podpluk.Andreje Zykova Putinův klan výstavbou svých luxusních vil na břehu Komsomolského jezera si protiprávně přivlastnil celý břeh, a porušil tak právo na obecní cestu po břehu jezera.
    • dělal na ně bububu? a to tedy jej o to více obdivuju, řídí takový obrovský stát s mnoha problémy, a ještě ve volných chvílích běhá děla bububu na chataře... to by jednosměrní amíci nedokázali ani za nic *15* *15* *15* *15*
      • Bylo to v době kdy byl Putka na Petrohradské radnici.
        Nebylo to bu bu bu ale vyhrožování.

        Nauč se konečně číst Ivane Pusine
        • to je ale hrdina, pracoval na radnici a navíc ještě chodil dělat bububu, to tedy z našich nikdo nedokáže, ti jen nějaký ten lobing, nějakou tu losovačku... kam se hrabou na pana Putina. *15* *15* *15* *15*
          • Putin se vyhrožováním majitelům domů dopustil trestného činu.

            Jinak Putin na radnici okrádal Ruské občany. To netvrdí ani USa ani CIA:
            Ale Ruská policie
  • je vidět že i v UA jsou naši politici *1* *1* *1*
  • Hahaha "Jak opilí ruští vojáci zavraždili hajného Žíhlu."
    Chichichi "Jak šel Rumcajs do Kartouz pro včely."
    Muhehehé to je ale blbec přihřátej ten Semjon!!!!!!!!!!!!!!!
    • Přihřátej bude spíše ty když ti vadí holka Simona *1* *1* *1* *1*
  • Jak opilí ruští vojáci zavraždili hajného Žíhlu

    Je to smutná příhoda z doby krátce poválečné. V zájmu historické pravdy si však musíme připomínat i tyto události. Osvobození, to byl i teror ze strany Rudé armády, i když se ho komunistická propaganda snažila zamlčet.

    Na fotografii pamětní desky připomínající tento zločin Rudé armády jsem narazil dnes na Facebooku. Šokovala mě, a proto jsem začal pátrat po podrobnostech. V kronice jedné z nejstarších z trampských osad u nás Údolí Děsu se píše. „V květnu 1945 v Kodském polesí tábořili sovětští vojáci, kteří zde vypáčili okenice a dveře mnoha chat a sebrali primusové lampy, deky a další věci. V Srbsku u řeky, při chytání ryb pomocí granátů, zranili sovětští vojáci malého osadníka Mirka Hellera. V hájovně v Kodě zastřelili sovětští vojáci hajného Bohumila Žíhlu.“

    Tato smutná událost se odehrála 27. května 1945, kdy hajný Žíhla byl zavražděn ožralými ruskými násilníky při obraně své rodiny. Tento brutální čin připomíná pamětní deska u kodské hájovny nedaleko Tetína v Českém krasu. Můžeme se domnívat, co se asi uvnitř stalo. Vodkou rozkurážení rudoarmějci si chtěli užít s paní hajnou, vyrabovat hájovnu? Těžko říci, ale tak nějak to pravděpodobně bylo. Jestliže hajný Žíhla byl nucen bránit svoji rodinu, za což zaplatil svým životem, tak to muselo být hodně zlé.
    • páni, taková pěkná a dobrodružná pohádka - něco ještě z tvorby pana Goeblese?
      • Za popírání komunistických zločinů by jsi měl hnít v base pusine.

        Bude třeba napsat do PS otevřený dopis aby konečně ČR začala trestat také
        vás - zločince s rudou knížkou
        • prosím tě, a kdo je autorem? já mám několik červených knížek v knihovně, kterouže to sháníš? *15* *15* *15*
  • Ze svého řádně registrovaného nicku Americank_a tiscali.cz, který mi kde kdo závidí píšu:

    V New Yorku v parku trhá malou holčičku pitbull. Vidí to chlap, holýma rukama psa zabije a holčičce tak zachrání život. Svědkem toho je novinář New York Postu. Přijde k tomu muži a povídá: „Pane, vy jste teď hrdina. Napíšu o vás článek do New York Postu! Bude mít titulek: Newyorský hrdina zachránil holčičku ze spárů zdivočelého psa!”
    „Ale já nejsem z New Yorku!”
    „Aha, to nevadí, tak tam bude: Americký hrdina zachránil holčičku ze spárů zdivočelého psa!”
    „Ale já nejsem ani Američan!”
    „No, a odkud tedy jste?!”
    „Já jsem Pákistánec.”
    Druhý den vyjde článek s titulkem: „PÁKISTÁNSKÝ ISLÁMSKÝ EXTRÉMISTA ZABIL AMERICKÉHO PSA.”

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit