Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vitamíny vitamíny, jsem neměl jediný vitamín nebo ovoce (kromě nějakého toho jablka) už řadu let a za celou tu dobu jsem neměl ani rýmu :P. Ať si ty své vitamíny strčí za klobouk :P.
  • Jenom hlupák si může myslet, že vitamíny vyrobené průmyslově s absolutně stejným složením jako přírodní jsou jiné a nefunkční. Problém je totiž jinde. Požadovaný vitamín je v přírodním zdroji doprovázen dalšími látkami, které zvyšují jeho účinnost. Jinak je průmyslově vyrobený a přírodní vitamín vždy stejný.
  • jsem tu špatně,prvně jsem četl umělé vagíny,no nic zdar
  • Jestli chcete mám před 2 lety jsem dělal srovnání co má smysl kupovat a co ne. Co Vám pomůže a co ne. Informaci pošlu zdarma:
    http://poradcezdravi.blog.cz

    Uvedu jeden fakt:
    Když utrhnete jablko ze stromu má 100% vitamínu C. Když jej necháte na stole 3-4 dny tak 60-70% vitamínu C z-oxiduje (je pryč).
    Kontrolní otázka kolik procent vitamínu C má jablko které (bylo utrženo před 1-2 měsíc a dopravováno / 14 dnů bylo uschováno v chlaďáku / teď se musí podchlezení během 3 dnů prodat)?


    *3*
    • lepší uskladněný jablko a k tomu cigárko, než do sebe rvát tvoje chemický sajrajty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit