Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud by se mělo trestat tapetování, kradení nicků a podvádění s hlasováním, již by ses smažil na křesle hezky dlouho, psychopate Tečko. *15*
    • Pamela
      Když jsem tu začínala ječel jsi že Tečka je jako anonym.
      Takže si v tom lhaní udělej konečně pořádek.

      Zase jsi popsal tvé chování Ivane. Naklikáváš si bodíky a kradeš měsíce moje nicky.

      Jsem holka tedy TA. Varovala jsem vás - když neumíte slušně debatovat debata
      nebude. budou tapetky. Tak nyní pokrytecky nebreč chmatáku
  • Všechny krásný mladý holky jsou u vody, jen já starej d.ment Semjon musím dřepět u pc, protože svým zjevem straším spoluobčany!
    • Pamela
      U vody jsem byla včera plácale. Napsala jsem tu jeden jediný příspěvek.

      Ty jsi tu pečený vařený smažený nonstop od rána do noci-

      Ještě něco zalži chudáku a zloději nicků
  • Moje Semjoní blbost a teplota je výstavní
    • Pamela
      Ivane tvoje blbost je opravdu výstavní když sis dal jméno Pame L *1* *1* *1*
  • Semjon bukvan 3.
    • Pamela
      Tvůj přítel Ivane? Tak si to užijte hošani
  • Tak, a ještě by to chtělo, aby se "probudil" svědek v kauze soudruha Dalíka... ;-)
  • Tečka se naučil kromě kradení nicků i podvádět při hlasování. Inu co bysme chtěli po makakovo lejnu *15* *15* *15*

    Co Amrdól to zloděj, lhář a militant...
    • Toto duševně nevyzrálé individuum je třeba naprosto ignorovat. Na Tiscali jej dobře známe, znemožní se v každém příspěvku. *1*
  • Vivat Novorossia !!!
    Čte se to: "vivat novorasija!"
    • Mám stejný názor.
  • Jsi Simone vážně takovej imbecil, nebo ti to přikazuje tvůj chlebodárce Tiscali?
    • Pamela
      Jsi proruský ubožák co nesnese jiný názor a krade nicky.

      Pokud ti stále vadí holky jdi se léčit
    • Jsem makakovo lejno, s tím nic nenadělám *7*
  • Jsi Simone proamrdolský ubožák, co nesnese jiný názor a tak krade nicky, podvádí při hlasování a tapetuje.

    Pokud ses zamiloval do Pavlíka, Ivana nebo Putina, pak si teplej. Gay bar v Plzni je ti plně k dispozici. *15*
    • Pamela
      Jsem ta simona.

      Popsal si tvoje chování ivane - kradeš nicky jména a podvádíš při hlasování
      • Píše se TEN blbec, ne TA blbec, Semjone!!!
        • Pamela
          Semjon a Tečka neexistují. to jsopu jen tvoje nálepky pro odpůrce a odpůrkyně
          Putina na debatě ulhaný Ivane.

          Už neprudíš ale jenom nudíš
  • Semjon bukvan 1.
    • Pamela
      To je jeho problém. Já jsem holka Simona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit