Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na schůzi nám Grebeníček tvrdil, že ho nevydají. Co my s ním teď?
    • doma všichni Okay? *3*
  • ... doufám, že letenku ten kr*pl odmaká :)))
    • Odmaká, spoluvězni se o to postarají... *15*
      • tvoje vlhka fantasie?
  • V Rusku je ročně zavražděno brutálními partnery na 14 tisíc žen

    Vladimír Putin se rád pasuje na ochránce tradičních a konzervativních hodnot. Úcta k ženě k nim však v kremelské říši rozhodně nepatří. Počet zabitých žen při domácím násilí je děsivý. Rusko proto rozhodně není civilizovanou zemí.

    Třeba v Dějinách Ruska 20. století, editované Andrejem Zubovem, v I. díle, na jehož začátku je shrnuta historie této země od nejstarších dob, se autor příslušného textu domnívá, že hrubé chování k ženám v Rusku má počátek v ničivém tatarském vpádu ve 13. století, po kterém zhrubla celá společnost a bití a týrání podřízených se zde na rozdíl od Západu stalo běžnou normou.

    Ročně v něm podle statistik umře v průměru 14 tisíc žen na následky tzv. domácího násilí.
    • Jak to souvisí s tímto článkem amrdolskej chmatáku? *3*
      • Chmátáci tedy zloději nicků jste vy Ivani.

        Jak souvvisí s článkem vaše Tečkování? Co? Nijak.
        Proč do článku o Clintonové píšete o Donbasu. Jak to souvisí? Nijak.

        Takže až se začnete pravidlama řídit můžete žádat jejich dodržování. Dříve ne
  • Vivat Putin !
    Vivat Novorusko !
    Vivat svobodný ruský Krym !
    • Zloději nicků jsi ubožák.

      NovoRusko neexistuje. ta země se jmenuje Ukrajina.
      Putin je vrah a jen zrůda ho může oslavovat.
      Krym je okupovaný ruskou armádou nebot samo Rusko ve smlouvách z 90 let
      uznalo že patří Ukraině
      • pomatený chruščov krym darovál ukrajině a ožralý jelcin podepsal smlouvu,že patří k ukrajině,ale fakticky je krym ruský,díky bohu a putinovi
        • Přesně tak, Krym je ruský a tak to i zůstane.
        • Rusko ho prostě ukradlo.

          Netahej do toho směšně USA.

          Je to stejná nelogika jako kdybych ti ukradla dům s tím že si na něj Čína stejně
          mpžná začne brousit zuby.
          • netahej do toho směšné USA? musím protože vrahové z USA to měli dobře promyšlené,vyprovokovat majdan,vraždění,podpořit banderovce,ukrajinské fašisty dosadit do pučistické vlády a samy si převzít krym jako spojenci,rusové jim tento plán zhatili a aby zachovali mír na krymu tak si ho vzali zpět
        • nebo taky ještě mohl patřit vrahům z USA a jejich banderovským poskokům,už jsi brousili drápy jak to tam všechno vyvraždí,sláva ruskému krymu,ať žije krym v míru a klidu
  • Nevyhrožuj kryple
    • Pamela
      Dala jsem ti 2 možnosti ruský zloději jmen a nicků.

      Rozhodl jsi se pro kradení jmen a nicků. V tom případě debata není možná.

      Takže prostě žádná nebude. Můžou ti ostatní přispěvatelé děkovat za její zničení
  • Ivan a Pavlík, moje lásky na které myslím dnem i nocí *14*
    • Nic jiného než ukrást nick neumíš Ruskej chudáku
  • Ten nás bude stát peněz. Už jenom jeho přeprava k nám.
  • Dahlgren vystoupil dnes z letadla na Letišti Václava Vraha!
    • Jsi jen lidská sra...ka mentální ubožáku.
      Vrahy na pražském hradě byli ti kteří tvoje favoritka - komoušská bestie semelová propaguje jako "výkvět" lidstva - komoušský masový vrah a přítel pana Hitlera - soudruh stalin, syfiltický alkoholik loupežný vrah gottwald, konfident gestapa fučík, konfident gestapa a po té STB pastičkář husák, atd., atd...... (stbácký vrah grebeníčeka jeho stejně povedený synáček, filip, kovačik, .... - jedna zvěrská nestvůra vedle druhé).Tak si onetírej svoji krvoavou držku o lidi, tvoje místo je mezi lůzou vrahů, lupičů, pomatenců ,.... - prostě komoušských bestií.
      • Jen něco k tvé modle:

        http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11188-disident-vypravi-o-tom-jak-se-vaclav-havel-valel-opily-ve-zvratkach-a-pusinkoval-se-s-timto-vyznamnym-politikem.aspx
      • se rozčiluj pitomče, děláš mi tím velkou radost, Chrchla už je stejně v pekle!
  • Semjon bukvan 2.
    • Pamela
      Tvůj přítel? Tak si to s ním užij Ivane.

      Simona
  • si poděkujme přátelé, donutili jsme (pokolikáté už) Semjona, aby dělal co jsme si přáli!!!
    A teď hurá za krásnejma holkama k vodě!
    Semjon z Bukvic se tu umlátí sám, on je totiž ducha prostého, chichichi....
    • Pamela
      Já jsem holka a tobě to vadí ulhaný Ivane - takže do kategorie Gay spadáš ty.

      U vody jsem byla včera. V pátek jsem tu napsala jediný příspěvek a v sobotu také.

      ty jsi tu nonstop smažený pečený vařený.

      Dosáhl jsi toho že se zde debatovat nebude. Ostatní ti můžou poděkovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit