Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak BTW! Ty Tiscali chráněný haaajzle - trollečku blbečku!
    Tiscali tě před rozkopoáním držky nezachrání. Za to co tuá přeedvádíš ty lidská zrůdo si to plně zasloužíš.

    Co tvoje kolegyně z Tiscali. Už si vyměnila possrané kalhotky? Požádala jsem přítele at zavolá do redakce a stěžuje si na tebe. Baba se podělala strachy a nakonec o tobě vše řekla. Takže se neschováš. Brzy čekej návštěvu. Pak uvidíme jaký jsi hrdina ty sraaačko *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Semjon Gayínek už je totálně vyřízenej!!! Zahájil tady multinickovou konferenci!!! On si půčtok blbej myslí, že mu to někdo žere, chichichi!!!
    • 1. Semjon Gayínek jsi ty sám špíno. Ty jsi tuhle postavu na Tiscali vytvořil když jsi
      zkomolil moje jmén SImona.
      2. Jsi redakční trolleček blbeček, zloděj nicků a jmen a podvodníkn s hlasováním.
      Ty tu nikomu nekázej zrůdo. Ty jsi zralej na rozbití držky.
      3. Nikdy jsem neměla nick Lery a ty to moc dobře víš internetový trolle. Takže divadlo tradičně hraješ jen ty sám haajzle. Dej si zase 4 body za vteřinu nulo s malým ptákem.

      Hezky jsi se prozradil blbe. Bylo tu 2 hodiny mrtvo. Sotva jsem napsala tak jsi za vteřinu vyskočil. že jsi šel po 110 náhodou kolem ti nikdo nezbaští blbe. Jsi troll
  • Simonko, jde to. Popíjím slivovičku,projíždím net a hledám, kde je něco zajímavého. No a co ty, stále jsi facebooku pod Simona Křenková?
    • pod Lenka Křenková. Něco zajímavého? Zapni si youtube - hon na duchy, Hitler a okultismus nacistická výprava na střechu světa, tajné spisy KGB o UFO a UFo, lži a stuená válka. Bezva dokumenty - daniel Mackerle nekonečné cesty za záhadami. stanislav Motl strážce brány.
      slivovičku? Já mám ráda pivo.
      • Promiň Simona Křenková. Ta slivovice, asi ji budu muset vyměnit za whisky.
      • Já piji vše co je. Vidíš, jsme každý na druhé straně a jak si můžeme poklábosit. Na oplátku pusť si na youtube : Tajné války CIA, Valka proti demokracii,Neznámé dějiny Spojených států a určitě by pro Tebe byl dokumentarista Van Helsing.
        • OK. A ty si pusť to co jsem ti napsala já. To je fér.
          Nemám problém s nikým mluvit. Jenže tady a to je ostuda se debata nevada. Stačí mít jiný názor a hned se dočkáš nadávek a ukradení nicku i jména.
          To je vizitka BTW! Internetového trolla
  • Zachovej klid. Čím víc budeš prudit, tím víc se do Tebe budou navážet.
    • Díky. Ale co je moc to je prostě moc. Je to zrůda.
      A jakpak se má Lery?
      • Teď jsem si to projel a musím říct,že ses pěkně rozjela. Co Ti vůbec Rusáci udělali,že je máš tak na háku.
        • Rus okupoval 20 let zem ve které jsem se narodila - ČR.
          Ruskem nainstalovaný komunistický režim okradl naši rodinu o poctivě získaný rodinný
          majetek.

          Jsem z olomouce. Kolem jsou ex členové KSČ - dnes velcí pracháči podnikatelé a voliči
          ODS. Hnus.
          • No ale s tím nic nenaděláš.Pradědovi sebrali fabriku a ti ex členové nám dali peníze. Vy nic?
            • v domě už žila jiná rodina.
              Požádat mohla jen babička, jenže ta už byla v roce 1989 stará a nechápala drobné změny kolem. Stále se bála komunistů ( její dcera se vdala za západního občana a syn kvůli tomu dostal vyhazov z práce, šel do dolů a tam měl těžký úraz.
              Tak režim ničil kariéry i lidi. Jen proto že se někdo vdal do ciziny. Strašné. Jinak se to nazvat nedá
  • Máš to marný Trollečku blbečku BTW - čůůůůráku chráněný Tiscali!
    Prozradil ses. Po 2 hodinách jsem nakoukla a byla tu mrtvo. Sotva jsem napsala tak jsi ve vteřině zareagoval. To že náhodou chodíš celý den kolem ti nikdo nespolkne hlupáku.
    Jsi internetový troll a vidíš kdy kdo něco napíše.

    Díky tobě ty howado je tu nulová účast což maskuješ tím že za vteřinu prdneš 4 body.
    Už jsi okoukaný. Kradeš můj nick Američanka - na víc nemáš ty haajzle. Stačí abych požádala pár přátel a budeš viset za koule v průvanu ty deebila zaaasranej
  • YEAH !!! Pračůrák Semjon Gayínek je out!!!
    PCHE !!!







    Americank_a
    • Ale Semjon Gayínek Tečka a čapisrál jsi ty sám BTW - internetový trolečku blbečku.
      Zloději jmen a nicků. Podvodníku s hlasováním.
      Semjona jsi vytvořil ty sám. Když jsi zkonil moje jméno Simona.

      jsi totiž ješitný deebil a nesneseš když ti dá někdo argumentačně na frak *15* *15*
  • Trollečku Blbečku BTW ! Jsi hlupák a ne ledajaký ale korunovaný, *15* *15* *15*
    Hezky jsi se prozradil . Dvě hodiny jsem tu nebyla ale sotva jsem vložila příspěvek tak jsi zase ihned ve vteřině vyskočil *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    110 nemůžeš chodit náhodou kolem. Takže je jasné že jsi tu pořád internetový trolle a vidíš kdo zrovna něco napsal. Jenže jsi blbej jak tágo když za vteřinu zareaguješ přestože tu byl 2 hodiny naprostý klid. Mrtvo Ono díky tobě ty zrůdo je tu nulová účast a to nezamaskuješ tím že za vteřinu si dáš plus 4 body

    Pěkně jsi se prozradil wole. Patří ti to. Hel yeh,. Chi chi che che. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Důchodci v rusku se bouří, důchodci v amrdólii chcípají hlady!!!
    PCHE !!!
    • stBácký zloději nicků a jmen BTW. Chcípá leda váš ruský rubl. *15* *15* *15*
      • Simčo už zase blbneš?
        • Chováte se jako dobytek. Kradete jména nicky. Kdybys to udělal jednou řekla bych OK byla to legrace ale protože to děláš stále tak je to jen hnusná lumpárna. Nic jiného. Grázle.
          Nejsi chlap ale parodie na něj duševní zrůdo *12*
  • Na současné potíže s přistěhovalci nám zadělali hlavně komunisté a to zcela idiotskou politikou dekolonizace ve jménu tzv. práva národů na sebeurčení. Největším stoupencem a propagátorem tohoto podvodu byl Sovětský svaz.

    Cestovatelé Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund vzpomínali, jak ještě na konci čtyřicátých let minulého století se po Africe za koloniální éry, kterou oba projeli napříč ze severu na jih, dalo cestovat bezpečně. „Za celou tu dobu se nám s výjimkou drobné krádeže nic nestalo, dnes tam běloch může být rád, že ho nezabijí,“ řekl k tomu Hanzelka.

    Zdroj: http://ziegler.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=466046
  • A kdo jim asi půjčí moderní zbraně, snad ne rusové???
    • StBácký zloději nicků a jmen BTW.
      Raději se starej o váš chcípající ruský rubl. Důchodci v rusku už se vám bouří. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit