Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Republika je rozkradená a rozeštvaná, lidé padají na hubu a všechno hrozí do budoucna revolucí. V takové situaci lidé často volají po "vládě tvrdé ruky". Tuším, že něco takového může mít Babiš jako svůj cíl: Politické strany jsou zprofanované, nové strany selhávají, komunisty se mnoha lidem volit nechce... Koho tedy mají volit, když všechno už stojí za ho.no ? Někoho, kdo, s těmi lumpy zamete. Zatím to uměli jen jedni jediní: Komunisté !!! A když je lidé nechtějí, tak si raději třeba zvolí nějakého diktátora. Historie takové případy zná. Poslední ukázkou může být např. Putin v Rusku. A na to asi Babiš hraje.... Jenomže by potřeboval podporu těch, do kterých se obul. Takže situace značně nejistá - nesplňuje podmínky současné "věrchušky". Anebo to může být z jejich strany také fígl, předem dohodnutý, aby se s miliardami uklidili, kde na jejich čachry nebude vidět a vládli dál přes něho. Jak má někdo miliardy, tak to u mne není důvěryhodná osoba.
    • Naprosto souhlasím. Ani Babišovi nelze věřit. Špatná sociální situace, nebude práce, nebude peněz, celá Evropa a nejen ta se bouří. Nepřipomíná vám to něco? A pak se objeví Babiš, co umí řvát, co umí strhnout lidi, naslibovat vtáhnout stádo do ohrady a pak ... do války? Já jasnej pravičák jsem ve stavu, že mi je opravdu jedno, kdo bude u vesla. Tady musí kompletně vymřít generace haj.zlů, nesmí se objevit nová, ale to já už tady nebudu. Havle, to je ta tvoje pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. HAHAHAHA
      • Babiš hraje na city a na "nové" moresy, jako to dělali před rokem veverky. A kde to dnes je?
        Takže pozor na "babiše".
        Miliardář je jen proto, že měl v r. 1989 informace.
  • Proč se ten Babiš tak naváží do VV a nekritizuje taky ODS a Top09A v neposlední řadě ČSSD?....copak to jsou nějací andílci?...vždyť právě tyhle strany to tady takhle dojebaly a je jedno jak se postupem času přejmenovávaly. Babiš jim papá z ruky, protože díky jejich podpoře je ten Pan podnikatel a pro mě je to jen další zloděj v řadě, který si přišel vytvořit rentu.
  • Sám nic neudělá, naše státospráva je obrovsky prolezlá, prožraná, nenažraná, nepostihnutelná a jeden člověk s tim nic neudělá. Kde nefunguje zákon je jen bezmoc a končí to i nedávnou tragedií.
  • Souhlas. Nikde není slyšet, žeby šel s tou nejtvrdší opozicí. Rehabilitujme Sládka.
  • Jedno je jisté s tím co se tady děje je nutné něco dělat.Rozkradený - zadlužený a dále beznadějně zadlužovaný stát spěje k bankrotu a zbídačení národa.Tento stát potřebuje změnu .náhradu za to diletaské zlodějské vedení. ČR potřebuje silnou ruku která nepotřebuje krást ani uplácet si tisíce státních zaměstnanců a ustupovat nátlakovým skupinám.
    Kde vidíte šanci něco změnit ?
    Chceme něco změnit - nebo jen remcat u piva ? Češi už historicky nejsou schopni se komukoli postavit vyjít tvrdě a efektivně do ulic a požadovat změnu.Takže jediné co tento ovčí národ je schopen volit někoho kdo vše udělá za ně. Pokud se někdo takový objeví musí to zkusit-
  • Pro mne je pan Babiš důvěryhodný hlavně tím že platí své velké daně v česku a nemá sídla svých firem v daňových rájích. Je si dobře vědom toho že jak se občani oprávněně naštvou a vezmou vše do svých rukou tak bude všem mkorupčníkům a zlodějům v této zemi i v zimě pořádné horko .
    • Tak se hio moulo zeptej jak se stát poctivě v Česku miliardářem.Jak se stát v Česku poctivě bezdomovcem,to ví hodně lidí,ale jak miliardářem,to ne.
    • A co Tokio Okamura. japonec, co má u nás taky kapitál a taky tady platí daně. Prostě asi budem muset nahradit Čecháčky cizincama, aby nám tady konečně udělali pořádek.
  • Nevím, komu vadí, že někdo řekl otevřeně názor na současný stav věcí. Je přeci jedno , co má za sebou, je důležité, že věci správně pojmenoval a je ochoten proti tomu něco dělat.
    On má totiž každý nějakou minulost.
  • Osobně beru tu debatu jako počátek toho o čem se mezi lidmi hovoří, ale politici a to na všech úrovních o tom nechtějí slyšet.Jako poslední kapka by mohlo přispět to s těmi 12 mld., kdy si to naši slavní právníci nechali utéct a nyní mají problém se zapojit do civilního řízení a to z toho důvodu, ža by se najednou zjistilo, kolik je v tom namočených lidí.Osobně si myslím, že nejde o politiku, ale o to, že lidi už nejsou schopni dále fungovat ve státě, kde 144 exekutorů si dělá co chce, kde se neustále něco zdražuje, když nám říkají šetřte s vodou a potom jí zdražej, máme temelín, ale elektrika jde zase nahoru apod.To lidem vadí a chtějí konečně zamezit tomu, aby se každým rokem zvyšoval dluh a kde nejsme schopní umravnit státní aparát apod.O to jde zatím.
    • Nebyl náhodou Babiš ten, kdo před volbami rozdal pár milionů ODS, VV a TOP09?
      Pokud ano, tak by měl se stydět.
  • Doba je taková, že nasraný občan bude následovat téměř kdekoho, kdo ukáže, že má koule. Ale, kdo zná Babiše, co o něm víme? Byl bych opatrný. Chce to změnu, ale kdo má být tím světlem na konci tunelu? Sám fakt nevím.
    • Blbý občan bude následovat, chytrý má jasno
    • Tak to jsme dva, já taky nevím, vůbec nic nemám proti panu Babišovi, budí slušný dojem, ale přeci bez vazby na ty, které dnes kritizuje by nemohl existovat, museli mu pomáhat. Dobře, teď prozřel, ale co když je to úmyslně připravený projekt pro bezelstné, podobně jako TOP a VV minule.
  • K odstranění této vlády musíme mít nástroj.Jestli ponese jméno Babiš,proč ne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit