Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No objektivně neznám nikoho kdo by viděl uprchlíky ze sýrie na vlastní oči a to jsem se poctivě dotazoval a byl jsem za poslední půl rok dvakrát v Rakousku.

    Tak že doplašení jsme pěkně. Mediální masáž umí své. S uprchlíky je to stejné jako s kradenými kanály. Ty taky nikdo nikdy neviděl ale každý o nich žvatlal. No a jestli nevěříte zeptejte se kolem sebe známých.

    Což nic nemění na situaci že: 7,5 milionu z 22 Syřanů je mimo domovy v táborech. Kdo jsou ti lidé ?? (V ČR je z 10 milionů 5,3 milionu důchodců a školáků) Uprchlík ze Sýrie je defakto každý chlap který není voják nebo důchodce a velká část žen a dětí. Z logiky věci asi všichni nebudou teroristi.
    Jestli příjmout nebo nepříjmout není smyslem mého příspěvku. Suše konstatuju jen tolik že domografie Sýrie je v troskách. Na starce a děti nebude mít kdo dělat a po ukončení bojů tam bude mizérie horší než v Somálsku. Jen další bída hlad a strádání.
    Žádné dobré řešení do kterého budou kecat zájmové skupiny mimo OSN tedy neexistuje. Ani Rus ani Amík zlepšení stavu ani návrat uprchlíků nezajistí. *13* *13* *13* I kdyby jste se stokrát báli dělali stojky a nadávali. *7*
  • Kdepak ustrašení Češi, ale informovaní Češi, kteří si dokáží nejen na internetu vyhledat relevantní informace, o kterých se v "nezáviských" médiích mlčí. Bohudík...

    http://zboril.blog.ihned.cz/c1-64746170-svobodny-obcan-je-prirozenym-predatorem-islamu-a-jeho-projevy-netoleruje

    https://www.facebook.com/ivcrn/photos/a.120733327937.128830.120236192937/10153736618067938/?type=3&theater
  • Jde o invazi, tak je to třeba brát vážně. Buď zde bude jednou islámský chálifát, nebo se okamžitě začněme bránit, a pěkně s prosíkem k Rusku a Putinovi, aby nám pomohl. A on pomůže. Nebo nás nechá být v naší nadutosti osamocené a .....alláh akbar. Výběr je na nás. Simone, měl bys začít natepovat nějakou petici pro naši záchranu. Adresu jsem ti naznačil. No amíci nás rozhodně nespasí! *16* *16* *16*
  • To je mi novinka, že ten co chce pouze stát čechů a nechce být ohrožovaný na životě a majetku se převtělil z xenofoba a rasisty na ustrašence. Ať žije propaganda!!! *1*
  • Zrušme politiské strany a do konce roku 2015 se za hranci naší vlasti nedostane ani jeden slimák a navíc nejpozději do deseti let bude republika bezdlužná.
  • Uprdlíci.
  • To je zase "článeček".. *11*

    tiscali, tiscali, bejt váma, bych se styděl..

    Okamžitě pryč z fašizující EU i NATA!

    http://sport.tn.nova.cz/clanek/muslim-v-barvach-utrechtu-diky-za-rozhovor-ale-ruku-vam-nepodam.html

    *5*
    • Komu se nelíbí v EU, budoucích USE (United stazes of Europe) a v NATU, může si sbalit čemodan a nasednout na pojezd a odjet do své stepní zemi zaslíbené.

      Díky členství v EU a NATO jsou Země Koruny České nedílnou součástí Evropy, kamž patří po staletí. Není možné, aby český dvoreček s počtem obyvatel jako má Londýn se urazil a chtěl si hrát na pupek světa. Bývaly doby, kdy Praha byla centrem středoevropské vzdělanosti zejména díky Universitas Carolina, první universitě ve střední Evropě, kterou založil král český a císař římský Karel, toho jména IV., blahé paměti.

      Hlásání výzev k odchodu z EU a NATO je vlastizrada.
      • Právě naopak. NATO je zbytečné. EU je plná komunistů, socanů a totálních neschopů. V takové EU je zbytečné setrvávat. A brzy přijde ta doba, kdy Evropa započne diplomatická jednání s Ruskem, aby pomohlo osvobodit Evropu od ISIS a islámu. Pochopitelně se začnou nenápadně rušit sankce proti Rusku a pod.

        Simone, však si to zase povíme. A neposílej vlastence nikam, my jsem tady doma. To slaboši a zrádci prchají. *16* *16* *16*
      • EU už je KOMUNISTICKÁ, prdomlaskaři!!! Můůůhehééé!!! Znárodní ti kadibudku, co si o ní myslíš, že je to tvoje vila. Můůůhehééé!!
  • Z Česka je třeba hnát jak migranty tak všechen politický dobytek,který se po komunistech prolhali moci svinským krokem.Když nepůjdou sami,tak je začít co nejkrutěji odporážet.
    • Souhlasím. Ale nezapomeňme, že ten politický d*tek jsou povětšině "bývalí" komunisté.
  • Nebát se.Loni v květnu vlak TGV z Cannes do Monaco.Přistupuji a klidnou pohodovou atmosferu vagonu ruší výlevy zlosti velkého vyzáblého afričana.Nadává všem okolo naváží se do všech.Francouzi se zavrtají do sedadel a odvracejí hlavu.Jakože se nic neděje.Až mi to samotnému bylo nepříjemné, anglicky znám jen pár slov tak jsem sesumíroval větu. Postavím se a ukazujíc prstem mu sděluji: "zavři už tu černou hubu!" A ejhle pikolík.Stačilo.Zbytek cesty byl klid.Letos už bych to za žádnou cenu neudělal.I francouzi mají mozky a občanky.A na spílání od afričanů jsou evidentně zvyklí.A to je ten z á s a d n í rozdíl mezi námi.
  • To je zase nadpis"ustrašení"ano ustrašení novinářští kornouti z majitelů novin,aby nedej bože dostali padáka,když nebudou psát jak chce jejich pán,pan majitel.Je to tak, vy poseroutkové od novin.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit