Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co e stane když nakopete Miloše KGB Ožralého blba emana do perdele?
    Zabijete BTwho z redakce tiscali který je v jeho zadku zalezlý *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zdejší tiscali troll nebo trola strašně miluje Putina KGB.
    Tak jsem přátele požádala ať si příští týden vezmou do Prahy i flašku od vodky.Narvou ti jí krávo přímo do perdele. A do pipky dostaneš klacek namočený v bahně.

    Tak mučila nevinné ženy ruská komunistická čeka - pozdější KGB-
    tak si to nyní ty milovnice KGB užiješ na vlastní rudé prasečí kůži. Budeš stééénat.
    Sice ne blahem ale bolestí ale kurwaa jako jsi ty si to pkně zaslouží.

    Vaeovala jsem tě trollečku blbečku. Nikomu nebudš beztrestně krást jména nicky ani fotky. Za drzost se platí a ty zaplatíš i s útroky. to je fér ty anonymní srabe chi chi
  • Teda ten Semjom Gayínek má ale dobře vymaštíno, CHICHICHACHACHOCHO !!!
    • Semjone gayínku BTW! Uřij si hezký týden.
      Pak těčeká dlouhý pobyt v nemocnici a tam také sranda nebude,
      S rozbitou držkou a zafačovanýma hnátama si intrnetu neužiješ. Hell eyah *14* *14*
  • Takže za týden Tiscalští haajzlové čekejte návštěvu a ty trollečku už trénuj pády na držku.

    Z Olomouce do Prahy jede přímý vláček - Trolla Tiscali pak pověsíme si na háček.
    Redaktorka mrcha chtěla anonymně válet - nyní bude strachy do kalhotek kálet.
    Tiscali za týden bez trollečka blbečka bude - na roční nemocenskou totiž domlácený pude.
  • Miloš Ožralá Držka Zeman byl už v mládí cocotem a proto se stal komoušem
  • Požádala jsem přítele ať zavolá do rdakce Tiscali. tady je přepis rozhovoru.
    Přítel - kde máte to cenzorské oddělení? My my žádné nemáme koktala redaktorka.
    Tak kdo blokuje a maže příspěvky? A proč jednostranně ve prospěch Zemana?
    Ehm ahm on on sedí v jiné budově. Koktající paní tedy přiznala cenzora kterého předtím zapírala. Paráda co.
    Tak já tam zajedu. Ne ne to ne ženská z redakce málem dostala hysterický záchvat.
    Pak bylo slyšet mlasknutí a brečící redaktorka si strachem possrala kalhotky.

    Nicméně protože aktivita vašeho Tiscali haajzla trolla překročila všechny meze. Požádala jsem přátele at tu návštěvu příští týden vykonají. Takže trollečku týden a pak je tiscali bez těžce a dlouhodobě nemocného trolla *14* *14* *14*
  • Svatá pravda je, že Semjon Gayínek = blb!!!
    • Ano jsi blb BTW. Semjion gayínek jsi totiž ty sám.
      ty jsi ho vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.

      Za týden čekej návštěvu. Pak budeš rok marodit
  • Tak co BTW! Už si ta krááva tvoje kolegyně - nebo jsi to možná ty sama kráávo
    z redakce Tiscali - vyměnila possrané kalhotky? *2* *2* *2*
    Pěkně jsi se strachy podělala. Jo BTW!
    Brzy čekej návštěvu. A pak si vem dlouhou dovolenou. Nebo raději nemocenskou *15*
  • Nick Americank_a píše samou a někomu nepříjemnou pravdu!!!







    CHICHICHI, Semjon Gayínek je pitomec!!! PCHE !!!
    • BTW! Redakční trollečku blbečku. Jednak jsi nick američanka ukradl.
      Je můj. Proto máš jméno s pomlčkou. Celé jméno jsem si jako první registrovala já.
      Když pod jiným nickem chválíš sám sebe tak nesmíš prdnout hnedpluis 6 bodů za vteřinu. To podvádění s hlasováním tě vždy prozradí šmejde.

      Marně to okecáváš. Prozradil jsi se. Jsi internetový troll a víš kdo a kdy tu něco napíše.
      2 hodiny tu bylo mrtvo. Sotva jsem napsala ve vteřině jsi tu byl. Nastražila jsem past a ty jsi do ní vlezl hlupáku BTW. Jsi troll.
  • Nicku Americank_a, tvoje příspěvky jsou velice trefné!!!







    CHICHICHI !!! Ten Semjon Gayínek je ale kkot!!!
    • Semjon gayínek jsi ty sám zkurwenýý haajzle BTW"
      ty jsi tuhle postavu vytvořuil když jsi zkonil moje jméno Simona.

      Ty tvoje komedie už ti nikdo nežere haajzle. Dej si zase plus 6 bodů za vteřinu.
      Jsi nenápasdný jak howno na slunci *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit