Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem Čárlí. Já jsem Brusel. Já jsem prostě blbec obecný... Já havloid. A může za to CCCP, komunisti, BTW a klikáček, protože to říkal náš guru Kchárl, ten neuspěšný kandidát na prezidenta, co ani nezná text české hymny. A taky by to řekl Venca Havel, ten reformní komunista, co po něm už neštěkne ani pes.
  • Natírej si co chceš ruský kašpare. Ale nekraď lidem na debatě nicky.
    Zloději nekaž o morálce. Karel Kryl dobytek jako jsi ty správně kritizoval.
  • "Mírumilovní,pracovití a pod." muslimáci se sem tlačí ze všech stran,aby to v Evropě vypadalo stejně jako v Sýrii. A bude pokud půjdeme touto sluníčkářskou cestou.
    Jediná šance je,že se objeví někdo komu nebude lhostejný život nás obyčejných lidí,kteří nestojí o soužití s muslimáky a VŠECHNY i již zde zabydlené deportuje z Evropy.Navíc nechá pozavírat na doživotí,nebo deportuje z Evropy vlastizrádce a sluníčkáře typu Merklové.
    EVROPA BEZ MUSLIMÁKŮ - jiné řešení nevidím.
  • Nikdo vám toho nenalže tolik co my havloidi. Uprchlíkům prostě musíme pomáhat, protože by tak činil náš nejvyšší morální havloid Venca. A to byl humanista.
  • Samozřejmě Bohunko. Nyní si jdi zatrsat s putinem ty komouši homouši. *15*
    Simona s tebou zase zametla? Se nediv. Nulu jako jsi ty zvládne i pouliční rajda *1*
  • Proč? Brusel je krásné město, ale jsem doma v ČR, která je nedílnou součástí EU, budoucích USE.
  • Samozřejmě Simone, máš pravdu jako vždy. A teď si pojď vzít prášeček a hupky do postýlky.
  • Brusel srdce Evropy?? Dnes spíše žumpa, né?
  • Partajní psychouši už mají únikový plán....
  • mě to nezajímá, začne mě to zajímat až to bouchne v Europarlamentu *1*
  • A tito mají mít dle psychopatů z Bruselu volný pohyb po EU..........

    http://aeronet.cz/news/video-turecko-rozpoutalo-genocidu-kurdu-televize-rt-uverejnila-sokujici-zabery-z-tureckeho-mesta-ktere-vypada-jako-aleppo-v-syrii-a-tohle-chce-do-eu-cz-titulky/
  • blbe
  • i my s Karlem si to myslime
  • Tak jsem mj. přemýšlel, kam na dovolenou a vyšlo mi, že doma je doma. Tohle si partajní grázli zatím nedocvakli ve svých minimozečcích, ale, ono to přijde taky a brzy. *16* *16* *16*
  • Terorismus vznikl v Rusku!
  • Co nato muttiMerkl, multi Sobotka a blábol Zaorálek. To muselí být ti zlý putinovští agenti, kteří chtějí zabránit evropské islamizaci!!! *8* *7* *8*
  • A tyto články budou častější a častější, než se začnou všichni slimáci označovat červeným půlměsícem, než se na všech kebárnách vytlučou všechna okna a slimáci budou pronásledováni na veřejnosti. Transportní lodě budou vytíženy na trase Evropa-Afrika několik let a Evropa bude opět čistě bílá...nebo taky ne a potom ale zhnědne a zčervená...jiné řešení prostě není. *16* *16* *16*
  • Tak mladý a už tak chytrý, no né?
  • hňupe,rusko je jedinou zemí, která proti terorismu opravdu bojuje a až bude terorismus a islám rozlezený po celé evropě i u nás tak budeme utíkat jenom do ruska
  • Tvá blbost je nekonečná, překonává rychlost světla čapisrale.: )))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit