Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ivane Pusine jako nacista se chová tvůj Putin který napadá slabší sousedy
    a krade jim území
  • Chudáci umělci s Depardieuem v čele, tak se těšili, že si zajedou na Ukrajinu, že si užijí hladu a války a oslavy fašismu,... a sklaplo jim, To je vyléčí, rusomily *15* *15* *15* *15* *15*
  • Rusko, taková Horní Volta s raketami

    Titulek jsem si vypůjčil do kolegy blogera Mirka Václavka, který to vystihl přesně. Rusko ukazuje svaly, ale skutečnost je jiná. Pamatuji si kdysi takový vtip o Sovětském svazu, že bude mít nový státní znak – Amora, po zuby ozbrojeného s holým zadkem. To ovšem přesně vystihuje i současné Rusko. Jeho vesnice nemají se Západem nic společného, spíše patří do rozvojových zemí.
  • Na rusko - čínských hranicích se můžou používat, nyní i oficiálně, obě národní platidla, další důkaz stability obou zlatých měn!!!
  • Zchátralé nemocnice a miliony dětí bez domova – inu Rusko

    Je to děsivý dokument, který popisuje život dětí bez domova v Putinově Rusku. Odhaduje se, že v celé zemi jsou jich čtyři miliony, v samotné Moskvě asi třicet tisíc. Film Děti ze stanice Leningradská je obžalobou vlády kremelské mafie. Když k tomu, připočítáme kolabující zdravotnictví a chátrající nemocnice, je jasné, proč Putin potřebuje konflikt na Ukrajině.

    Jistá mladá kolegyně blogerka na mém facebookovém profilu napsala, že tento dokument jim kdysi pouštěli na základce a bylo jí z toho hrozně. Nedivím se, mně také. Jsem ovšem rád, že tento film o bezprizorních ruských dětech ukazují naším dětem ve školách, aby pochopily, jaká je skutečná tvář současného Ruska. Vítězka jedné z ruských soutěží krásy Natalie pronesla před časem na mezinárodní soutěži Miss Earth na adresu své vlasti velmi tvrdá slova. „Mé Rusko je tepnou, ze které několik vyvolených odvádí jeho bohatství. Mé Rusko je žebrák. Mé Rusko nedokáže pomoci starým lidem a sirotkům a jako z potápějící se lodi z něj utíkají inženýři, lékaři i učitelé, protože nemají z čeho žít.“ Ostré, ale pravdivé.
    • Ta hlava se v tom horku lehce přehřeje.
    • Dokument o Děti ze stanice Leningradská je jasným důkazem toho, že milá Natalie nelhala. Je třeba ocenit její statečnost, protože si svoji upřímnost od prokremelských médií pořádně slízla.

      Rovněž tak ruské nemocnice jsou obrazem zoufalství a bídy. Já jsem si kdysi myslel, že ta hrozná zanedbanost, je typická pro zařízení na úrovni našich okresních špitálů a ve větších městech je to lepší. Jenomže hrozně vypadá i nemocnice v Omsku, což je hlavní město oblasti, kde sídlí gubernátor a má více než milion obyvatel. Ještě taková drobnost pro zajímavost. U nás je normální, že pacient po mozkové příhodě odchází z nemocnice na rehabilitaci. V Rusku nikoliv, tam Vás z nemocnice vyrazí, žádná rehabilitace pro obyčejné lidi neexistuje, a vy, si poraďte, jak umíte.
  • Strmě se nám zdvihá ruská ekonomika, Rusko je ekonomicky nejzdravější stát ve světě, i proto, že navzdory embargu USA denně odebírají 70 000 barelů ropy!2x víc než před sankcemi!!!
  • „Co si dáte?“ ptá se vrchní Putina a Medveděva v restauraci. „Steak,“ odpoví Putin. „A co salát?“ „Salát si dá taky steak,“ upřesní Putin.

    „Dimo, hádej, kdo bude následovníkem mého následovníka,“ obrací se premiér Vladimir Putin na prezidenta Dmitrije Medveděva. Ten je zaskočen: „Eee, dobře, dám se poddat. Kdo?“ – „Hlupáku! Přece já.“

    “Slyšeli jste to? Nový prezidentský kandidát Vladimir Putin slíbil napravit chyby učiněné vládou premiéra Putina, která zdědila binec vytvořený bývalým prezidentem Putinem.”
    *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Rusku hrozí demografická katastrofa

      Čísla jsou neúprosná, v Rusku se zrychlilo umírání a zároveň se rodí méně dětí. Na vině jsou mizerné zdravotnictví, alkoholismus a drogy. Zároveň statisíce převážně vzdělaných lidí odjíždějí natrvalo nebo dlouhodobě ze země.

      Za I. čtvrtletí letošního roku vzrostla v Rusku úmrtnost o 3,7% ve srovnání se tejným obdobím minulého roku. A jak vyplývá z článku, Stárnoucího ruského medvěda opouštějí děti, Ivety Polochové v dnešní MFDNES, zároveň se v této zemi narodilo o1.6% méně dětí. Je pravdou, že s porodnosti mají problém i jiné evropské země. Jenomže je potřeba se na Rusko podívat pozorněji. Je rozdíl mezi porodností etnických Rusek a porodností v Ruské federaci. Děti se totiž v této zemi rodí hlavně muslimkám, a rodiny vyznávající islám mají obecně více potomků než ostatní.

      Velkými problémy Ruska jsou novorozenecká úmrtnost ve výši téměř 11 promile, která je větší než například v Kostarice, a časné umírání mužů, kteří se dožívají v průměru 59 let. Jistý Putinův příznivec mně kdysi v jedné diskusi napsal, že to je vlastně dobře, protože Kreml ušetří na důchodech. To mně rozčílilo, člověk nemusí mít Rusy rád, ale přát někomu smrt je hodně za hranou. Je jasné, že za toto smutné číslo může hlavně alkoholismus a rozšířená vodková kultura, jenomže řešení je v nedohlednu. Prohibici zavedl ještě v bývalém SSSR soudruh Gorbačov, avšak výsledkem byl prudký nárůst pálení domácí samohonky, takže musela být odvolána. Zákazy zkrátka nic neřeší.
      Stav ruského zdravotnictví je velkou bolestí této země. Rusové sice vyvinuli úžasné tanky T-14, ale jeho pacienti umírají ve zchátralých nemocnicích, kde často nedostanou ani potřebné léky. A řešení je v nedohlednu, protože Kreml s výjimkou peněz na zbrojení, brutálně seškrtal ostatní výdaje, takže masivní modernizace zdravotnických zařízení je v nedohlednu.
      • A tobě hrozí klecové lužko hlupáku.
      • sedí ti na rameni poradce CIA ?
    • trapné *11*
  • Tradiční kapitalismus
    Máš dvě kr@vy. Jednu prodáš a koupíš býka. Tvé stádo se zvětšuje, cena roste. Potom prodáš všechno a žiješ z peněz, které jsi získal.

    Americký kapitalismus
    Máš dvě kr@vy. Jednu prodáš a tu druhou přinutíš, aby dojila za čtyři. Jsi překvapen, když kr@va zdechne.
    • brilantní,málem jsem se podělal smíchy,super,všechny palce nahoru *15* *15* *15*
      • ano,tak toto je ta prosperita made in USA ne děkuji,pro mě vzorem prosperující ruský BRICS
        • BRICS je oproti EU směšný ekonomický trpaslík. *2* *2* *2* *2*
          • předlož důkazy,nebo mlč *12* *11* *12*
            • Fakta jsou neúprosná, ruské hospodářství zrychlilo v dubnu propad na 4,2%. S tak černým scénářem žádný odborník nepočítal. Je to důkaz toho, že kremelská říše je kolos na hliněných nohou a jen tak se to nezmění.

              A bude ještě hůře, experti ze Světové banky předpovídají Rusku vleklou recesi. Kde hledat příčinu? Svoji roli jistě hrají i ekonomické sankce Západu kvůli ruské okupaci Krymu a podněcování konfliktu na východní Ukrajině. Ale hlavním důvodem je pokles cen surovin, na jejichž exportu je Rusko existenčně závislé – ropy a plynu.

              Za to, že černé zlato je levnější než v loni v tuto dobu, může jeden z předních světových hráčů v oboru - Saudská Arábie, které se ovšem povedlo kouzlo nechtěného. Jako v té moravské lidové písni, kde myslivec střelil na lišku, ale trefil Maryšku. V tomto případě myslivec Saud vystřelil levnější cenou ropy na lišku- americké těžaře z břidlic, které chtěl zničit. Jenomže ve skutečnosti trefil Rusa Maryšku, která už téměř leží na bříšku. A Saudové hodlají nadále cenu ropy na světových trzích dále držet na současných kolem 65 dolarů za barel.

              To je ovšem pro Rusko, které by potřebovalo, aby se tato suma vyšplhala nad sto dolarů, zoufale málo. Tato krutá pravda dosvědčuje, že ruská ekonomika je silně závislá na vývozu surovin. Takto ovšem nevypadá hospodářství vyspělých zemí, ale těch rozvojových, ke kterým má Rusko blíž, než si jeho fanklub dokáže připustit. Ovšem nemohou s tím nic dělat.
              Současné ruské hospodářské potíže jsou jasným důkazem toho, že tamní ekonomika vyrábí nekonkurenceschopné zboží, které nemá na to, aby uspělo na vyspělých světových trzích
        • BRICS brzy zlikviduje krachující EU a bude vymalováno *15*
          • tak to je a bude *3*
  • V době totality dělá novinář rozhovor s manželkou významného politika a představitele KSČ:
    "Povězte mi, prosím, jak prožíváte běžný pracovní den?"
    "Ráno vstanu, umeju přirození. Jdu nakoupit, pak umeju přirození.
    Udělám snídani, umeju přirození. Uvařím oběd, umeju přirození. Po obědě umeju..."
    "Promiňte, že vám do toho skáču, ale není to přehnaná čistotnost?"
    "Když on nám to pořád někdo kreslí na dveře..." *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Havlovi to znají taky....
  • Pamela Semjon je πča, chichichi, to jsem ale čtverák *1* *1* *1* *1* *1*
    • ok,všichni to vědí tak už mazej zahnat slepice,podojit kozu,nalej do sebe samohonku a šup na kutě
      • Ále howno ouchyle!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit